Tüp Bebek Merkezleri Doç.Dr.Süha Sönmez hakkında düşünceleriniz nedir?

kaswa

GÜLBEŞEKER
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2008
2.162
4
Süha Sönmez'in tedavileri hakkında neler düşünüyorsunuz.Başarı oranı nedir?Şu an Medicana Hastanesi'nde çalışıyor.Önceden Süleymaniye Doğumdaymış.Birde bu hastanenin sgk ile anlaşması da var.Ama ben tedavilerimi özelde oldum şimdiye dek.Acaba Medicana Hastanesi heyet raporu çıkartmakta yardımcı oluyor mu?

ben bu cumartesi gidicem kendisine çok metini duydum.ayrıca rapor çıkarmada yardımcı oluyomuş

ben bu cumartesi gidicem kendisine çok metini duydum.ayrıca rapor çıkarmada yardımcı oluyomuş

Hadi bakalım canım..Sen git de bana da bildir olur mu?Özellikle rapor çıkarmada yardımcı olacak mı?Herşey gönlünce olsun.Hayırlı haberlerini bekliyorum.

.imageshack.us/my.php?image=canmlabromurji8.gif][img=http://img149.imageshack

süha beyi yıllardır tanıyorum çok iyi bir dr dur..benim tedavilerim hep negatif sonuçlandı ama sonuç benden kaynaklanmakta hakkınızda hayırlısı olsun kızlar inşş başarırsınız..ALLAH yardımcınız olsun..

bizde medicana hast başlamaya karar verdik ilk görüşme çok iyi geçti çok iyi gır gır bir dr bana göre görüşmeden mutlu ayrıldım sizede bir ön görüşme tavsiye ederim kaswa cım dr yardımcı oluyor süleymaniyede başhekimlik yapmış bende ordan aldığımı söyledim daha bir ilgilendi sanki yada bana öyle geldi

:ecrin_bebek:fiyatın ucuz olması beni korkutuyor acıkcası. ama tüp bebekte rahat olmak önemli tv gördügüm kadarıyla insani germiyor.süha bey

Ben de Süha Beyin hastasıyım. Çok hassas, işinde de, insanlık olarak da çok iyi bir insan. Fiyatın ucuz olması korkutmasın bence.

Süha bey çok iyi bir doktor.güler yüzlü pozitif bir insan.inşallah bende sayesinde bir evlat sahibi olabilirim.:KK31:

süha bey iyi bir doktor eğlenceli ınsanı germiyor. Ayrıca hastanenin fiyatı da ucuz değil ben araştırısım diğer hastanelerle hemen hemen aynı. cok yoğun olması dışında bır sıkıntı yok. Bana % 90 gebe kalacaksın dedıler kısmet beklemedeyım hala teste 10 gün var sonucu yazarımmmmm.......

bende süha beyin hastasıyım..
ilk tüp denemesinde hamile kaldım...
fakat boş gebelik olduğu için 8. haftada sonladırıldı...
fakat çok anlayışlı insanı kasmayan bi doktor..
her sorduğun soruya ceyap alabiliyorsun..
endişelerinizi yeniyor..
umut veriyor...
ağustos ayında dondurulmuş transferimiz olacak kısmetse....

süha bey iyi bir doktor eğlenceli ınsanı germiyor. Ayrıca hastanenin fiyatı da ucuz değil ben araştırısım diğer hastanelerle hemen hemen aynı. cok yoğun olması dışında bır sıkıntı yok. Bana % 90 gebe kalacaksın dedıler kısmet beklemedeyım hala teste 10 gün var sonucu yazarımmmmm.......

Veee sonuç pozitifff

hanımlar 9bucuk senelik evliyim bende 2011 mart ayına kadar 2 kere aşılama yaptırdım 1 kere tüpbebek denedik kıbrısta ama kısmet değilmiş tutmadı sonra tavsiye üzerine ve internet üzerinden süha beye ulaştım hiçbir ünlü doktor muayene ücreti almadan hastayı kabul etmezken biz göreüşmeye geldik süha beyle dediğimizde hemen kabul etti ve tüpbebeğe başladık folacin ve zinc verdi kulan dedi 1ay ve gel dedi hiç para vermeden ultrasonda muayene etti dosyalarıma baktı 1aysonra gittim tubbebeğe başladık ve muayene ücreti 195 tl idi ve faturanızı saklayın tüpbebeğin ücretini öderken faturayı getirin ücretten düşülecek dediler ve 195 tl düştüler ve stressiz bir tedavi süreci güleryüzle transfer işlemini gerçekleştirirken çok titiz güvenilir bir ekipti transfer anını bile ekrandan göstererek gerçekleştirdiler çok mutlu oluyo insan bakarak görerek ve dua ederek ve şuanda 10hafta 5günlük hamileyim şükürler olsun rabbime sonrada süha sönmez beye hemde tek embriyo olduğu halde başladığımızda hiç ümidim yoktu çünkü kıbrısta 4embriyo koyulmuştu ve tutmamıştı ama 1tane emriyo tuttu ve 3tane çok kaliteli embriyomuz kaldı onlarıda dondurduk hayırlısıyla bebeğim doğsun 2yaşında çift embriyo koymayı düşünüyorum ikiz yani inş onlarda tutar..

Süha Sönmez'in tedavileri hakkında neler düşünüyorsunuz.Başarı oranı nedir?Şu an Medicana Hastanesi'nde çalışıyor.Önceden Süleymaniye Doğumdaymış.Birde bu hastanenin sgk ile anlaşması da var.Ama ben tedavilerimi özelde oldum şimdiye dek.Acaba Medicana Hastanesi heyet raporu çıkartmakta yardımcı oluyor mu?
merhaba ben 35 yaşındayım.hiç çocuk sahibi olmadım.8 yıllık evliyim.ve 7 defa kist ameliyatı oldum.bekarken 3 ameliyat olmuştum.evlendikten sonra 4 ameliyat geçirdim.çok zorlu oldu.ayrı stresli bir süreç.sonra eşimle sağlığımın daha önemli olduğunu düşündük ve çocuk sahibi olmaktan vazgeçtik.bu yıl ocak ayında ben rüyamda hamile olduğu gördüm ve rüyanın etkisinden konuşup eşime söylemişim.ve eşimde sanırım kafasına takmış nasıl olduysa ben önce süleymaniye kadın doğum bölümüne gittim,amacım para tuzağı olmadan benim gibi defalarca ameliyat olmuş birinin tüp bebek şansı olup olmayacağını öğrenmekti.ve muayene oldum.tüp bebek olması gerektiğini dr. söyledi.ben tabi hamile kalmış gibi sevindim.hemen internetten dr.araştırmasına girdim.herkes bir çok dr.önerdi.ben SÜHA BEYİ tercih ettim.kendim buldum.veeee adetin 2,günü muayeneye gittim.başımdan geçenleri anlattım.tabi çok üzüldü.anladı çektiğim acıları.belkide beni tek anlayan dr.SÜHA BEYDİ.neyse benim tabi yine kistim var.onu sorun etme dedi.ultrasyonda boşaltıyoruz dedi.fiyat konuştuk.7000 tl dedi.toplama ,tranfer ve ilaç ücreti.tabiki istediği tahlilleri dışarıda yaptım.HSG çekmem gerekliydi.700 tl istedi.başka yerlerde biraz daha düşük fiyatlar ama ben dr.tercih ettim.çünki ciddi anlamda güven duyuyordum.hiç ağrı çekmeyeceksin dediler bana.gittim.ve o gün sıfır ağrı çok rahat çekti.elleri dert görmesin.sonucu aldık.TÜPLER TIKALI.VE RAHİMDE POLİP VAR.dr.çok basit 10 dkk yaparız dedi operasyonu.ameliyatımı oldum.çok sayıda polip çıktı.sağolsun tekrar çok iyi bir ameliyat yaptı.cd mi izletti.fazlasıyla polip vardı temizlemiş.TABİ BU ARADA EŞİMDE HİÇ BİR SIKINTI YOk.muayeneye gittim ameliyattan 2 ay sonra öyle gerkiyormuş.kist için ilaç verecekti süha bey.bende istemedim.ilaçla küçülmez benim kistlerim.hemen hazırlık yaptı.ve kistimi ultrasyon masasından kalkmadan.1 dakikada ağrısız.sızısız.temizledi.ben dr.sordum bu yöntem ne zamandan beri var diye.15 yıldır varmış.ben kahroldum.çok ağladım.beni 7 defa boşunamı kestiler.....neyse üzülmüştüm.hemen tedaviye başladık.daha önce folikasit çinko vermişti.bazı yiyecekleri yasakladı.başta sigara olmak üzere.yürüyüş önermişti.pirinç,yapay tatlı falan yasak.iğneler başladık.sonra toplama işlemi yapıldı.tek sıkıntım damarlarım çok zayıflamış narkoz verirlerken.canım acıdı ama ilk defa ameliyattan ağrısız çıkmıştım.mutluydum.2,gün haber geldi.tek embriyo ve gayet iyiydi.3 gün gittik.tranfer oldu.ağrı sızı hiç bişey yok.herşey çok iyi dr.gayet başarılı.hastanede 2 saat falan yattım.gerekenler söylendi.ve çıktık evimize geleceğiz.tam hastane kapısında benim tansiyon bir düştü.bu arada eşim aracı otoparktan alacak.bayılacaktım nerdeyse ama bebeğimi kaybedeceğim diye zor ayakta duruyorum düşmemek için.hemen mudahale ettiler.tansiyonum düşmüş.belkide çok heyecan yaptım.eve gittim.12 gün beklemek ömrümden ömür gitti.3,günü eşimle sohbet ediyoruz.ve benim boğazıma çay kaçtı.şiddetli bir gıcık tuttu beni.ben öksürürken rahimim felaket ağrıdı.ertesi günü gizlice bir test aldım.yaptım.sonuç negatif.6,gün bir test daha sonuç negatif7,gün bir test daha sonuş negatif.bu böyle olmaz dedim.8,gün eşimi zarzor ikna ettim.gittim kan testi yapmaya sonuç kocaman bir sıfır.12,gün tekrar negatif.ben tabi bunalım takılıyorum.paramda bitti.kardeşim sağolsun.londrada yengem süper bir kadın ben istemeden o bana teklif etti.para gönderdi.2 ay sonra hayırlısıyla tekrar deneyeceğim.şimdi masraf daha az olucak sanırım.biz eşimle artı beslenmek için çooook para harcadık.bizim 13 bin tl paramız gitti.herşey içinde yol parası ameliyat 3,500 kist alma 400 tl.hsg 700 tl.ama süha bey sağolsun.bize tüp bebeği ilk denemde 600 e yaptı.şimdi 6300 e yapacak.bu son şansım.dr.çok memnunum.ve benim öksürmem kötü olmuş.süha bey keşke hemen arasaydın iğne verirdik dedi.üzüldüm.ama herşeye rağmen umutluyum....

X