Kasnak işiyle yaptığım salon takımları

muniss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
32
0
48
Merhaba arkadailar . Uzun bir calışma hayatından sonra oğlumla birlikte artık evdeyim. Oğlum büyüdü ben işe başladım bu sefer şehir değişikliği yaptık. Sonrasındadan malum kriz başladı::KK43:(( İş hayatına dönemedim bir türlü.
Bizde arkadaşımla beraber kasnak işini öğrendik. Burdada başka yapan olmadığı için bayaa beğenildi. Şimdi bunları yapıp satıyoruz. Bakın bakalım sizler beğenecekmisiniz:)))
yalnız resim eklemeyi başaramadım:KK43:((((
Benim yaptıüım sitanin adresi : xxxxxxxxxxx mesaj editlenmiştir msn adresi vermek yasaktır.
resim nasıl eklenir o koudada yarıdm ederseniz sevinirim:)))

Son düzenleyen: Moderatör:
eline emeğine sağlık ta bide fiyat alsaydık arkadaşım

Teşekkürler arkadaşım. fiyatları ve ölcüleri aşağıda...
Sevgiler...

SALON TAKIMI 16 PARÇA : Fiyatı 200 ytl
*** 12 adet pecete (25cm*25cm)
*** 1 adet fiskos (70cm*70cm)
*** 1 adet masa (100cm*100cm)
*** 1 adet orta sehpa (40cm*80cm)
*** 1 adet küçük sehpa(30cm*50cm)

YATAK ODASI TAKIMI: 40 ytl
*** 6 Adet Peçete (25cm*25cm)

hah işte benim aylar önce burada paylaşıp tutkalın ne olduğunu nasıl yapıldığını
öğrenmek istediğim model marangoza gidip kasnakta yaptırdım ama
gel gör ki nasıl yapıldığını bilmiyorum yapılışını açıklar mısın:uhm:

canım ne kadar zarif görünüyor.. çok beğendim... emeğine sağlık...

hah işte benim aylar önce burada paylaşıp tutkalın ne olduğunu nasıl yapıldığını
öğrenmek istediğim model marangoza gidip kasnakta yaptırdım ama
gel gör ki nasıl yapıldığını bilmiyorum yapılışını açıklar mısın:uhm:

:)))
Nasıl acıklayacağım inan bilmiyorum. kardeşim bana anlatmaya calıştı ben anlamamıştım:))) Ancak kendisi gösterdi öyle anladık:)))
istersen mail adresini yaz oraya resim cekip göndereyim yada video başka türlu yazarak gercekten anlatmak zor canım.
benim mailim
xxxxxxxxxxx mesaj editlenmiştir msn adresi vermek yasaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
İNAN EMEKLERİN BİR HARİKA TEBRİK EDERİMdelikafadulden.BENDE ÖĞRENMEYİ ÇOK İSTİYORUM KENDİ EVİM İÇİN YAPMAYI BİDE CANIM ANNEME YAPMAYI ÇOK İSTİYORMsenağlama.BEN DAHA ÖNCEDE KASNAKTA LİF YAPMIŞTIM ÖRMEYİ BİLİYORUM AMA Bİ KAÇ ŞEY SORMAK İSTİYORUM KULLANDIĞIN İPİN ADINI VE NASIL BULABİLİRİM YANİ NE DERSEM VERİRLER?BİDE BUNU KASNAĞA İPİ TEK KAT MI SARIYORSUN Bİ KAÇ KAT MI?CEVAP VERİRSEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HAYIRLI VE BOL KAZANÇLAR CANIMIN İÇİ...a.s.

İNAN EMEKLERİN BİR HARİKA TEBRİK EDERİMdelikafadulden.BENDE ÖĞRENMEYİ ÇOK İSTİYORUM KENDİ EVİM İÇİN YAPMAYI BİDE CANIM ANNEME YAPMAYI ÇOK İSTİYORMsenağlama.BEN DAHA ÖNCEDE KASNAKTA LİF YAPMIŞTIM ÖRMEYİ BİLİYORUM AMA Bİ KAÇ ŞEY SORMAK İSTİYORUM KULLANDIĞIN İPİN ADINI VE NASIL BULABİLİRİM YANİ NE DERSEM VERİRLER?BİDE BUNU KASNAĞA İPİ TEK KAT MI SARIYORSUN Bİ KAÇ KAT MI?CEVAP VERİRSEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HAYIRLI VE BOL KAZANÇLAR CANIMIN İÇİ...a.s.[/QU

Teşekkür ederim canım. Lif kasnagıyla aynı mı bilmiyorum canım. Ama ip olarak Havlu kenarı örülen ipler vara onların simlilerini kullanıyoruz. cift kat olarak sarıyoruz canım.
umarım yardımcı olabilmişimdir:)))

Yani iki kat dikini iki katta yatay sarıyorsun ipi kasnağa değil mi?ince olmuyor mu?bide tutkalını kasnaktayken mi sürüyorsun çıkarıp mı?ilgin için teşekkürler.

Ellerinize sağlık çok şık olmuş,daha önceden hiç görmemiştim baya ilginç geldi .Güle güle iyi günlerde kulanın.Resim eklemeyi sormuşsunuz ;kendi el emeklerimiz başlığı altında ki sabit konulardan 4'üncü konuyu inceleyiniz ( Sabit El Emeklerinizi Yayınlamadan Önce Okuyunuz !(Mutlaka İMZA Atınız) burada açıklamalı olarak anlatmış arkadaşlar. kolay gelsinn : )

muniss hanım ,geçmiş olsun ,acil şifalar dilerimm

İNAN EMEKLERİN BİR HARİKA TEBRİK EDERİMdelikafadulden.BENDE ÖĞRENMEYİ ÇOK İSTİYORUM KENDİ EVİM İÇİN YAPMAYI BİDE CANIM ANNEME YAPMAYI ÇOK İSTİYORMsenağlama.BEN DAHA ÖNCEDE KASNAKTA LİF YAPMIŞTIM ÖRMEYİ BİLİYORUM AMA Bİ KAÇ ŞEY SORMAK İSTİYORUM KULLANDIĞIN İPİN ADINI VE NASIL BULABİLİRİM YANİ NE DERSEM VERİRLER?BİDE BUNU KASNAĞA İPİ TEK KAT MI SARIYORSUN Bİ KAÇ KAT MI?CEVAP VERİRSEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HAYIRLI VE BOL KAZANÇLAR CANIMIN İÇİ...a.s.

detayları ve nasıl yapıldığını burdan bulabilirsiniz arkadaşlar .. kaydirigubbakcemile5

http://www.kadinlarkulubu.com/el-sanatlari/145934-pul-isi.html

muniss cim buraya senin için teşekkürlerimi sunmak üzerere yazıyorum.dün tariflerin üzerine kasnak işini denemdim ve yapıp çıkardım gözlerime inanamadım farkında olmadan zıplamaya başlamışım evde misafirde vardelikafadulden beni sakinleştirmeye çalışıyorlar elimde örtü ordan oraya ordan oraya koşuyorum deli gibi :sm_cool: altın sarısı yaptım şeritli bide çiçekli pul yapıştırdım mükemmel olduyerimseniben
ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE EMEKLERİNİZDEN DOLAYI ÖNÜNÜZDE SAYGIYLA EYİLİYORUM ALLAHIM HERŞEYİ GÖNLÜNÜZCE EYLER İNŞALLAH a.s.a.s.a.s.
:enbuyukkk:

X