Anket Dünyanın en rahatsız edici sesi ?

Dünyanın en rahatsız edici sesi ?

• Sinek vızıldaması..

OY: 65 49,2%
  • Damlayan su sesi..

OY: 16 12,1%
  • Horlama sesi..

OY: 38 28,8%
  • Saat sesi..

OY: 13 9,8%

• Ankete Katılan
    132

Charm

Whats up ?
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
10.881
24
Dünyanın en rahatsız edici sesi hangisidir ?
Önce ben söyleyeyim ''Damlayan su sesi..''
:nazar:

Son düzenleme:
hah canım tam damarıma bastın.horlama sesi,saat sesi,trafik gürültüsü,alt komşunun üst komşunun gürültüsü... bütün bu sesler beni çok rahatsız ediyor.yeminle bi fırsatını bulsam ıssız bir dağ başında yaşamak isterim.sessiz ve sakin :1ninca:

sinek vizitisindan nefret ederim böyle durumlarda aglamak istiyorum
horlamayada tahammülüm yok su sesinden nefret ederim öfffffffff hepsi kötü bence
ama en gicigi sinek viziltisi

hah canım tam damarıma bastın.horlama sesi,saat sesi,trafik gürültüsü,alt komşunun üst komşunun gürültüsü... bütün bu sesler beni çok rahatsız ediyor.yeminle bi fırsatını bulsam ıssız bir dağ başında yaşamak isterim.sessiz ve sakin :1ninca:

hehee :))
onu kım ıstemezkı canım yaaa... :)

hepsi rahatsız edici kötü sesler ama ben horlamayı sectim

diğer diyorum çünkü benim nefret ettiğim bir ses var: biri yanımda tırnaklarını çıt çıt yapınca sinirlerim bozuluyor...neden bilmiyorum...

hepsi desem daha doğru olur bence
hepsine sinir oluyorum çünkü delikafaduldendelikafadulden

sivri sinekÇok üzgünüm çoook
baska hicbirsey bu kadar rahatsiz ve huzursuz edici olamaz
kötükedihüsosineklere ölüm, sinek öldürcem diye azmi tepesine cikdim milletin:smiley-cool:

sinek sesi heleki uykudayken birde horlama sesi

şu arabalarda emniyet kemeri uyarı sesi var ya.takmayınca ötüyor.en gıcık olduğum ses o.yukardakilerdende aslında hepsi ama en kötüsü sinek vızırdaması galiba.

ben de yemek yerken çıkarken kaşık - çatal sesine sinir oluyorum...

Sinek vızırdaması ve su damlaması sesine tahammülüm yoktur.Ayrıca horlama sesinede:mymeka:

ahh yarama bastınızz yaaa.rutin tekrar içinde olan seslerden neffrettt ediyorum...su sesi...horlama sesi...komsunun matkap sesi...sürekli ağlayan çocuk sesi....sesi de sesiii :kızgın:

Hepsi çok sinir bozucu ama en kötüsü sinek vızıltısı bence.
Birde çatal veya kaşığın tabağın boş yerine sürttüğünde gıcırdaması bana çok kötü geliyor.

Gecenin bir yarısı zaten uyuyamıyorum birde horlama sesini hiç çekemem.
Ben uyuyamıyorsam yanımdaki neden uyusun dimi ama :dilcikar:

X