Saç Rengi ve Saç Boyama Mavi Saç!!

darkhorizons

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
6
0
merhabalar bende yenı uye oldum =) ya ben saçlarımın uçlarını mavi yapmak istiyorumda nasl yapabilirim bide siyaha boyamıştım aktı biraz dipler kendı saç rengım yanı kumral snra siyahtan once boyadğm kızıl kestane renginden siyaha doğru bole değişk bi renk saçım ama siyahlar aktı artık pek siyah gibi durmuyo herneyse maviye nasıl dönüştürebilirim çok zor olduğunu biliyorum ama hiçbi fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim ve kaliteli mavi boya nasıl bulucam??

Saçın ucunu önce açmalısın yani sarı olucakki üzerine mavi boya tutsun bu işlemi evde yapmakla kuaförde yaptırmak arasında maliyet açısından pek bi fark olmaz hiç riske girmeyip kuaförde yaptırmanı tavsiye ederim cicim :)))

selamlar. darkhorizons saçları bi aralar mavi olan biri olarak yardımcı olmak istedim. eğer canlı bi mavi olması istiyosan saç renginin onu temin etmek gayet zor bi iş. ben istanbulda yaşadıgım halde bulamadım. BİSS KOZMETİK+KUAFÖR+MALZEMELERİ+TOPTAN+SATIŞ+DEPOSU - online satış mağazasına hoş geldiniz. bu siteyi bi araştırmanı öneririm. ben boya alımımı burdan yaptım ve gayet memnun kaldım. ayrıca hala boyatmamışsan ve evde yapmayı düşünüyosan önce saçlarının rengini açmak gerekcek. kulladığın orieli saçında 30 dakikadan fazla bekletme sakın yoksa yanar saçların. umarım işine yarar yazdıklarım.

Eklentiler

• $Adsız.jpg
    $Adsız.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 1.892
Son düzenleme:
X