Tüyler nasıl sararır?

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7
bacaklarda ağdanın alamadığı tüyler nasıl sarartılır bir yolu var mı? tüy sarartıcı demeyin çünkü hiçbir işe yaramadı. Çok beyaz tenliyim ve en ufak çıkmış bir tüy acayip göze batıyor geçmişte de yanlış yöntemlerle aldığım için biraz kalınlaştılar, şimdi sadece ağda yapıyorum ama gene de böyle bir derdim var.

canım tüy sarartıcının işe yaraması lazım aslında:KK43:ondan başka da tek bildiğim yol amonyak perhidrol ama iyiliğinden emin değilim tavsiye edecek kadar.zararı fln olabilir allah korusun.sally hansen tüy sarartıcısından ben memnunum belki işe yarayabilir sende de.

canım kuaföre git sor onlar tenine neyin iyi geldiğini ve ne yapman gerektiğinisöylüyo canım cildine zarar verme sakın yada onlar yaparlar sana kendi başına deneeme bir arkadaşım kulaktan dolma şey yapmıştı ve bacaklarından o kızarıklıklar hiç gitmedi ve hala duruyo bilgin olsun güzelim.bende çok beyaz tenliyim ve kıllarımda acaip kalın ve siyah yalnız degilsin bide ben agdaya cesaret edemiyorum bir cesaretimi toplayım ah bi gidebilsem ya yanlış bişe yapıpta ömür boyu çekme güzelim

Canım çok sağol kuaför çok iyi fikir, aynı dertten muzdaribiz, beni anlıyorsun. Sen niye ağda yapmıyorsun bu arada? Hangi yöntemi kullanıyorsun?

Sevgili Epaq tüy sarartıcısı kullandım hatta güneşte bile beklediğim oldu ama hiç işe yaramadı bende. Sesu markaydı bendeki. Senin söylediğin markadan görmedim şimdi araştırırım. Demekki yapıyla da ilgili birşey olabilir benim tüyler biraz kalın. Senin arkadaşın ne denemişti? Ama yara oldu diyorsun demek ki pek iyi olmamış. Çok teşekkurler. a.s.

çok kolay ve etkili bir yöntem size:KK70: oksijenli suyu alın vücudunuzun tüylü bölgelerine sürün ve güneşte[bacaklarınızı kollarınızı vs.] sararana kadar bekletin süper bi yöntem

çok kolay ve etkili bir yöntem size:KK70: oksijenli suyu alın vücudunuzun tüylü bölgelerine sürün ve güneşte[bacaklarınızı kollarınızı vs.] sararana kadar bekletin süper bi yöntem

bi deneyelim bakalımmm:icecream:

Ben sürmüştüm ama bi faydası olmadı...:1no2:
Ama güneşe çıkmamıştım ben...
:uhm:

faydası olması için güneşte bekletmen gerekiyor tüylü bölgeni.
ozaman işe yarıyor yarım saat olmadı bi saat bekleyin sararıyor.

X