Eve Temizlik İçin Yardımcı Bayan

arkadaşlar bende öğleden sonra yarım gün gidebileceğim temizlik işi arıyorum .halkalıda oturuyorum ,tecrübeliyim yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
Merhabalar bayanlar evlere yardımcı bayan olarak gitmektetim evim kartal topsevilde 29 yasındayım devamlı gittigim bayanlar var onlarıda refarans verebilirim temiz iş yapan ve güvenilir biriyim tel 0541 949 09 02 ismim nurhayat intrnetten fazla anlamıyorum arzu ederseniz telefonla konusabilirsek daha iyi olur uzak yerlere gidemiyorum kartal, cevizli,rahmanlar pendik yakacık maltepe kücükyalı çevresine gidebilirim teşekkür ederim

Arkadaslar merhaba,

K.bakkalköydeki 3+1 evim için haftada bir yarım gün temizliğe gelebilecek titiz güvenilir bir bayan arıyorum.

Iyi günler ben haftada bir veya iki gün ev temizlik iş arıyorun çekmeköyde oturyorun şuanda haftada bir yarım gün çalışyorun refarans verebilirim 42 yaşımda evli bir bayanım bir kızım var bana iş vermek isteyen bayanlar bana bu numaradan ulaşabilir 05382591183 saygılar

benim annemin evine gelen bir bayan var. çok güzel yapıyor işini. dip köşe temizliyor.
tam gün 70 TL, yarım gün 35 TL.
perdeler yıkandıysa onların ütüsünü asmasını falan da yapıyor. istenildiği takdirde kişisel ütüleri de yapar ama.
yaa ne güzel peki nerde ank?bende istiyorum yardımcı bir bayan

Merhaba
Bende Ümraniye'de oturuyorum. Ayda 2 kere yardıma gelebilecek yardımcı bayan arıyorum. 19 aylık oğlum var. Onunla ilgilenmenmekten istediğim gibi derin temizlik yapamıyorum. A'dan Z'ye temizlik yapabilecek. Temiz, titiz, benim söylememi beklemeden temizlik yapabilecek, bir yardımcı istiyorum.

Merhaba,
Ben arkadaşım adına yazıyorum.

''Göktürk''te oturuyorlar yani avrupa yakası, 4 daireye temizliğe gelecek bayan yardımcı arıyorlar.
2 daire her hafta yardıma gelecek bir bayan arıyor.
1 tanesi iki haftada bi kere.
ve sonuncu olan ise ayda 1 kere temizliğe gelmesini istiyor.

İlgilenen olursa ben sizi arkadaşıma yönlendireceğim.

Merhaba, Mecidiyeköy Ortaklar Caddesinde oturuyorum. Ayda 1 cumartesi günü gelebilecek bir bayan arıyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa haberleşebiliriz.

Merhaba İstanbul'da günlük temizlik işi aramaktayım.Temiz,titiz,özenli çalışırım. Güvenilir biriyimdir, yaptığım işte memnun etmeye çalışırım.İhtiyacınız olduğunda benimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim.

Merhabalar, hala günlük iş aramakta mısınız? Mecidiyeköyde oturuyorum, ayda bir cumartesi günü gelebilecek birisine ihtiyacım var. Uygunsanız haberleşebiliriz.

Merhaba,
Ben arkadaşım adına yazıyorum.

''Göktürk''te oturuyorlar yani avrupa yakası, 4 daireye temizliğe gelecek bayan yardımcı arıyorlar.
2 daire her hafta yardıma gelecek bir bayan arıyor.
1 tanesi iki haftada bi kere.
ve sonuncu olan ise ayda 1 kere temizliğe gelmesini istiyor.

İlgilenen olursa ben sizi arkadaşıma yönlendireceğim.

merhaba eğer birini bulmadızsanız ben ilgileniyorum alibeyköyde oturuyorum özel msj hakkım yok siz özelden ulaşabileceğim numara verirseniziletişime geçelim teşekkürler

Merhaba, Mecidiyeköy Ortaklar Caddesinde oturuyorum. Ayda 1 cumartesi günü gelebilecek bir bayan arıyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa haberleşebiliriz.

merhabalar eğer birini bilmadızsanız ben ilgileniyorum özelden msj gönderemiyorum siz ulaşabileceğim bir numara yazarsanız iletişime geçelim teşekkürler

Bir bayan vardı temizliğe gelebilirim demişti, mesajını silmişim.

Eskişehir de pazar günü bana yardım edecek biri istiyorum.

Avrupa yakası Fatih Çapa ya.. güvenilir titiz yardımcı bayan arıyorum anlaşabilisek haftada bir yada 15 günde bir çağırmayı düşünüyorum .İlgilenen varsa rutin ev temizliği veya ütü yapabilecek lütfen mesaj atsın yada cevap yazsın

Merhaba ben üniversitede öğrenciyim. Babamı yeni kaybettim. İhtiyacım var bu işe. Özelden msj atabilirsiniz.

Son düzenleme:
lacivert kullanıcısından alıntı
Merhaba İstanbul'da günlük temizlik işi aramaktayım.Temiz,titiz,özenli çalışırım. Güvenilir biriyimdir, yaptığım işte memnun etmeye çalışırım.İhtiyacınız olduğunda benimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim.

X