ANKARA'DA silikon ameliyatı olan?

mir_krt

iç denetçi
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
35
0
Kızlar :çok üzgünüm: 25 yaşındayım eylül - ekim gibi evlenmeyi düşünüyorum ama gögüslerim okadar küçük ki nerdeyse dümdüz..:çok üzgünüm: ankarada ameliyat olan ve doktorundan memnun olan bana önerebileceğiniz birşeyler var mı?

mir_krt merhaba canım ben dr ferruh bingüle ameliyat oldum, çok mutluyum, harika bir dr kesinlikle öneririm.

Ayrintili anlatirsan sevinirim. Olumsuz yazilar okumustum dr. Ferruh Bingul'un hakkinda. Iki bayan hic memnun kalmamislar, okumustursun belki burda.
Fiyatlar ne kadardi, hastane masrafi ve kontrol dahil toplam kac odedin, tam olarak neler yaptirdin. Kapsul kaplama diye birsey olabiliyormus. Sende nasil. Yeniden gerekirse, yeniden odeme olmuyor, bildigim kadariyla. Cevabini bekliyorum. Simdiden tesekkurler.senağlamabenneyaptımki

Canım ferruh bey beni muayene etti, protezin koltukaltından meme başından ya da meme ucundan konulabileceğini söyledi. Avantaj ve dezavantajlarını anlattı. Ben hangi yolu tercih edersem ordan koyabilirim dedi, bende koltukaltını tercih ettim. Kapsülden bahsetti ama % 1 falan olabilir demişti sanırım. Olumsuz yazıları bende okudum, herkes kendi deneyimini aktarıyor, o arkadaşlarada geçmiş olsun diyorum. Ameliyattan sonra sorunlar olabilir, ama ben yaşamadım. Daha öncede bir kaç doktorla konuşmuştum. Birkaçı sadece meme başından bazılarıda sadece meme altından koyabilirim demişlerdi. Ben 4000 ytl verdim. Hastane doktor protez ücreti falan herşey dahil. Ferruh beye ameliyat oldum, şimdi geriye dönüp bakınca iyi bir karar vermişim diyorum. çokta memnunum iyiki yaptırmışım diyorum canım darısı başına, iyi haberlerini bekliyoruz.

Kararini nasil verdin sonucta dr. Ferruh Bingul beye gitme kararini. Diger gittigin doktorlar hangileri, fiyatlardan dolayimi, baska nedenlerimi var. Bende Ferruh beye gidecegim muayene olmaya temmuzun basinda. Dr.Unal Sahin,Dr.Ugur Kocer,Dr.Zuhtu Demir hakkinda bildiklerin varmi. Ilk Ferruh Bingule gidecektim ve hemen ona karin germe ve yag aldirma vb ameliyatlari olmayi dusunuyordum. Oysa simdi bir kac doktora gidip oncesi ve sonrasi fotograflara bakarak karar veriyim diyorum. Mugladan Ankaraya geldigim icin ve uc haftaya kadar kalabiliyorum, zamanim kisitli anlayacagin. Gelince ilk randevulara gidip tahlil yaptiriyim diyorum ve ertesi gunde ameliyatlarimi oluyum, yeterli zaman icinde iyilesip oyle tatile gidiyim diyorum.
Aydan verdigin cevaplar beni rahatlatti Ferruh bey hakkinda, umarim bende cok memnun kalirim eger Ferruh beye ameliyat olmaya karar verirsem tabi. Sonuc iyi olsun kime gidersem artik.Goguslerin ne kadardi beden olarak simdi ne kadar, vucuduna uygunmu yapiyor, asiri buyuk yapmiyorlarmis, diye duymustum. Tesekkurler.:nazar:a.s.

Canım ferruh bey beni muayene etti, protezin koltukaltından meme başından ya da meme ucundan konulabileceğini söyledi. Avantaj ve dezavantajlarını anlattı. Ben hangi yolu tercih edersem ordan koyabilirim dedi, bende koltukaltını tercih ettim. Kapsülden bahsetti ama % 1 falan olabilir demişti sanırım. Olumsuz yazıları bende okudum, herkes kendi deneyimini aktarıyor, o arkadaşlarada geçmiş olsun diyorum. Ameliyattan sonra sorunlar olabilir, ama ben yaşamadım. Daha öncede bir kaç doktorla konuşmuştum. Birkaçı sadece meme başından bazılarıda sadece meme altından koyabilirim demişlerdi. Ben 4000 ytl verdim. Hastane doktor protez ücreti falan herşey dahil. Ferruh beye ameliyat oldum, şimdi geriye dönüp bakınca iyi bir karar vermişim diyorum. çokta memnunum iyiki yaptırmışım diyorum canım darısı başına, iyi haberlerini bekliyoruz.

X