Lekeler, Çiller Yzne limon sren var m?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
K

KÂTİBE

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi KÂTİBE
arkadaşlar, yüzüne limon sürüp faydasını gören var mı aramızda ?
uygulayanlar, ne için kullanıp nasıl sonuç aldıklarını yazabilirlerse çok memnun olacağım. şimdiden hepinize teşekkür ederim a.s.

• Konu Sahibi KÂTİBE
arkadaşlar, yüzüne limon sürüp faydasını gören var mı aramızda ?
uygulayanlar, ne için kullanıp nasıl sonuç aldıklarını yazabilirlerse çok memnun olacağım. şimdiden hepinize teşekkür ederim a.s.

merhaba canım ben kullanıyorum limon içine birazda su damlatıyorum sivilcelerime iii geliyo gerçi pek sivilce probelemim yok ama siyah noktalar ve gözenekleri sıkılaştırmak için iii geldiğini duymuştum kullanıyorum bayadır güzel

• Konu Sahibi KÂTİBE
teşekkürler canım. bende limonu yoğurdun içine katıp sürüyorum bekletip yıkıyorum. hatta bekletirken masaj yapıyorum yüzüme sürekli, cilt kendisi çekiyor karışımı.
acaba bu şekilde yapmam gözeneklerimi çoğaltır mı ?
yoğurt sonuçta yağlı ama, limon damlatmak onu dengeliyordur sanırım.
bu arada benim cildim hassas ve karma.

• Konu Sahibi KÂTİBE
bu arada, limonun kırmızılıkları ve güneş lekelerinin reklerini açtığını okumuştum
bu konuda fikri olan var mı ?

• Konu Sahibi KÂTİBE
bende denemiştim su limon bide içine bal karıştırmıstım cildi gerginleştiriyo...

• Konu Sahibi KÂTİBE
evet bende su limon bal yapıodum yapış yapış oluo yüzüm sevmedm sonra balı çıkardım sadece limon ve su sürüyorum yoğurdu bilmiyorum canım ya ama su ve limon yap gece yatarken sür gündüz güneşe falan çıktığında leke yapıomuş

• Konu Sahibi KÂTİBE
evet bende su limon bal yapıodum yapış yapış oluo yüzüm sevmedm sonra balı çıkardım sadece limon ve su sürüyorum yoğurdu bilmiyorum canım ya ama su ve limon yap gece yatarken sür gündüz güneşe falan çıktığında leke yapıomuş

aaa limon gündüz leke mi yapıyormuş. iyi oldu söylediğin çok sağol..
ben yoğurtla limonu karıştırıp gündüz sürüyordum bekletiyordum.
artık gece yapayım o zaman
ayrıca bu karışım yüzü kadife gibi yapıyor.. henüz denememiş olanlara tavsiye ederim..

• Konu Sahibi KÂTİBE
nerdesiniz hanımlar ? yokmu bi katkısı olan ???

• Konu Sahibi KÂTİBE
uc dort gundur her gece yatmadan once yuzume limon suruyorum 5 dk falan beklettikten sonra yuzumu yikiyorum sonrada nemlendirici krem suruyorum faydasini gordum...

benım ıcın bu konu guzel bı tesaduf oldu:)
yaklasık yarım saat once ben yogurt ve lımon karısıtırıp yuzume surdum sımdıde tesadufen bu konuya rastladım:KK70:
yaa sabah kalktım kac gundur yuzum bı garıp kotu guelıyordu aklıma lımon ve yogurt geldı oncedende yapmıstım
neyse yaptım yarım saat falan beklettım dogrusu ben sonuctan memnunum yuzumde sankı bı parlama oldu.
limon lekelerı acıyo dıye duymustum ama yogurt nıye koydugumu ınannın hıc bılmyıorum :KK70: ama boyle bı tarıf vardıda be ıcın vardı hatrlamıyorum :KK70::KK70::KK70:

ben limon sayesinde lekelerden kurutldum ayrıca yüzüne parlak lık veriyor :))

ben ergenlik dönemimde sadece sivilcelerime sürerdim
artık yapmıyorum:1no2:
ama limon asit içerdiği için tek başına sürülmez ki yasakkelime
yoğurtla yada balla karıştırmak daha iyi
en azından yoğurdun yatıştırıcılığı var normal ve yağlıya dönük ciltler sürebilir..
balda cildi yumuşatır,kuru cilde iyi gelecektir..yerimseniben

cilde faydası var gerçektende .gerçi cildimle sorunum yok ama ben yinede sürüyordum ne için sürüyordum onuda sölüyeyim bari sigara kullanıyorum ve zamanla cildimin bozulacağından eminim.ben bu yüzden limon sürüyorum .su yoğurt bal filan karıştımıyordum limonu sade sürüp bekliyordum ve ılık suyla yıkıyordum sonuç belli oluyor zaten cildin nekadar güzel ve parlak ayrıca yumaşak duruyor .
bu sıralar sürmüyorum ama tekrar başlamayı düşünüyorum. yerimseniben

Eldeki güneş lekelerini çıkarmak için de limonlu su kullanıldığını duymuştum.. Cilt rengini açıyormuş arkadaşlar, haberiniz olsun..

Ben bir haftadır gece yatmadan önce yüzüme limaon sürüyorum sivilce lekelerini götürüyor gibi geldi ben memnunum

..............

Son düzenleyen: Moderatör:
bende tam bu sorularıma cevap arıyordum o kadar denk geldiki anlatamam
biryerden duymuştum limon suyunun sivilcelere ve yaralara iyi geldigini
bende şunu merak ediyorum yüzümde çok fazla sivilce var ve bende hamileyim yiyip içmicem ama ne olur neolmaz diye sormak istiyorum şimdi kulllanmaya başlamalımıyım acaba

aynen bende gece yatmadan önce sürüyom ii geldidelikafadulden

arkadaş limonu sulandırmadan direkt mi sürüyorsun. ve bekletip yıkıyor musun, yoksa öyle mi yatıyorsun.
bi açıklık getirir misin.
ne kadar sürede açtı cilt lekelerini ??

X