Aşılama Asılamadan sonra kasık ağrıları olanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
OTE="Kerziban_34, post: 42324256, member: 697648"]Benim de ilk denemem doktora 12 gün sora test yap dedi insana zaman geçmiyor gibi geliyor bu arada aşılama ni nerde yaptirdin canım
İst pendik Marmara Üniv.de sen[/QUOTE]
Aaa bende pendik marmara da yaptıracak tim ama tahlil istediler birsürü bende çakmak erdem hastanesinde yaptiriyorum canım rahim filmi hsg istediler eşim den tahlil istediler çok gün attılar sen nasıl yaptirdin bu tahlilleri bana özelden yazar misin

ACİL ACİL
SELAM KIZLAR ben pazartesi aşılama yaptırdım şimdi kahverengi leke geldi bu ay soldan yumurtlama olmuştu sol kasigim da ağrı var sizde neden olur :KK42::KK42:

selamlr bnm 2. asılamm 7.gunum sabırszlıkla beklıyorum eynep kamlde yaptrdm

Merhab siteyi takip eden varmı bende 5gün önce aşılama yaptım aşılama olup da hamile olanlar neler yaşadınız anlatirmisiniz ne belirtiler oldu

Merhab siteyi takip eden varmı bende 5gün önce aşılama yaptım aşılama olup da hamile olanlar neler yaşadınız anlatirmisiniz ne belirtiler oldu
selam canım. sonucun ne çıktı? inşallah güzel haberler verirsin.
ben 17 martta ilk aşılamamı oldum. 1 nisanı bekliyorum kan testi için. zaman geçmek bilmiyor :)

Kızlar sancı ve acı çekiyorum yazmıs bikaç kişi
Ben de aşılama olcam
Korkutmayın beni :KK43:

Kızlar sancı ve acı çekiyorum yazmıs bikaç kişi
Ben de aşılama olcam
Korkutmayın beni :KK43:
Başlık terkedilmiş gibi :)) ben geldim yeni çaylak :)) aşılamamın üstünden 4 gün geçti, hafif ara ara kasık ağrım vardı, bugün çok arttı hala ağrıyor inşallah normaldir, insan adet olurum diye korkuyor allah korusun.

Merhaba, benim de bugun 3. Gunum. İlk gun yarim gun siddetli tek tarafli agrim oldu.iki gundur de adet olmusum gibi karimda sislik ve asiri bel agrisi var. Gaz da tabi. Onsallah tuttugu icindir bu agrilarimiz

Merhaba, benim de bugun 3. Gunum. İlk gun yarim gun siddetli tek tarafli agrim oldu.iki gundur de adet olmusum gibi karimda sislik ve asiri bel agrisi var. Gaz da tabi. Onsallah tuttugu icindir bu agrilarimiz
Aynı belirtileri ben de yaşıyorum 5 gündür, işte bu ağrılar bişeye işaret mi keşke anlayabilsek :)

Kuzenim ilk asilamasinda ayni seyleri yasadi, 4 gun ve sonra adet gununde adet agrisi gibi agrilari oldu, yakinda dogum yapicak :) insallah ayni olur bizim de

Selam kızlar. Ben de dün yaptirdim asilamami dün hicbirsey hissetmedim ama bugün sancilar basladi. Allah hepimizin muradini versin insallah. Nasil gececek 15 gün?

Kızlar aşılama sonuçladınız ne alemde. Güzel haberler verin merak ediyoruz

Kuzenim ilk asilamasinda ayni seyleri yasadi, 4 gun ve sonra adet gununde adet agrisi gibi agrilari oldu, yakinda dogum yapicak :) insallah ayni olur bizim de
Merhaba canım kuzenin asilamadan kac gun sonra öğrendi hamile olduğunu

Mer canim
merbaha kızlar ben aranıza yeni katıldım 5 yıllık evliyim 1 düşüğüm oldu bende ilk aşılamamı oldum 2 kez yaptılar 10'da ve 12'sinde suan ayakta durduğumda sağ tarafımdan belime kadar çok feci ağrım var nefesim kesiliyo hiç bi yere gidemiyorum sadece yatınca geçiyo acaba aşılamam tutmuşmudur[
merbaha kızlar ben aranıza yeni katıldım 5 yıllık evliyim 1 düşüğüm oldu bende ilk aşılamamı oldum 2 kez yaptılar 10'da ve 12'sinde suan ayakta durduğumda sağ tarafımdan belime kadar çok feci ağrım var nefesim kesiliyo hiç bi yere gidemiyorum sadece yatınca geçiyo acaba aşılamam tutmuşmudur
Merhaba canım bende cumartesi günü aşılama oldum ve bugun inanilmaz derecede sancim var sanki rahmimi sokuyorlar sende son durum ne oldu
merbaha kızlar ben aranıza yeni katıldım 5 yıllık evliyim 1 düşüğüm oldu bende ilk aşılamamı oldum 2 kez yaptılar 10'da ve 12'sinde suan ayakta durduğumda sağ tarafımdan belime kadar çok feci ağrım var nefesim kesiliyo hiç bi yere gidemiyorum sadece yatınca geçiyo acaba aşılamam tutmuşmudur

Merhaba kızlar bende cumartesi günü ilk aşılamamı oldum. Bugün cok şiddetli sancılar içinde uyandim. Suan yürürken otururken cok sancim oluyor. Sizde de oldu mu ve bunun sonucunda olumlu haber alan var mi

X