Eve Temizlik İçin Yardımcı Bayan

[QUOTE="naz"li kız;5083070]teşekkür ederim a.s. yanı aşagı yukarı 70 ila 100 arası değişiyo hihoyyyt buna göre benim evim o kadar büyük değil üstelik 2 odam hiç kullanılmıyorum desem yeridir. Ayrıca hangi işleri yapıyolar acaba bu konudada bilgilendirirmisiniz mesela cam silme halı silme ütü yapma perde ütüleme asma falan gibi işler olunca değşiyormu

ne çok soru sordum be:1shok:[/QUOTE]

halen kimseyi bulmadıysanız görüşmek isterim işe çok ihtiyacım var yarım 30 tam 60

[QUOTE="naz"li kız;5081456]Evet fiyat konusundan önce bide güven sorunu var onu nasıl aşacağımıda bilmiyorum ama işlerede yetişemeyince olmuyo güya haftasonu tatil ama ne tatil bayana tatilmi var deli gibi temizlik çamaşır bulaşık pazar market pazartesi daha yorgun başlıyorum işe :KK43:([/QUOTE]

ben haftada bir veya iki gün temizlik işi arıyurum uygunsa görüşelim güven konusunda hiç teredütünüz olmasın

Arkadaşlar bana hem temizliğe hem de yarım gün bebek bakımına gelen bir bayan var. Onun görümcesi iş arıyor temizlik olur, bebek bakımı olur çaycılık olur daha önce çalışmış. Ben sadece 1 kez gördüm ama bana gelen bayan güvenilir. Paraya da çok ihtiyaçları var. İstanbul anadolu yakasında oturuyorlar. İlgilenen olursa bana mesaj atarsa ben de telefonunu bveririm ve görüşürsünüz.Beğenirsenişz çalışırsınız

aynı söylediğiniz özelliklerde temizliğe birini arıyorum görüşelim bu konuda lütfen

Merhabalar
Bizim binada kiracı olan genç bir kadın var temizlik işlerinden iyi anlar. ıki çocuğu var eşide tüm iş aramalarına rağmen işsiz. iki aydır kirayı da ödeyemediler. Önümüzdeki ayda ödeyemezlerse ev sahibi evden çıkaracak. Eğer hala temizlikçi arayan varsa bana mesaj atarsa çok sevinirim çok makbule geçer.

Selam.Aradığınız elemanı bulamadıysanız henüz ben bu işe talibim.Şişli deyim sizin içinde uygunsa belirtilen zamanlarda hafta içi 8.30-16.00 saatleri arasında yardımcı olabilirim.
İlgilenirseniz özelden bana ulaşın.

selam.bende ev temizliğine iş bakıyordum.mesajınızı okudum.ilgilenirseniz şişli deyim ama metrobüsle gelebilirim ayda 1-2 kez.yani hala düşünüyorsanız.özelden yazıp irtibata geçebilirsiniz.şimdiden tşkler

merhabalar,
ev temızlıgı yapmak ıstıyorum.ancak pazar gunu musaıtım.bende calısıorum ama ek ıs yapmak zorundayım.ıhtıyactan dolayı.guvenırlık konusunda ıddaam vardır.sorun yasıcanızı zannetmıyorum ve tekrarını bıle ıstıyecegınızı tahmın edebılıyorum.temızlık yaptırmak ısteyen varsa lutfen benımle ırtıbata gecebılır.boznur@gmail.com

benim annemin evine gelen bir bayan var. çok güzel yapıyor işini. dip köşe temizliyor.
tam gün 70 TL, yarım gün 35 TL.
perdeler yıkandıysa onların ütüsünü asmasını falan da yapıyor. istenildiği takdirde kişisel ütüleri de yapar ama.
boş günü var mı senin yardımcının? evim tarabyada. oldukça uzun bir zamandır arıyorum da. olmayınca ne zor bulunurmuş güvenilir ve titiz bir yardımcı???

Merhabalar
Bizim binada kiracı olan genç bir kadın var temizlik işlerinden iyi anlar. ıki çocuğu var eşide tüm iş aramalarına rağmen işsiz. iki aydır kirayı da ödeyemediler. Önümüzdeki ayda ödeyemezlerse ev sahibi evden çıkaracak. Eğer hala temizlikçi arayan varsa bana mesaj atarsa çok sevinirim çok makbule geçer.
ben ilgileniyorum. eğer teklif hala geçerliyse mesaj bekliyorum.

kızlar ihtiyaç duyarsanız bende ev ofis temizliğine gidebilirim ama sadece pazar boşum normalde çalışıyorum çok ihtiyacım var pendik esenyalıda oturuyorum

bana gelen bir arkadaş var.haftanın 1 günü 8.00-18.00 arası geliyor..cam halı kapı dolap içi ütü...daha da ne istersen..inanılmaz memnun kalacağınıza eminim..ulaşmak isterseniz yardımcı olabilirimm

Merhaba,

Bu ctesi için yardımcıya ihtiyacım var ilgilenenler varsa bana özelden mail atabilir mi?

X