Lekeler, Çiller Yzne limon sren var m?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar ben 1haftaqdır gece yatmadan önce yüzüme limon sürüyorum biraz yanıyo ama çok memnunumhihoyyyt ten rengim açıldı...olan sivilceler kısmen söndü..cildim daha güzel..şimdilik izlere çok belirgin bi faydasını göremedim ama daha erken ve bırakmaya hiiiç niyetim yok:sm_cool:

ten rengimi benim de açar inşalLah bu Limon :KK70::KK70::KK70:
hadi koLay geLsin ozaman bizLere:)

ben ergenlik döneminde sürmüştüm yüzüme limon suyu..
acaip yakıyor ve cildi çok geriyor... ben sevmemiştim..
Gerçi yüzümdede sivilce denen bişey kalmadı... (faydasını gördüm sanırım.. gerçi o zamanlar kükürt sabunuda kullanıyordum, birde yumurta akını yüzüme sürüyordum) denemediğim şey kalmamıştı :)

yakmaz mı yüzü
:uhm:
elımıze sürünce bıle kuruduysa yakıyor,
kızlar sonra hemen kremlıyor musunuz pekı ?

ben ayrım saat sonra falan bol soğuk suyla ıykıorum ama
işe yarayanlar nasıl kullanıyor acaba?

ben yıkamıyorum canım
ama doğrumu yapıyoruz bilmiyorum
annem yüzünü aldırdığı kuafördeki kızdan duymuş
limon suyu lekeleri inanılmaz geçiriyormuş
o yüzden bende kullanıyorum
eldeki lekeleri gideriyor mesela yarı yarıya sulandırıp yüze kullanmanın bi zararı olmaz sanırım
gerçi ben direk sivilcelerime sürüyorum nokta nokta

kızlar kesinlikle suyla seyreltip sürün yüzünüze.bundan 4 ay önce çenemde kocaman ve ağrılı bir sivilce çıkmıştı.aslında biliyordum limonun tek başına zararlı olabileceğini.ama öyle hırslandımki sivilce sorunu yaşayanlar beni anlar bi an önce yok olsun kurusun istedim.pamuğun üstüne döküp sivilcenin üzerinde ovalayarak gezdirdim.bir iki dakika gezdirmeme rağmen pamuğu kaldırıp aynaya baktığımda şok oldum:1shok:.çenemdeki sivilce sönmüştü sönmesine ama o bölge resmen yanmış derisi kalkmış ve bembeyaz olmuştu.bir sürü merhem kullandım ama üzerinden 4 ay geçmiş olmasına rağmen sivilcenin çıktığı yer sanki dikiş izi gibi kaldı.dikkatli olun benim yağtığım hatayı yapmayın.şükrediyorumki küçücük bi bölgeye sürmüşüm.tüm yüzüm böyle olsa aynaya bakamazdım heralde:Saruboceq:

ama ovalamak zaten doğru deilki canım benim
ben sadece sivilcelerin üzerine dokunduruyorum okadar

herkese mrb ben bi ara düzenli olarak limon sürüyordum yüzüme gerçekten faydası var ten rengini kesin bi şekilde açıyo ama kesin bi şekilde düzen şart bizler hep bu düzensizlikten kaybedıyoruz aslında. bir şeyı kullanmaya başlıyoruz iki gün sürüyoruz hemen mucize bekler gibi olmasını beklıyoruz:1closedeyes: bence düzen ve uzun kullanım şart yoksa hiç bişey hemen etki yapmaz.ben denemiş bir olarak limonun çok faydalı oldugunu söyluyorum etrafımdakıler söyledi bunu bana cildimin güzelleştigini sadece limon sürüyodum.sengözlerimebaksanab

yüzüme yediğim her meyveyi sürerim birer gün arraylada madensuyuyla yıkarımm.. siyah noktalarım içindee kahve telvesii sürüyorumm

kızlar kesinlikle suyla seyreltip sürün yüzünüze.bundan 4 ay önce çenemde kocaman ve ağrılı bir sivilce çıkmıştı.aslında biliyordum limonun tek başına zararlı olabileceğini.ama öyle hırslandımki sivilce sorunu yaşayanlar beni anlar bi an önce yok olsun kurusun istedim.pamuğun üstüne döküp sivilcenin üzerinde ovalayarak gezdirdim.bir iki dakika gezdirmeme rağmen pamuğu kaldırıp aynaya baktığımda şok oldum:1shok:.çenemdeki sivilce sönmüştü sönmesine ama o bölge resmen yanmış derisi kalkmış ve bembeyaz olmuştu.bir sürü merhem kullandım ama üzerinden 4 ay geçmiş olmasına rağmen sivilcenin çıktığı yer sanki dikiş izi gibi kaldı.dikkatli olun benim yağtığım hatayı yapmayın.şükrediyorumki küçücük bi bölgeye sürmüşüm.tüm yüzüm böyle olsa aynaya bakamazdım heralde:Saruboceq:

limonda asit olduğu için pek tavsiye etmiyorum delik deşik olur cildinizkötükedihüso

sakın limon denemeyin yoğurt limon maskesi yüzünden lekelerim geçmediği gibi bi de sivilcelerim sivilce izlerim ve gözeneklerim oluştu :eek:klava:

kesinlikle yoğurt sivilce yapıyo sakın denemeyin. ama limon kurtuyo sade limon güzel .

bu limonu ne kadar süre kullanınca etki eder
çillerimin rengini açsın diye 2 haftadır yapıyorum hergün hiç aksatmadan ama
bi değişklik olmadı

limonuda yoğurduda herkese tavsiye ederim..ayrıca çilekde çok güzel yapıyor cildi...

Lımonu suyla karıŞtıırp kullananlar nasıl yapıyor tam olrak paylaŞabılırmı?yÜzde ne kadar kalıcak daha sonra yıkanıcakmı bıkaÇ arkdaŞ yıkamadıĞını sÖylemıŞde.paylaŞırsanız hemen bu akŞam baŞlıŞam leke flan ıÇın deĞılde parlaklık vrsn cldme dıye

arkadaşlar ben bir arkadaşımda gördüm bende 5 gündür yapıyorum faydasını gördüm eşit ölçüde birer yemek kaşığı yapıyorum. limon suyu ve salatalık suyu akşam yatmadan önce temizlenmiş cilde sürüyorum yarım saat sonra sağuk suyla yıkayıp gülsuyu ve nemlendirici sürüyorum gerçi salatalık suyu gerçi bayağı nemlendiriyor. ( salatalığı rendeleyip elinizle sıkınca suyu hemen çıkıyor)

doğru yol :KK70: devam arkdaşlar limonun antioksidan özelliği vardır kile karıştırın limona balda olabilir ne bulursanız :KK70:

limona yeniden başlıcam kızlar
bi tam devam edemiyorum yaa
düzenli kullandıldığında faydasını görenler var

ben limonu kesip yuzumde gezdiriyorum bazen gogus bolgemdede kırmızı kabartılar oluyor oralarada suruyorum işe yarıyor

bende bir ay boyunca yaptım geceleri gerçekten mucizevi bi etkisi var. hatta bacaklarımada sürüyodum lekeler için yıkamıyodum öylece yatıyodum ..yine başlamaya karar verdim:)

X