Eve Temizlik İçin Yardımcı Bayan

valla ilk defa alcam bayan. iki kişi gelecekler yarım günde bitirip gidecekeler, halılar, koltuklar silincek, mutfak dolapları da dahil. tuvalet banyo malum. birde heryer silinip süpürülecek. yarım gün 60 vercem onlar ikisi bölüşecekler

canım bende geneli alıyorum eve şimdi hamile olduğum içinde ütüyü biriktiriorum ona alıyorum ütüyü yapan bayan ütüden sonra bide evi süpürüyor ütünün tozu gitsin die bazen 20_ bazen 30 ytl veriyorum temizlik için aldığım bayanda kotuk cam halı heryeri 60 temizlio yol parası flnda vermiorum ben istemio öle

slm arkadaşlar ankarada ev işi yaptırmak isteyen varsa annem iş arıyo haftada 3-4 günde olur akderede oturuyo kendisi ilgilenenlere tel verebilirim...iii akşamlar

valla ilk defa alcam bayan. iki kişi gelecekler yarım günde bitirip gidecekeler, halılar, koltuklar silincek, mutfak dolapları da dahil. tuvalet banyo malum. birde heryer silinip süpürülecek. yarım gün 60 vercem onlar ikisi bölüşecekler

yavrum yaptırdınmı bahsettiğin temizliği memnun kaldınmı, iki tane bayan aldım ikisini de beğenmedim, eve yeni taşınırken annem başında beklemişti ben de beebk olduğu için evde kalmıştım, kadın peçete kağıdıylasilmeye kalkmış dolapları hiçbiyeri temizlemedi hala sinir oluyorum, eğer beğendiysen lazım olunca senden istiyim diorum

Arkadaşlar merhaba,

Istanbul Sarıyer tarafında oturuyorum ve 15 günde bir gelecek temizlik işleri için kadın arıyorum. Etrafınızda temiz ve güvendiğiniz, iş arayan ya da temizliğe giden kadın varsa bana özelden mesaj atabilir misiniz?

onceden tam gun alıyodum 50 ytl ye
sımdı yarım gun 25 ytl
zaten evım temız oluyo yarım gun yetiyo bana 15 gunde bır
camları sılıyo toz alıyo süpürüyo sılıyo vaktı kalırsa halı sılıyo kaydirigubbakcemile5
evım cok buyuk degıl yetıyo bana yarım gun
ıstanbul bahçeşehirde oturuyorum

burda 75 tl tam gün yanlız benim söyledigimde banyo ve wc ye girmiyorlar
yoksa fiyat ne olur bilmem

arkadaşlar merhaba
bende temizlikçi kadın arıyorum ama bulamuyorum :KK43:
anadolu yakası göztepe soyak sitesinin oralarda oturuyorum.
tavsiyede bulunacak ark lar özelden msj atabilir mi?

Benim kadınımda her hafta geliyor, 60 tl veriyorum.
Pek iş bilmiyor kızcağız, ama söyleyince herşeyi yapıyor.
biraz itelemek gerekiyor, çok iyi biri, güvenilir.
Aşağı dudulluda oturuyorum.
ısteyen olursa yönlendirebilirim.

arkadaşlar benimde bi temizlikçiye ihtiyaçım var. bi bayan geliyordu ama artık ondan memnun değilim acaba temizlik şirketleri hakkında bilgisi olan var mı?

sabah 9 akşam 17.30 a kadar 80 alıyorlar.ist.feneryolundayım.cam ev silip süpürme banyo mutfak(dolap içleri hariç)balkonlar panjurlar koltuklar.

bişi sormak istiyorum.
ben haftada 3 gün falan istiyorum. ama günlüğe vurunca çok uçuk para oluyo. zaten günlüğe hesaplanmasıda saçma olur. genel temizlik olmayacak
sonuçta ayda bi tam temizlik yarpar, diğer günler normal sil süpür olur ve çok hafif olur.
ama ne kadar isterler, ne vermem lazım kestiremiyorum.
normalde haftada 5 gün devamlı çalışanlara 500 falan veriliyo sanıırm.
bu dahada az olur ve günlük hesabı yapılmaz.
ama bu şekilde gidenler yada tanıdığı olanar varsa bilgi verirseniz sevinirim

bende alıyorum yardımcı bayan...
75 liraya geliyor..
koltukları sildirmedim hiç halıları da..
ama çok iyi süpürüyor koltukları..
tüm camlar kapılar..
tuvalet banyo mutfak dolapları bütün mobilyaları çekip süpürme silme...
tuvalet banyo fayanslara kadar yıkayıp gidiyor...
ben kıyamıyorum bi de yol parası veriyorum
80 e geliyor..
temiz iş..
çok rahatım valla

Arkadaşlar bana hem temizliğe hem de yarım gün bebek bakımına gelen bir bayan var. Onun görümcesi iş arıyor temizlik olur, bebek bakımı olur çaycılık olur daha önce çalışmış. Ben sadece 1 kez gördüm ama bana gelen bayan güvenilir. Paraya da çok ihtiyaçları var. İstanbul anadolu yakasında oturuyorlar. İlgilenen olursa bana mesaj atarsa ben de telefonunu bveririm ve görüşürsünüz.Beğenirsenişz çalışırsınız

öncelikle bu duyarlılığından ötürü tebrik ederim =) yardımcısnın görümcesi ya da vs si için başkası olsa hiç oralı olmaz..inş. buradan ona yardımcı olacak,iş verebilecek arkadaşlar çıkar cnm. sadece duyarlılığından dolayı tebrik etmek istedim vereliniortak

Bursa Yeşilde temizlik ve ütü yapabilecek bayan arıyorum ilgilenenler ya da tavsiye edebilecekler özel mesaj atsın lütfen

X