2009 Nisan anneleri doğum tercihlerimizi paylaşalım.normal doğum mu?sezeryan mı?vs

besincimevsim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
298
0
41
merhaba anneler doğumumuz yaklaşıyor...nasıl doğum yapmak istiyorsunuz ve neden?paylaşırsanız sevinirim...artılarıyla eksileriyle....:asigim:

kısmetse ben normal doğum düşünüyorum epiduralli normal tabi kadaer kısmet bebeğede bağlı şartlar nasıl el verirse öyle olur
ama şimdilik düşüncem bu

tabiki normal istiyorum ama şartlar neyi getirir bilinmez.....bebeğe sezaryanla o şoku yaşatmak istemem ama kendisininde çabası lazım:)) benim kızım şimdilik başaaşağı konumunu aldı dönmicek bir daha benim kızım.......dimi kızım..........

bende doktorla konuştum 7 yada 8 nisanda epidural sezeryanla doğum yapıcam rahmin dururşu nedeniyle bebeğin doğum yoluna girmesi çok zormuş ondan sezeryana karar verildi

doktorumla henüz bir karar vermedik bebeğin duruşu şimdilik normal.doktor sen ne istersen yaparız dedi.
epidural sezeryan istiyorum..

Rabbim hepimize sağlık versin ve hemen doğarmayı.. ben de bi sorun çıkmazsa normal düşünüyom epidural normal...

ben de büyük bür şehirde olsaydım epidural normal yapardım.ancak korkularımdan dolayı sezeryan düşünüyorum.bu gece rüyamda normal doğum yaptığımı gördüm bir solukta çıkmıştı.ama filmin sonu iyi bitmedi.kordon içime kaçtı.

valla bu nisan hepğimiz için en güzel şekilde geçsin inşallah ister sezeryan ister normal doğum her şekilde kazasız belasız doğumlar geçirelim kızlar

Allah kismet ederse normal istiyorum.. keyfi sezeryana ben karsiyim tabi bu benim dusuncem..
zaten yasadigim yerdede (viyana) keyfi sezeryan yasak doktorun karar veriyor eger gerekli olursa..
umarim bir sorun cikmazda normal olur. gecen hafta kafasi assadaydi umarim donmez guzelim :1rolleyes:

Doktorum, tüp bebek gebelikleri zor elde edilen gebelikler olduğundan genelde sezeryan öneriyoruz ama normal doğum da olabilir dedi. Sanırım sezeryan tercih edeceğiz.

bizim bebiş ters duruyo 2 aydır kontrolde doktorumuz bakıyo ama dönmedi ters hemde ne ters yüzüde içime doğru tam olarak şöyle diyim yani içimde bana sarılmış oğlum .dönebilir tabi ama dönmezse sezeryan mecbur tabi önemliolan sağlıkla elimize almak hepimiz için hayırlısı.

Bende şu anda normal doğum istiyorum bir aksilik çıkmaz inşallah, ancak zaman ne gösterir bilemem belki de korkarım :emir_bebek:

allah nasip eder bir problem çıkmazsa bende normal doğum istiyorum,inşallah normal olur,öylede sancı çekecem böylede ama enazından bebeğimi bulunduğu ortamdan şaşkınca çıkarttırmamış olurum dicem olmayacak ben yinede büyük konuşmiim,bende sezeryanla doğmuşum biliyomusunuz ama annem belkide bana kıyamadığından yada ozaman gerçekten bebek isteği yüzünden acıyı hatırlamıdığından sezeryan yap kızım yazık canına diyor,bakalım nasip kısmet

bende bi sorun olmassa rabbimin izniyle normal istiyorum :Saruboceq: ama çok panik biri oldgum için o zamn ne olur bilemm aklımda hep ya ıkınamssam diye bi soru var CADIARZU

ben de epidural normal istiyorum. tabi kısmet ozaman ters birşey çıkmazsa eğer...

X