dondurulmus emryo transerfi sonrasi hamile kalanlar oylayin lutfen!

kac tane embryo transeri yapildi ve hamile kaldiniz?

• 1 tane transfer edildi ve hamile kaldim

OY: 0 0,0%
  • 2 tane trasner edildi hamile kaldim

• 4 tane transfer edildi hamileyim

• Ankete Katılan
    4
  • Anket Kapalı .

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
kizlar kac tane dondurulmus embryo transferi sonrasi hamile kaldiniz oylayin lutfen!!

Slm
şu an dondurulmuş emnryo tedavisi görüyorum açıkcası anketi bende merak ettim arkadaşlar dondurulmuş embryo ile hamıle kalanlar bizlerın umudu olun :)

benim asil merak ettigim herkes 2,3 yada 4 taneylemi hamile kaliyor 1 taneylede hamile kalanlar yokmu??yoksa cokmu az...

bana 3 tane transfer edildi.şu an hamileyim.bu cumartesi görecez bakim kaç tane bebiş olduğunu inş.

bende 3 tane dondurulmus la hamile kalmistim ama düsük yaptim maalesef simdi bu ay tekrar donmuslarimla deniyecegim ins bu sefer gelecek....

benim asil merak ettigim herkes 2,3 yada 4 taneylemi hamile kaliyor 1 taneylede hamile kalanlar yokmu??yoksa cokmu az...

mehaycım bende 7.ci günündeyim tedavimin 4 dondurulmuş embriyom var bilmiyorum kaçı çözününce sağlam kalacak kaçı transfer edilecek hiç fark etmez yeterki anne olabilelim
heralde dondurulmuş tedavisi gören çok az çünki açılan topikte bir kaç kişi varız yada
kimse ilgi göstermiyor senin kaç dondurulmuşun var canımcım sen başladınmı tedaviye
dondurulmuş embriyo topiğinde görüşelim:içelim:

mehaycım bende 7.ci günündeyim tedavimin 4 dondurulmuş embriyom var bilmiyorum kaçı çözününce sağlam kalacak kaçı transfer edilecek hiç fark etmez yeterki anne olabilelim
heralde dondurulmuş tedavisi gören çok az çünki açılan topikte bir kaç kişi varız yada
kimse ilgi göstermiyor senin kaç dondurulmuşun var canımcım sen başladınmı tedaviye
dondurulmuş embriyo topiğinde görüşelim:içelim:

canim benim 1 dondurulmus emryom var...

X