zeynep kamil hastanesi kadın dogum dr tavsiyesi

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
1.524
5
a.s.:1hug:merhaba arkadaşlar zeynep kamil hastanesine gidipte memnun kaldıgınız kadın dogum bayan dr varmı ben oraya gitmeyi düşünüyorum ama devamlı gidecegim sizinde devamlı gittiginiz dr varmı bana tavsiye ederseniz sevinirim :1hug:

zeynep kamil hastanesine hiçmi giden yook arkadaşlar benım tecih sebebeim sırf kadın dogum üstüne olması ve ben 2 tane bebegimi kaybettim böyle bir hastaneye gidip takip altında olmak istiyorum ve sizden gittiginiz memnun kaldıgınız dr ismi istiyorum şimdiden teşşekkürler

Merhaba,

Yeni uye oldum ve yazini gordum. Ben Zeynep Kamil Hastanesinden Doc.Dr. Ayse Gurbuz'un ozel muayenehanesine gidiyorum. Son derece guvenilir ve sogukkanli bir insan, kendisini hem insan hem doktor olarak cok takdir ediyorum. Sadece kapsamli hemogram (tam kan sayımı), detayli ultrason ve glukoz olcumu icin Zeynep Kamil'e gittim, dogumu da orada yapma ihtimalim var cunku heem doktorumun orada kalacagim sure icinde benimle ilgilenecegini biliyorum hem de hastanenin iyi olduguna inaniyorum. Bu arada 30+1 hamileyim. Umarim yardimci olabilmisimdir.

Selam ben de yeni görüyorum mesajınızı, bir arkadaşım Zeynep Kamil'den Sadiye Eren hanıma gidiyor, ilk bebeğine hamileyken de aynı doktora gitmişti, çok memnun kendisinden.
Sevgiler,

selam arkadaşlar bende şu an özel eren hastanesine gitmekteyim filiz hanıma ama doğumu zeynep kamilde düşünüyorom.düşüncemde çok kararsızım gerçi ama bilmiyorum. şu an 31+5 günlük hamileyim EXTRAVAGANZA ayşe gürbüzün özel muayenehanesi nerde acaba ve randevu için ulaşabileceğimiz bir numara verebilirmisin?

a.s.:1hug:merhaba arkadaşlar zeynep kamil hastanesine gidipte memnun kaldıgınız kadın dogum bayan dr varmı ben oraya gitmeyi düşünüyorum ama devamlı gidecegim sizinde devamlı gittiginiz dr varmı bana tavsiye ederseniz sevinirim :1hug:

merhaba,
bende 18 haftalık ikiz bebek bekliyorum.Doktorum aslında Kadıköy Acıbadem Deniz Gökalp ama Toksoplazma çıktıgı için amniosentez önerdi.Bende Zeynep Kamilin doktoru olan Mehmet Uludoğana gittim çok da memnun kaldım bagdat caddesi Selamiçeşmede Fetus isimli muayenanesi var ben oraya gittim.Çok ilgili bilgili ve insanı gerçekten rahatlatan bir doktor tavsiye ederim.Zeynep Kamilde hasta bakıyor mu bilemiyorum.

Merhaba,

Yeni uye oldum ve yazini gordum. Ben Zeynep Kamil Hastanesinden Doc.Dr. Ayse Gurbuz'un ozel muayenehanesine gidiyorum. Son derece guvenilir ve sogukkanli bir insan, kendisini hem insan hem doktor olarak cok takdir ediyorum. Sadece kapsamli hemogram (tam kan sayımı), detayli ultrason ve glukoz olcumu icin Zeynep Kamil'e gittim, dogumu da orada yapma ihtimalim var cunku heem doktorumun orada kalacagim sure icinde benimle ilgilenecegini biliyorum hem de hastanenin iyi olduguna inaniyorum. Bu arada 30+1 hamileyim. Umarim yardimci olabilmisimdir.
Merhaba doğumunuzu ayşe hanım mı yaptı acaba bir de nor al doğum mu yaptınız :)

X