VEREM aşısı yapıldıktan sonra neler oldu!!!!

19KasimBhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
574
6
Kızlar bebeklerimize biliyosunuz verem aşısını yaklaşık 3 ay önce vurdurduk.Benim kızımın omuzu hala arı sokması gibi şişik ve kıpkırmızı netten bi çocuk doktoruna sordum enfeksiyon kapmış olabilir dedi doktorumuzu aradım o normal tuttuğu zaman kızarır ve şişer 1 yaşına kadar geçer dedi.Dün akşam geceliklerini giydirirken badisinin kanlı olduğunu gördüm aşı yeri patlamış içinden iltihap ve bir miktar kan çıkmış nevrim döndü:nazar:Bu neydi şimdi:uhm:

Sizlerden böyle bir olayla karşılaşan var mı ne olur varsa paylaşın sinirlerim bozuldu:nazar:

aynen arı sokması gibi kıpırmızı ve şişik ama birşey gelmedi içinden patlama olmadı ama olmayacak anlamına gelmez,,,bi dr a götürün götürmüşsünüzdür de belki nedicekler acaba

aynen arı sokması gibi kıpırmızı ve şişik ama birşey gelmedi içinden patlama olmadı ama olmayacak anlamına gelmez,,,bi dr a götürün götürmüşsünüzdür de belki nedicekler acaba

cnm kendi doktorumuz getirme muayene gününe kadar önemli değil normal dedi o yüzden götürmedik ama çok kötü oldum dün akşamki görüntü karşısında yaa..Sağlık ocağına götürürüm belki dedim ama hem hava çok soğuk hemde şuanda uyuyo olmazsa yarın götürürüm.Alminanın kolu 10 gündür şişikti işte dün patladı offf dayanamıyorum hiç annelik işte:nazar:

bizim de şiş ve kabukluydu. 10 gün evvel ben giydirirken kabuğunu yolmuşum kanadı ama iltihap filan yoktu.şimdi yine kabuk var.

Belkide normal iltihp dediğim sarılıklar vardı kanla karışık şimdi baktım şişlik inmiş kırmızılık var eşimi aradım bugün bekleyelim yarına kadar.Duruma göre götürürüz dedi.

aynısı bizdede oldu üstünü gydryrdm birden bi bağırdı kuzum hemen geri soydum. kanamıştı. bencede normal gitmene gerek yok sanırım

baharcım endişelenme bizimki de aynı dru geçer dedi bir şey olmazmış cnm

canımcım endişelenme böle oluyo bu benim çocuklarda böle olmuştu şimdi zeynomunda öle kıpkırmızı ve öl ee içindeki çıkmadan iileşmio ama dikkat etmek lazım yıkarken

X