Gebeliğin ilk haftasındaki belirtiler

benım herseyden haberım war. gunahtan da yanlısdan da . merak etme senın gıbı musluman dıe gecınıp hıcbırsey bılmeyen ınsanlardan degılım ben . laf atasın dıe de beklemıyorum . neysa sıkdır gıt cekemem mal ınsan senı :KK70: allahın fellahı

cok yazık gercekten sana acıyodum ama haklıymısım bır daha acıdım sana .

melokcum yaptığın şey çok ama çok yanlış kimseye kızmaya hakkın yok madem böyle bişeyler yaşayabiliyosun şimdi korkmanın ve yardım istemenin bi anlamı kimseyede bu konuda laf söyleme bizde genç olduk bende eşimle 8 sene konuştum ama böyle iğrenç bişey yaşamadım gençliğinin arkasına saklanma yani yaptığın şey hem günah hemde ayıp ailene acıyorum senin evli çiftler bile eşleriyle senin gibi birlikte olmuyo neden herşeyi temiz bırakıp temiz olarak eşlerinize saklamıyosunuz kendinizi sanıyomusunki seninle böyle bişey yaşayan erkek seni alır yaptığın ayıpla yaşarsın anca sen şimdi birilerine cevap vermeyi bıırak ve susup otur bence hamileysende bunu yaparken düşünüceksin ama yinede inş. değilsindir çünkü ailen için üzülürüm senin için değil :eek:lmaz:

haklısın sen bende böle cewap ısterdım sadece bana beddua edılmesınden nefret ettıgım ıcın sınırlendım . bılırım cıdden haklısın . ama canımı sıkmaycakdı o krizatanem20 ... ben sıze haklı degılsınız demedım zaten . ama herkesın sorumlulugu kendıne. sadece rısk warmı yokmu dıe sormak ıcın uye oldum zaten bu sayfaya . pek de alamadım cewabımı zaten . özur de dılerm madem benden buyuksun ozur dılemem gerek sanrım. ben saygısız 1 kız degılım ama sınırlendım tek . :1no2:

kullandığın kelimeler çok yanlış melok seni site yönetimine şikayet etmeden çık bence bu siteden bizler sana yaptığın ayıbın ve günahın farkına varman için bişeyler anlatmaya çalışıyoruz bizden yaşça çok küçüksün ve çok tecrübesizsin eğer sen bu akılla devam edersen çok fena harcanırsın şimdi aklını başına topla canım ve çık siteden

kullandığın kelimeler çok yanlış melok seni site yönetimine şikayet etmeden çık bence bu siteden bizler sana yaptığın ayıbın ve günahın farkına varman için bişeyler anlatmaya çalışıyoruz bizden yaşça çok küçüksün ve çok tecrübesizsin eğer sen bu akılla devam edersen çok fena harcanırsın şimdi aklını başına topla canım ve çık siteden

ben özur dıledım . bir daha demeycem öyle seyler. cidden özur dılerım . sız haklısınız . ama daha tatlı dılle anlatabılırdı krıztanem20 bunu .

noldu canım hemen sılmısı yazdıgın guzel kelımelerı aklın basına mı geldııııı mellok sılmeseydın ben sana yapıcagımı bılıyoudmm

bu arada eğer çok merak ediyosan git bi test alıp yap yine olmazsan kan testi yaptırırsın ve ona göre önlemini alırsın ama yine tekrarlıyorum inş. değilsindir zaten Allahıma yalvarıyorum sizin gibilere değil o mutluluğu bizim gibi el açıp dua edip bekleyenlere versin Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın :Saruboceq:

noldu canım hemen sılmısı yazdıgın guzel kelımelerı aklın basına mı geldııııı mellok sılmeseydın ben sana yapıcagımı bılıyoudmm

ne yapacaktın ya cok merak ettim ? laelaelaelaelae dıger arkadas ıyı konusuyor sen gıcık gıcık konusuyorsun ya yeter ozur dıledım o yuzden de sıldım .

bu arada eğer çok merak ediyosan git bi test alıp yap yine olmazsan kan testi yaptırırsın ve ona göre önlemini alırsın ama yine tekrarlıyorum inş. değilsindir zaten Allahıma yalvarıyorum sizin gibilere değil o mutluluğu bizim gibi el açıp dua edip bekleyenlere versin Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın :Saruboceq:

ewet allah kımsenın kucagını bos bırakmasın . etrafımda o kadar cok ınsan war kı hamıle olmak ısteyen ınsallah hepsinın ıstedıgı olur . we sizinde ınsallah olur . ınsallah bebelerınızı kucaklarınzda gorursunuz yakın zamanda

ewet allah kımsenın kucagını bos bırakmasın . etrafımda o kadar cok ınsan war kı hamıle olmak ısteyen ınsallah hepsinın ıstedıgı olur . we sizinde ınsallah olur . ınsallah bebelerınızı kucaklarınzda gorursunuz yakın zamanda

tekrar söylüyorum mellok sana HAMİLE DEĞİLSİN için rahat olsun seninki psikolojik sadece hamile kalmak bu kadar kolay değil canım biz 10 aydır uğraşıyoruz keşke bu kadar olsaydı neyse sen yaptığın yalnışın farkındasın bunu bilmen güzel bi daha yapmazsın umarım kendini erkek arkadaşına küçük düşürüyorsun böyle yaparak seni basit elde etmesi kolay bi kıs gibi düşünmesini sağlıyorsun yapmaa canım gururunu düşün biraz neysee ben çok konuştum hamile değilsin cnm ve bu konuyu daha fazla uzatma bence laf yarışına girme!!! (suçlusun) ama çok endişe ediyorsanda bi test alıp yap ama hamile olamassın yaşında küçük allah affetsin seni

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ben korunuyodum geçen ay bıraktım adetim bittikten 10 gün sonra ara kanama geçirdim 3 gün sürdü şimdide normal adet tarihim 3 gün geçiyo şimdi benim kafam karıştı ben ara kanamayı tarih olarak dikkate almammı yoksa kendi normal adet tarihimimi dikkate almam gerekiyo benim hamile olma ihtimalim varmı acaba belim çok ağrıyo göğüslerimde bi hassasiyet yok arada kasıklarıma bi ağrı oluyo kısa sürüyo lütfen bana yardımcı olun

arkadaşlar,bu ay geçen ay ki gibi belirti arayıp durmadım.ama çalışmalar güzel güzel ilerledi.ama şimdi hiç bir şey hissetmiyorum.yani ne göğüs büyümesi,ne kasıklarda kıpırdanma, ne de akıntı felan. sadece bende daha önce olmayan bir bel ağrısı başladı.ama hamile olduğum için olduğunu zannetmiyorum.bu ay kendimi çok korumadım spor felan yaptım ondandır.içimde tabiki bir umut var.bakalım.. daha zaman var.her şeyin hayırlısı.Allah herkesin gönlüne göre versin.Annesini bekletmesin bebişim.:ecrin_bebek:

--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ben korunuyodum geçen ay bıraktım adetim bittikten 10 gün sonra ara kanama geçirdim 3 gün sürdü şimdide normal adet tarihim 3 gün geçiyo şimdi benim kafam karıştı ben ara kanamayı tarih olarak dikkate almammı yoksa kendi normal adet tarihimimi dikkate almam gerekiyo benim hamile olma ihtimalim varmı acaba belim çok ağrıyo göğüslerimde bi hassasiyet yok arada kasıklarıma bi ağrı oluyo kısa sürüyo lütfen bana yardımcı olun

arkdaşlar meraba benim bugün adet olmam lazımdı olmadım. Biraz da göğüsüm ağrıyo biraz da belim bu çocuğu gerçekten çok istiyorum ınşallah hamileyimdir. Eşimin bu hafta sonu doğum günü bebek haberi ona en güzel doğum günü hediyesi olurdu. Ne olur dua edin benim için................

arkadaşlar ben bugün gebelik testi yaptım 2. çizgi çok silik çıktı bu ne demek ben hamilemiyim???lütfen biri bişi söylesin

arkadaşlar ben bugün gebelik testi yaptım 2. çizgi çok silik çıktı bu ne demek ben hamilemiyim???lütfen biri bişi söylesin

gulerkan ben o silik çizgiyi bile göremedim daha,ama çok araştııyorum,arkadaşları takip ediyorum felan.genelde silik çizgi çıkanların hamilelik olasılığı varmış.1-2 gün bekle testi tekrar et. ya da dayanamayacaksan en kesin sonuç kan testi. umarım hamilesidir.bizi haberdar etmeyide unutma...opuyorumnanaktan

ablalarım bana yardım etmenizi istiyorum sizden ... henuz 18 yasndaım we cok korkuyorum hamıle kalmaktan. erkek arkadasımla arkadan ılıskıye gırdıkk.. bozuk degılım .. ama erkek arkadsımla yaparken o benım ıcıme bosaldı. we penısı cıkardıgı zaman onun spermlerı benım seyıme bulastımı ,gıttımı ..eger gıttıyse hamıle kalma rıskım warmı ? kızlık zarım bozuk degıl ama yınede korkuorum.. belım agrıor , goguslerımde hc agrı yok . aybasıma 1 hfta war daha ama yınede korkuyorum. basım da dönuor gıbı oluor ara sıra. acaba psıkoljk mı yksa rısk warmı ? bana llutfen yardm edın :çok üzgünüm:

:umursamaz:

çocuk cocuk diye yapmadığımız şey kalmadı.
allahım herşeyden önce hayırlı evlatlar versin.
kızında erkeğinde hayırlısını versin...
hayırsız olacaksa böyle hiç vermesin

X