Saç Bakım Ürünleri Saçı için Jojoba yağını kuLLanan var mı ?

pLnLp

hıh..
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
542
2
kuru ve kırık saçları besleyip parlaklık veriyomuşş . saç şekillendirici olrk ta ayrıca kullanılıyomuşş.

cilde de iyi geliyomuş yumuşatıyomuş vs çizgileri kırışklıkları azaltıyomus kuru ciltlere iyi geliyomuş filan..

saçında bunu kullanana varmı arkdşlar aldım jojoba yağını ama saçıma nasıl sürücem gece mi masaj mı yapcam ne kdr bekletcem hiç bi bilgim yok :KK43: kullanan varmııısüprizzzzz

canim ben saclarim uclarina yediriyorum elime azicik dokup oyle kaliyor. genellikle banyo yapmaya yakin yapiyorum ama surekli yagli kalmasindan hoslanmiyorum

hmm bn direk saç diplerine sürdüm masaj yaptım 1 saat bekledim yıkaıdm sonra ama saçımı çok yumuşattı farkettim değişikliği yada piskolojik olrk mı asnlamadım orasınıda:)

ben denedim kokusu bildiğiniz yağ gibi kokuyor sanki .. uçlarına sürüp banyodan önce bekletip yıkıyodum ama düzenli kullanmadım hiç bunun içinde bi faydasını göremedim tabiki sadece yıkadıktan sonra saçlarımı yumuşattığından memnun kalmıştım..

daha önce sinamekili maske ile ilgili forumda biri söylemişti bana bunu. ben de aldım. söyleyen kişi saçı yıkadıktan sonra ıslakken uçlarına sürdüğünden bahsetmişti. ben de öyle yaptım. ama çok yoğun bir yağ. o yüzden bir iki damla alıp avucun içine dağıtıp sonra saça iyice dağıtmak lazım. düzenli kullanımda faydalı olacağına inanıyorum. henüz bir kere kullandım ama kesinlikle devam edeceğim. saçımda şu anda kırık yok ama saç düzleştirici aldım kendime özellikle onun etkilerini onarmak için kullanmayı düşünüyorum.

Arkadaslar benim saçlar kıvırcık ve kuru.. Avonun durulanmayan kremi var onunla ancak tarayabiliyorum banyodan sonra.Bu yağdan kullansam taramak için fayda sağlar mı acaba benimki gibi bir saça? bilmiyorumkismileYeterli olur mu ki koparmadan açmak için

bu jojoba yağı saç telinin etrafını film tabakası gibi kaplayıp çevresel etkilere karşı koruyormuş diye duydum, bundan bir 4 - 5 sene kadar önce aktardan alıp düzenli kullandım. fakat bir faydasını göremedim. ben açıkçası o aktarlarda satılan yağların saflığından şüpheliyim. bilemiyorum tabi benim hüsnü kuruntum da olabilir.

Arkadaslar benim saçlar kıvırcık ve kuru.. Avonun durulanmayan kremi var onunla ancak tarayabiliyorum banyodan sonra.Bu yağdan kullansam taramak için fayda sağlar mı acaba benimki gibi bir saça? bilmiyorumkismileYeterli olur mu ki koparmadan açmak için

ama canım yağlı yağlı olmasın sonra..

Evet canım haklısın. Çok kullanmak gerekir yağlandırır o da. Neyse ki 7/24 kremler var:)

saç uçları için kullanan varmı bu yağı almayı düşünüyorumda:26:

X