Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

Hic bunlari dusunmeyin arkadaslar kizim 2890 dogdu 2700 eve ciktik.sut mut anca geldi ve ucuncu ayinda yasitlarinin en tospigi idi .zayif cocuk daha hizli gekisiyor ilginc bir sekilde.ben cok uzulmustum cok laf ettikleri icin.ilk alti ay sadece anne sutu aldi ve kilo dada biydada persentil degeri yuksekti .ucuncu ay bittikten sonra dogum kilosu ve boyu diplerde olan cocugum tavan yapti:)inaninki dogum kilosu muhim degilmis bi iki arkadasimin cocuguda oyle oldu .bu bebegimde 3 kilo altinda dogarsa uzulmuycem.bu arada sarilik ile ilgili hicbir skintida yasamadik.en guzel sey SUT ve herseye ragmen emzirebilmekte.butun cocuklar saglikla buyusun bizimde yuzumuz gulsun

Canim benimde normalde hep onden gidiyodu 30.haftada normale dondu anlayamadim 1.800 kg boyu 42 cm saglikla gelsin bebislerimiz bu son iki ayda bol bol kiymali yumurta yemek lazim ben ilk oglumu 35 haftalik dogurdum 3.300 du kiymali yumurta meyve salata sut yumurta pekmeZ inanilmaz kilo aldiriyo bebege bilgin olsun canimmm

Benim de 34.haftada 3 kilo çıktı Dr çok fazla 2 hafta da önden gidiyo dedi
Büyük ihtimalle sezeryan dedi
Ultrason yaniliyo olabilirmi sizce
Genelde 200_300 gr az yada cok oynama payi var bazilari kilolu diye erken aliniyo bebegin kilosu az cikiyo kimiside birebir tutuyo yinede sen gununu bekle bence yada en azindan 39.haftada sezeryan ol

Genelde 200_300 gr az yada cok oynama payi var bazilari kilolu diye erken aliniyo bebegin kilosu az cikiyo kimiside birebir tutuyo yinede sen gununu bekle bence yada en azindan 39.haftada sezeryan ol
Evet ne olursa olsun 39 da alcak zaten dr
Bakıyorum da 34 te genelde 2 kilo diyolar
Ama dediğiniz gibi hiç belli olmaz

32. haftamda 2.600 gram çıktı bebeğim.
Doktorum 36 haftalık kadar olmuş dedi.
Acaba erken mi alıyorlar o durumda?

32. haftamda 2.600 gram çıktı bebeğim.
Doktorum 36 haftalık kadar olmuş dedi.
Acaba erken mi alıyorlar o durumda?
Masallah bebisine benim 33 haftalik 2500 kg normal gidiyoruz 39+1 e gun aldik doktora kalsa 38+1 de alicakti ama biraz zorladim galiba ikna oldu cok şükür bas bas heryerde soyluyolar zaruri bir durum olmadık ca 39 dan once sezeryan olmasin tabi senin sezeryansa normalse zaten durum degisir canim

Masallah bebisine benim 33 haftalik 2500 kg normal gidiyoruz 39+1 e gun aldik doktora kalsa 38+1 de alicakti ama biraz zorladim galiba ikna oldu cok şükür bas bas heryerde soyluyolar zaruri bir durum olmadık ca 39 dan once sezeryan olmasin tabi senin sezeryansa normalse zaten durum degisir canim

Benim ilk gebeliğim yüksek tansiyondan dolayı acil sezeryan olmuştu.
Bunda da 39. hafta başına gün aldık ama bebek büyük olunca erken olabilir dedi.
Şekerden şüphelendiler ama oda yok. Gün yaklaştıkça deliriyorum zaten:anne:
:anne:

X