Eve Temizlik İçin Yardımcı Bayan

NazliKizce

Part tıme ev hanımı
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
77
1
merhaba arkadaşlar çalıştığım için bazen ev işlerine ister istemez istediğim gibi yetişemiyorum ki konuda sizin fikir ve bilgilerinizi almak istiyorum evlere temizlik için falan yardımcı bayanlar aşagı yukarı ne kadar ücret alıyorlarfisfisfis bı konuda bilgi verebilirsiniz sevinirim teşekkür a.s.

cnm. ben tam gün için 60 tl + yol parası veriyorum ..
ama istanbul fiatları değişirmi bilemem..

ewet ben de arada yardımcı almak ıstıyorum ama hem fıyat hem de guwenılırlık acısından en ufak bılgım yok :KK43:

Evet fiyat konusundan önce bide güven sorunu var onu nasıl aşacağımıda bilmiyorum ama işlerede yetişemeyince olmuyo güya haftasonu tatil ama ne tatil bayana tatilmi var deli gibi temizlik çamaşır bulaşık pazar market pazartesi daha yorgun başlıyorum işe :KK43:(

aynen ya, walla bıktım yanı ewden de ısten de..
bı cıkıp ıpını koparmıs gıbı gezesım war:)
ya senın konun ben araya gırdım ama, beylıkduzu cıwarında bıldıgınız bırı war mı?

benim annemin evine gelen bir bayan var. çok güzel yapıyor işini. dip köşe temizliyor.
tam gün 70 TL, yarım gün 35 TL.
perdeler yıkandıysa onların ütüsünü asmasını falan da yapıyor. istenildiği takdirde kişisel ütüleri de yapar ama.

Dün bir eve gündeliğe giden bir bayan ile görüştüm..Sonuçta işim emlak danışmanı olunca genelde boş ev temizletmek isteyen çok müşterim oluyor..
Bayan aynen şunu söyledi canım..
''Eğer boş ev ise: 70 lira
Eğer sade dolu ev temizlenecekse: 80 lira
İnşaat temizliği içinde 100 lira'' alırım dedi..
Artık üç aşağı beş yukarı bir fikir edinirsin..yerimseniben

Son düzenleme:
Dün bir eve gündelikçi giden bir bayan ile görüştüm..Sonuçta işim emlak danışmanı olunca genelde boş ev temizletmek isteyen çok müşterim oluyor..
Bayan aynen şunu söyledi canım..
''Eğer boş ev ise: 70 lira
Eğer sade dolu ev temizlenecekse: 80 lira
İnşaat temizliği içinde 100 lira'' alırım dedi..
Artık üç aşağı beş yukarı bir fikir edinirsin..yerimseniben

teşekkür ederim a.s. yanı aşagı yukarı 70 ila 100 arası değişiyo hihoyyyt buna göre benim evim o kadar büyük değil üstelik 2 odam hiç kullanılmıyorum desem yeridir. Ayrıca hangi işleri yapıyolar acaba bu konudada bilgilendirirmisiniz mesela cam silme halı silme ütü yapma perde ütüleme asma falan gibi işler olunca değşiyormu

ne çok soru sordum be:1shok:

istanbulda fiyatlar yüksek diye biliyorum,70 diye duymuştum.belki muhitten muhite bile fark eder.

Ben evlendiğim ilk aylarda çağırmıştım
gündeliği 70 tl camları sildi. halım perdem yeni olduğu için zaten silinmesine gerek yoktu.
Ama 3 ay önce babaannemin evinide temizledi aynı bayan 80 tl dedi zam oldu yani. babannem yaşlı olduğu için yapamıyor altı ay burda altı ay yurt dışında yani evi çok toz oluyor. 1 günde bitiremezse 2. sefere bırakıyor. yani 2 günlük para verilyor. Ama kadına çok güveniyoruz kesinlikle art niyetli değil çok temiz yapıyor. Zaten annemlerin komşusu
Bence halını sildirebilirsin ama aynı zamanda ütünü yaptırıp tülünü perdeni yıkatıp astırıp bide dip köşe temizlik istersen zaten yapmıyorlar yani

Ben evlendiğim ilk aylarda çağırmıştım
gündeliği 70 tl camları sildi. halım perdem yeni olduğu için zaten silinmesine gerek yoktu.
Ama 3 ay önce babaannemin evinide temizledi aynı bayan 80 tl dedi zam oldu yani. babannem yaşlı olduğu için yapamıyor altı ay burda altı ay yurt dışında yani evi çok toz oluyor. 1 günde bitiremezse 2. sefere bırakıyor. yani 2 günlük para verilyor. Ama kadına çok güveniyoruz kesinlikle art niyetli değil çok temiz yapıyor. Zaten annemlerin komşusu
Bence halını sildirebilirsin ama aynı zamanda ütünü yaptırıp tülünü perdeni yıkatıp astırıp bide dip köşe temizlik istersen zaten yapmıyorlar yani

yok ya hepsini aynı andan değil zaten bende yeni evliyim ikimizde çalıştıgımz için ve elimden geldiğinde hemen toparlamaya çalıştıgım için çok dağılmıyo ama olursa diye sormuştum sağol a.s.

Kızlar durumu olup vakti olmayanlar haftada bir yarım gün alması daha iyi oluyorr.O günlerde evi süpürüp , siliyor toz alıyor.Bazı temizliğe gelen bayanlar haftalık ütünüzüde fiyata dahil ediyor.Yani kısacası temizlik yapana görede değişiyor fiyat ve yapılan işler.En iyisi bir bayan bul ve yarım günde neler yaptığını bide fiyatını sor.İstanbulda fiyatlar 80-90 ytl arasında.
Yanlız ben boş evi temileyip banyoyu hiiiç ellemeyen ve parasını tam isteyen.Sadece camlara yarım gün parası alan insanlarda tanıdım.Yani referanslı birini bul.

yıllardır güvendiğim ve işini beğendiğim bir yardımcım var
günlük 70 TL alıyor tabi bu şimdilik yakında 80 olur
halıları koltukları siler evimde perde yok ahşap jaluziler var onları temizler
camları siler yerleri süpürüp temizler mutfak dolaplarını siler
banyoyu temizler vs.
onbeş günde bir geldiğinde nereyi istiyorsanız oraya ağırlık vermesini söylediğinizde o işi yapar
güvenilir ve işini helalinden yapan biridir sağolsun

Küçük bebeğim var şuan yerlerde sürekli temizlik vs. tam gün çalıştığım için perişan oluyorum geçen hafta, her hafta yarım gün şeklinde anlaştım 40 ytl biraz fazla geldi ama başkada kimseyi bulamadım bakalım biraz deneyeceğim ayda 1 de tam gün alacağım yarım gün evi ve banyoyu silip toz alacak ütü, halı,cam yok

benimde bir yardımcıya çok ihtiyacım var ctesi dahil çalışıyorum pazar günü ütüye mi temizliğe mi yetişeceğimi bilemiyorum kilitleniyorum maalesef
beylikdüzünde oturuyorum evimin civarında güvenilir bir bayan bulsam 50 liraya 60 liraya gelecek ayda bir yada iki alabilirim fazlası beni aşar bulduğumuz yardımcılar 80 90 diyo o kadar para veremem mümkün değil

Son düzenleme:
arkadaşlar bende izmire taşındım yeni,eşimin iş durumundan ötürü,yarım gün gelebilecek bildiğiniz bayan varsa telefonunu falan yazabilirseniz çok ihtiyacım var çünkü temizlik şirketlerini aradım ama acayip pahalı 120 130 tl diyolar:çok üzgünüm:

bizim eve geliyo bi bayan ama normal ev temizliği.evi makineyle süpürmek,silmek,terası yıkamak ve banyo temzliği.haftada 2 gün geliyo ve 120tl haftalık olarak.

tam temzlik içinde belli günlerde geliyo,cam halı temzliği vs.
onun fiyatı brz daha fazla ama tam blmiyorum bunu

bizim yardımcı kadınımız haftada 3 gün geliyor 620 ytl veriyorum.. walla çok memenunum temizlik ütü yemek herişi yapıyor..işe alırken ilk gün çok güvenmiştim kendi evin gibi bak dedim ve ilk günden evin anahtarını verdim. 6 aydır bizimle çalışıyor..

ben hamile olduğum için ayda bir alıyorum günlük 60 tl alıyo
sabah 9 dan akşam 4-4buçuğa kadar çalışıyo son zamanlarda pek memnun değilim halıları en son geldiğinde üstün körü silmiş
evi siliyo süpürüyo ,camlar,koltuklar,halılar,perde yıkama asma,mutfak dolaplarını siliyo,banyo ve tuvalet temizliyo

ben 15 günde bir alıyorum.60tl.
ütü yapıyo.evi silip süpürüyor.sabah 9:30 da geliyor.17:30 gibi gidiyor

X