Bir sürpriz yapmak istiyorum... Ama....!!!

basbelasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
97
1
43
Arkadaşlar eşime bu haftasonu için bir sürpriz yapmak istiyorum. Ama ne yapabilirim bilmiyorum. Şöyle onu şok edecek çok çok şaşırtacak bişey istiyorum. Fazla bir param yok onun için şöyle ucuza çıkacak evde yapabileceğim bir sürprize ihtiyacım var ama güzel bir yemek hazırlamak değil istediğim. Daha orjinal bir sürpriz. Fikri olan varmııı?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

canım bence bi erkeğe en güzel süpriz cilvedir.o yönde bi süpriz hazırla bence.inan yapacağın tüm süprizlerden daha mutlu olucaktır

bence sacını degıstır...kestır yada röfle tarzı seyler yaptır...gercı bılmıyorum ...sacınız ne durumda ama... makyaj yap...ne bıleyım bıraz dekolte gıy...
begendıgı bır hedıye al....
bunlar gelıyor aklıma...mutluluklar..

Arkadaşlar eşime bu haftasonu için bir sürpriz yapmak istiyorum. Ama ne yapabilirim bilmiyorum. Şöyle onu şok edecek çok çok şaşırtacak bişey istiyorum. Fazla bir param yok onun için şöyle ucuza çıkacak evde yapabileceğim bir sürprize ihtiyacım var ama güzel bir yemek hazırlamak değil istediğim. Daha orjinal bir sürpriz. Fikri olan varmııı?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

cnm çok istediği ama yapamadığı bir şeyi yapabilirsin..
örnek verim bak ben nişanlıydım ve benim nişanlımın en büyük halyali bir audi a3 sahibi olmak.ama tabi bunun için çok para lazım.bir gün yoldaydık ve önümüzden A3 geçti.şuna bak ya valla gözüm açık gidecek ah bir kere kullansam şunu yaa dedi.o an dank etti beynimde hemen başladım araştırmaya.ve buldum.kiraladım.pazar günü beni almaya geldi.eve. tabi onun haberi yoktu.aşağıya indik onda şirketin arabası vardı.tam arabaya doğru gidiyordu ben dedimki ya bugun senin arabanla gezelim ne dersin dedim.nasıl yani ne arabası dedi.bende ona anahtarı verdim.arabayı gözterdim.5 dakka falan şok geçirdi resmen .başladı ağlamaya okadar sevindiki.dedim sana bunu alamam belki ama yinede gözün açık gitmicek dedim şakayla .çok sevinmişti.
yani bunu gibi çok istediği ama bir türlü yapamadığı bir şeyi yapabilirsin...

soyle soylım ne süprizi olacak durduk yere mi yoksa ozel bır günn mü?durdur yere ise aslında çok şey var güzel bir yemek sofrası hazırla kendini de hazırla gerisi gelir evel Allah:)))))))))))))))))))

Erkekleri şok edecek sürprizler yoktur diye düşünüyorum, sevinirler gülümserler o kadar bizim gibi değiller. Bence elinizdeki para ile iç giyim mağazasından çekici bişeyler alın. Gerisini yazmıyorum, anladınız siz. İnanın bir akşam yemeğinden yada herhangi bir sürprizden daha makbule geçecektir.

İçerik nedeniyle” BİR ÖNERİM VAR “bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

soyle soylım ne süprizi olacak durduk yere mi yoksa ozel bır günn mü?durdur yere ise aslında çok şey var güzel bir yemek sofrası hazırla kendini de hazırla gerisi gelir evel Allah:)))))))))))))))))))

özel bir gün değil sadece bu aralar çok geç saatlere kadar çalıştığım için eşimle çok görüşemedik.

erkekelre dunyayıda hedıye etsen bosturr hepsı aynı b.....k ıkı gulumser tsk bıle etmeyı dusunemezlerr ne gerek vardı su sıkıntıdada bukadar parayı buna verdın demktende utanmazlar

Bence tatil gününde sabah kahvaltısıyla başla
Ev işi bulaşık temizlik herşeyi boşve o gün
Akşama güzel bir yemek hazırla ama hazırlığını önceden yap
Beraber oturup film izleyin çok istediği bi film varsa alabilirsin
Geri malum artık.....
Akşam yemeği için özel bişeyler giy....

evet bence de güzel bir sofra ile baştan çıkarabilirsin ne de olsa can boğazdan gelir en sevdiği yemekleri tatlıları yapabilirsin ona bol bol vakit ayırabilirsin sevebileceği bir film alıp izleyebilirsiniz evin farklı farklı köşelerine birbirine bağlanan notlar saklayabilirsin en sonuncuyu bulduğunda ya sofra ya sen ya dvd karşısına çıkar ohooo neler yapılır nelerr

ben ayda birkere mutlaka özel bir gece yaparım.birkeresinde evin duvarının heryerine güzel notlar yapıştırdım.muazzam bir sofra hazırladım.dekolte giydim.güzel bir müzik koydum karşıladım.o geceler çok güzel geçiyor.

bence ozel gece hazirlayin mesela yeni yatak ortusu ve mumlar heryerde ve kirmizi bolonlar yerde ve gul yada gul yapraklari yatagin ustune koyun ve cok sexi gecelik bence boylede yapabilirsin

X