Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

canım ben adet olmam gereken gün yapmıştım ama negatif çıkmıştı. adet olmayınca 1 hafta sonra tekrar yaptım çok silik çıkmıştı. gün geçtikçe netleşmeye başlamıştı 2. çizgi. bence sen de birkaç gün daha bekleyip tekrar test yap.

oyle oluyo zaten canim cunku hemen idrara yansimiyomus o hormonlar silik cikmasi normal en garanti cozum kan testi orda net sonuc cikar idrarda bi hafta falan gecince netlesince renk koyulasiyo

Benim bebegim 15. haftasında 116 gr dı, üzerinden 4-5 gün geçti 16. haftamdayım birazda büyümüştür güzel kızım benim .:KK39:

Merhaba annişler bende 8 haftalık hamileyim .ve ilk hamileliğim biraz tedirginim ve tecrübesizim yardmcı olursanız sevinirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim değerim 1379 çıktı cuma günü ama hafta olarak bilmiyorum bilen var mı ??!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlar 25 haftalık kontrolümde oğlusum 750 gr 33 cm olmuş doktorum zayıf kalmis dedi moralim bozuldu ne yemeyelim ogluşumun kilosu artsın

selam kızlar cumartesi günü yani 31+0 haftadayken tam 1690 gr çıktı oğlum..doktorum iyi dedi ama bakalım inşlhh sağlıklı olsunda :)

14 haftalik hamileyim ve bu 3 gundur sag bögrum mu denur tam olarak bilmiyorum ama agriyor bebek buyudugu icin mi agriyor yatakta sirt ustu yatiyorum sola dondugumde cok agriyor saga donunce rahatliyorum neden acaba

X