Evlilik teklifi almadan evlenen var mı?yada buna ne gerek var diyenlerden misiniz?

pearl:)

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
282
12
ben aslında teklif olmasada olur dıyorum sevdiğim için:asigim: yanındaysam hayır deme ihtimalim yok demektir.ama yinede beklio insan bişeyler:1rolleyes: offf böyle bişey söylenmezde.benmi teklif etsem acepkaydirigubbakcemile3gidiorum nasıl olsakaydirigubbakcemile a bu arada eşine evlilik teklifi yapan varmı?

yeni nesilde olsa bazı şeylerin erkekten gelmesi taraftarıyım evlilik teklifi olmazsa olmaz yani sonuçta çocuklarınıza torunlarınıza anlatabileceğiniz romantik birşey olmalı ortada :)

ben aslında teklif olmasada olur dıyorum sevdiğim için:asigim: yanındaysam hayır deme ihtimalim yok demektir.ama yinede beklio insan bişeyler:1rolleyes: offf böyle bişey söylenmezde.benmi teklif etsem acepkaydirigubbakcemile3gidiorum nasıl olsakaydirigubbakcemile a bu arada eşine evlilik teklifi yapan varmı?
Bu kadar cepte ,evlenmeye meraklı gösterme kendini erkek arkadaşına..Değilse kıymet bilmez..Çok istiyorsa kendisi yapsın teklifi,senin için çaba harcasın.Erkekler kolay elde ettikleri şeylere kıymet vermezler....
yeni nesilde olsa bazı şeylerin erkekten gelmesi taraftarıyım evlilik teklifi olmazsa olmaz yani sonuçta çocuklarınıza torunlarınıza anlatabileceğiniz romantik birşey olmalı ortada :)

Aynen katılıyorum canım..kaydirigubbakcemile5

onlarca kez teklif etti ama bizler o kadar filmler pembe dizilere odaklıyız ki.. öyle bir ritüel beklentimiz var.
ben aştım bunları önemli olan teklifin şekli değil, beni ne kadar istediği, bana ne hissettirdiği..

bende evlenme teklifi almadım 7 yıl bitti evliliğimizin hala eşime söylerim sen bana evlilik teklifi etmedin di
(görücü usulüyle evlendik)

yanlış anlattım sanırımyasakkelime evlensem de cepte olmayacağımı kendisi çok çok iyi bilir.teklıfı ben mı yapsam sadece kucuk bı espriydi.aile içinde bazı seyler konuşulmuş o yuzden tuhaf oldum bıraz emri vakı mı oluo dıe dusundum bı an ama aradakı sevgı sonsuz nıyetler bellı cepte olmak gıbı bı dusunce asla olamaz.sadece o anı yasamayı her bayan ıster bunu paylaşmak istemiştim

gorucu usuluyle evlenmeme ragmen esim daha sonra beni ozel bir yere goturup evlenme teklifi yapmisti.:asigim:

evlilik teklifi gelmeden insan nasil dügün tarihi falan kararlasdirirki anlamadim???
ben cok özel ve güzel bir evlilik teklifi almisdim unutulmaz bi an insanin hayatinda bence
ama herkez kendi bilir tabiiki....saygim sonsuz........

ah evlenmem evlenem evlenme teklifi olmadan imanıma evlenmemsırnaşık şey

evlilik teklifi olucak. Çıkma teklifi ederken etmesini biliyorlar:mymeka: onuda edecek efendim:nazar:

Yeni aldım evlenme teklifini:asigim:Teklif almadan evlenme mi olurmuş:mymeka:İnsanın hayatında yaşayacağı en güzel en özel anlardan biri.Çok özel güzel bir sürprizle aldım teklifi,unutamayacağım yaşlanınca da anlatacağım güzel bir anı.Ne kadar evlilikten konuşulsada o teklifi almanın heyecanı bambaşka.Sevgilimin heyecanı bu sürprize verdiği titizlik özen insanı çok mutlu ediyor.Sanki daha bir güzelleşti ilişkimiz.Evliliği konuşmak başka bunun için bir adım atmak gerçekten bambaşka.hihoyyyt

Çok üzgünüm çoook ne oldu ne bitti anlamadan evlendim ama herşey nasipten inarettir . eşim beni tuttuğt gibi kaydirigubbakcemile ve evlendim nasip herşey nasipten ötesine gçilmiyo bence

Bende özel bir teklif almadan evlendim :nazar:
Zaten evlenince şöyle yaparız böyle yaparız gibi konuşmalar sürekli geçiyordu.
Herşey kendiliğinden gelişti neye uğradığımı şaşırdım delikafadulden

bende almadım evlenme teklifi
aslında ona ulasmaya calısıyodum fakat ulasamıyodum
teli kapalı aradıgımda meşgule falan veriyodu
tabi teli acınca güzel bir tartsıtık falan
oda hazırlık falan yaptgını söyledi bende
istemiyorum falan demiştim
baya girmiştik birbirimize yaa:)
şuadna nişanlıyız ama iş işten geçti daha bu saatten sonrada olmaz bence

Biz kadınlar genelde böyle şeylere önemseriz,hoşumuza gider,olsun isteriz,erkekler içinse genelleme yapmak istemem ama bu tarz şeylere bizim kadar önem vermezler,eğer düşünürse,yaparsa cidden hoş olur,birde genelde bu tarz şeyler çıkarken,flört ederken konuşulup olaylar ona göre geliştiği için genelde erkekler gerek duymuyor ,bence teklif etmezse de çok takılma,daha önemli olan sana olan sevgisi ve bunu hissettirmesi .

telefonda evlenme teklifi edilirmi......:nazar:
hemde ilk konuşmada.....:kahve:
ee adam elinden kaçacam diye korkmuş.....
:roflol: :roflol:

bende evlilik teklifi almadan evlendim telefonda şöle bir gelişigüzel benimle evlenir misinle geçip gitti 10 ay oldu evleneli hala söylüyorum sanırım 10 sene de geçse içimde ukte kaldığı için söyleyeceğim ben çok bekledim ama olmadı :KK43:

tabı ya ne kadar sevdıgı onemlı.benden fazal hayal kuruyo hatta bana kızıo bazen hayal kurmuorum dıekaydirigubbakcemile3canım benım:asigim: cocugumuzn dgm zamanını gelecegını bıle dusunuo:eek:

ne kadar sevdiği önemli elbette ama ne biliyim insan istiyor işte bekliyo ki sevdiği adam o anı özel unutulmaz bir ana çevirsin ama olmayınca da olmuyor napıcan :KK43:

gelinlik ne kadar her genç kızın hayaliyse güzel büyülü bi evlenme teklifide benm hayalim..
güzel bi evlilik teklifi almk isterdim 5 6 yıllık bi ilişkim olsada

X