Doğuma Hazırlık acil izmirde bebek alıverişi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

rosaland

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
301
11
selam arkadaşlar.ben muğlada oturuyorum.malum buralarda bebek için alışveriş çok pahalı.önümüzdeki hafta iş nedeniyle 3 günlüğüne izmirde olacağım.kemeraltında bebek malzemelerinin ucuz olduğunu duydum.kemeraltına ilk kez gidecek birsi olarak bana yardımcı olacağınızı umuyorum.hangi mağazaları tavsıye edersiniz.kemeraltında kaç paraya neler alabilirim.kemeraltı dışında uğramamı tavsiye edeğiniz başka yerler varmı.ilginize şimdiden teşekkürler

Kemeraltında Kızlarağası Hanının yakınında Mina ve Barış bebe var. Ben ilk zamanlar ordan alışveriş yaptım oğluma. Şimdi Vali Konağı ve Alsancak'ta Soylu Bebe var oradan alışveriş yapıyorum. Fiyat konusunda ne almak istediğini bilmediği için yardımcı olamayacağım

selam arkadaşlar.ben muğlada oturuyorum.malum buralarda bebek için alışveriş çok pahalı.önümüzdeki hafta iş nedeniyle 3 günlüğüne izmirde olacağım.kemeraltında bebek malzemelerinin ucuz olduğunu duydum.kemeraltına ilk kez gidecek birsi olarak bana yardımcı olacağınızı umuyorum.hangi mağazaları tavsıye edersiniz.kemeraltında kaç paraya neler alabilirim.kemeraltı dışında uğramamı tavsiye edeğiniz başka yerler varmı.ilginize şimdiden teşekkürler

Selamlar,
Alsancak'ta Zara'nın (eski Vakko) yanında Mothercare var ve şuan %50+%25 indirimde, yine Alsancakta Gül sokağa yakın Hotiç'in orda Xeno'nunda dediği Soylu bebe var, bu mağazasında Chicco satılıyor ve %40 indirimde... Valikonağındaki Soylu'da ise diğer markalar var ama bence buraya gelmene gerek yok, bizim eve çok yakın Alsancak ve Kemeraltı yapacaksan burda ekstrası yok yani... Yine Alsancakta Kıbrıs Şehitleri caddesi üstünde Joker bebe var, Pizza Pizza'nın yanında hemen... Balçova Kipa'nın içinde Kanz'ın mağazası var... Kemeraltında ise Kızlarağası hanının yan sokağında Xeno'da demiş, Mina ve Barış bebe var, bunlar dışında da maazalar var ama bunlarda aradıklarının hepsini bulabiliyorsun... Karşıyaka ve Bostancı tarafını bilmiyorum...
Kaç paraya neler alacağın tamamiyle bebeğinin yaşına ve senin ihtiyaçlarına bağlı canım... Düşündüğün şeyleri sorarsan bildiklerimizi yazarız...

sagolun kızlar bütün bebek eşyalarını alacağız amacım uygun fiyata bebeğimin tüm ihtiyaölarını karşılamak.kemeraltındaki mina bebenin uygun olduğunu duydum.ama mothercare de şimdi indirim olması süper.bütün bunları not aldım.kemeraltı ve alsancak mutlaka uğrayacağım yerler.buralardaki fiyatlarda duyduğum kadarıyla uygunmuş

henüz 6 aylık hamileyim bakalım neler bulabileceğim.en önemlisi bebek arabası ve beşik.bunların fiyatları ve sizin tavsiye ettiğiniz modeller varsa paylaşırsanız çok mutlu olacağım

Kemeraltında Kızlarağası Hanının yakınında Mina ve Barış bebe var. Ben ilk zamanlar ordan alışveriş yaptım oğluma. Şimdi Vali Konağı ve Alsancak'ta Soylu Bebe var oradan alışveriş yapıyorum. Fiyat konusunda ne almak istediğini bilmediği için yardımcı olamayacağım

soylu bebeyi tercih etme nedeniniz nedir acaba

Öncelikle allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım...

Soylu bebe sorusunu Xeno'ya sormuşsun ama bende kendimce cevaplayayım, Alsancak mağazası Chicco yetkili bayii ve Valikonağı mağazasında chicco giyim ürünleri yok... Albinimo ve Kanz var, ama onda da Kemeraltındaki kadar veya Kipa-Kanz mağazasındaki kadar çeşit yok...Biz Valikonağında oturduğumuzdan sürekli bakıyorum oraya bende... Ama orda 40 tl'ye beğendiğim battaniyeyi 30 tl'ye minadan aldım... İspanyol malı yumuş yumuş bir battaniyeyedi.. Ama chicco tekstil ürünleri indirimde olduğundan Alsancak Soylu'dan almanı öneririm çünkü Mina ve Barış bebe'deki chicco tekstil ürünleri indirimsiz fiyattı biz gittiğimizde...

Bebek arabası konusu inanılmaz bir mevzu, mutlaka ama mutlaka internetten markalara, modellere bakmanı öneririm. Bebeklerin hazırlıkları konusunda bebek arabası başlıklı bir forum olacaktı, bizim Mart Annelerinde de olabilir tam yerini hatırlamıyorum, orada ki yorumlardan faydalanabilirsin... Bizde eşim konu araba olunca, bebek arabası veya normal araba farketmez transa geçtiğinden, kendi Stokke diye bir marka buldu, onun peşinden koştu vs. İzmir'de yok ama İstanbul'da kayınvalidemler alıyor... Ondan araştırmayı ben yapmadığımdan model/marka önerisinde bulunamayacağım canım...

Beşik konusunda da bizde aile geleneği olarak dolanan bir ahşap beşik vardı zaten, onun içini yani tekstil kısmını yaptırttık, o sırada baya bir dolaştık ve Yorgancıoğlu bebe'de karar kıldık, söyledikleri süreden de bir hafta önce teslim ettiler, tam istediğimiz gibi yapmışlardı... Beşikle birlikte satıyorlar ama bize uygun dikim vs yaptılar... Yorgancıoğlu bebe'de Kızlarağası hanının yanında Hisarönünde... Albey mağazasının ordan girince dönercilerin hemen ordaydı... Bizim kendilerinden Bornova Forum'un orda Ikea'nın karşısında Balkabağı bebe mobilyası mağasındaki ürünlerini görünce haberimiz oldu... Vaktiniz varsa oraya da bakın, İkea demişken beşik vs için Ikea'ya da bakabilirsiniz....

soylu bebe nerde arkadaşlar?ben de bebek arabası konusunda çok kararsızım.chicco'yu iyice incelemek istiyorum

soylu bebe nerde arkadaşlar?ben de bebek arabası konusunda çok kararsızım.chicco'yu iyice incelemek istiyorum

Alsancaktaki mağazası, Konak yönünden gelirken Tommy Hilfiger'in ordan sağa dönüyorsun Bonjour pastanesi veya Yargıcı'ya gider gibi, Hotiç var ayakkabı mağazası, Hotiç'in yanındaki sokakta yaklaşık 50 mt. içerde... Ya da Konak yönünden gelirken Tommy Hilfiger'in önünden düz devam ediyorsun, Gazi İlkokuluna gider gibi Aycan pijama iç giyim mağazası var ışıklardan 100mt önce, Aycan'ın ordan içeri giriyorsun, aynı sokak zaten...

Valikonağı mağazası ise İzmir Valisinin evinin hemen çaprazında... Mithatpaşa caddesi üzerinde, Hakimiyet-i Milliye İlkokulu'na çok yakın...

Hiç dolaşma hayatım git minaya beğen al en uygun fiyatlar orda.Ben baktım fiyatlara sonunda gittim bir girdim herşeyi aldım çıktım.Özellikle chicconun arabasını ve park yatağı çok uyguna aldım.

Hiç dolaşma hayatım git minaya beğen al en uygun fiyatlar orda.Ben baktım fiyatlara sonunda gittim bir girdim herşeyi aldım çıktım.Özellikle chicconun arabasını ve park yatağı çok uyguna aldım.

Pembe_Panter'e katılıyorum, kemeraltındaki mağazalar daha ucuz oluyor, içlerinde de en kapsamlısı Mina Bebe... Ancak yine de karşılaştırma yapmak gerek, örneğin ben chicco'nun tekstil ürünlerini indiriminde Soylu bebe'den, mina bebe'ye göre daha ucuza aldım... Ancak bebek arabaları bu indirim kapsamında değildi bildiğim kadarıyla ondan dolayı Mina'nın daha uygun olma ihtimali yüksek...

merhaba arkadaşlar hepinize çok teşekkürler izmir iş seyahati sona erdi taşınma aşamasında olduğumuz için mesaj yazamadım.hemen hemen tüm alışverişimizi mina bebeden yaptık beşiği ikeadan aldık uyku setleri bizim beşiğe büyük gibi göründü (60x120) ve ayrıca beğendiklerim pahalıydı ve bende ikeadan iki tane set oluşturdum.hem park yatakta hemde beşikte kullanırım diye düşünüyorum muğlada 40tl dedikleri kapı süsünün neredeyse aynısını 25 aldım chicco 3şekilde kullanılan kanguruyu 75e bebek arabasını kraft 3tekerlekli 350ye aldım.
ayrıca ikeadan aldığım cibinlik tavandan asılıyor ve birazda büyük bende cibinlik demirlerinden taşınabilir olması için aldım nasıl olur bilmiyorum henüz taşınmadık herşey paketli deneme şansım olmadı.ve tekrar herkese tavsiyeleri için sonsuz teşekkkürrrler

merhaba arkadaşlar hepinize çok teşekkürler izmir iş seyahati sona erdi taşınma aşamasında olduğumuz için mesaj yazamadım.hemen hemen tüm alışverişimizi mina bebeden yaptık beşiği ikeadan aldık uyku setleri bizim beşiğe büyük gibi göründü (60x120) ve ayrıca beğendiklerim pahalıydı ve bende ikeadan iki tane set oluşturdum.hem park yatakta hemde beşikte kullanırım diye düşünüyorum muğlada 40tl dedikleri kapı süsünün neredeyse aynısını 25 aldım chicco 3şekilde kullanılan kanguruyu 75e bebek arabasını kraft 3tekerlekli 350ye aldım.
ayrıca ikeadan aldığım cibinlik tavandan asılıyor ve birazda büyük bende cibinlik demirlerinden taşınabilir olması için aldım nasıl olur bilmiyorum henüz taşınmadık herşey paketli deneme şansım olmadı.ve tekrar herkese tavsiyeleri için sonsuz teşekkkürrrler

Aldığın herşeyi iyi günlerde sağlıkla kullanman dileğiyle canım...

kemeraltındaki toptancıların olduğu yerlerde de kıyafetler çok uygun ama cesaret edemiyorum oralardan almaya, 100 pamukluyu ayırt edemediğim için belkide, mağazalarda satılanları da toptancılardan alıp etiketlemedikleri ne mağlum dimi ama birebir aynı gibi inceledim benim kuzucum da 7 aylık daha yeni yeni almaya başlıyoruz bu zamana kadar tuttum kendimi zorda olsa inşallah güzel ciciler alıcaz jr. metine :))

merhaba.albimini marka bebe giyimi almayı düşünür müsünüz.7 aylık bebeğiniz için çok güzel ürünler var.

Bende burdaki bilgiler doğrultusunda Minaya gittim gerçekten internettede araştırmıştım fiyatlar uygun...Tavsiyeleriniz için teşekkürler..Satıcılar da çok ilgiliydi..

arkadaşlar peki bornova da önerebileceğiniz bebek giyim mağazası var mı acil yardım lütfenn....

ben de salı günü izmire gideceğim. beşik, ana kucağı, port v.s. almak için. nereye gitsem daha iyi olur arkadaşlar...

X