özel ders bürosu yada etüd merkezi açmak

braue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
925
1
arkadaşlar bir özel ders bürosu açmak istiyorum. fakat nedir ne değildir masrafım ne olur bilen varsa yardım. düğünümzden sonra takılan altınlarla böle bir işe girmek istiyorum umarım alnımın akıyla başarırım bu işide:)

:))))) valla bu işsizlikte çok güzel olur . ama tek bildiğim eğitim danışmanlığı adıymış geçerli olan

canım bu işin düğünde takınlan altınlarla olacağını sanmıyorum...ha aşiretseniz bilemem :)) bir iş yeri açıyorsun..izin alman lazım ,yer bulman kira vermen lazım,içine eşya alman lazım...aaaahhhhhhhh benimde param olsada yapsam keşke

güzl bir tercih. genelde çalışan aileler cocukalrını bu tur yerlere gönderiyorlar hem derslerini yapsınlar hemde bakıcı yerine onnlar işteyken emin elde eğitiliyorlar :) arkadasım boyle bir yerde calısıyordu. ama prosödür nedir bilemiyorum.. böyle bir yere gir bi ogren bence :)) Acarsan haberim olsun :p

bende bu yıl içinde açmayı düşünüyorum etüt merkezi olarak. dershane düşünmüyorum neden derseniz öğrenci açısından verimli olduğunu düşünmüyorum. her öğrenciyle tek tek ilgilenilen ödevlerine yardımcı olan sinema saati oyun saati bilgisayar saati falan olan bir kurum açmak istiyorum. kadrom hazır gibi. çalışan anne babaların gönül rahatlığıyla çocuklarını emanet edebilecekleri bir kurum tasarlıyoruz.bu konuyla ilgili deneyimi olanlardan paylaşımlarını bekliyorum..

Merhaba ben özel ders vermek istiyorum üniversitede okuyorum ihtiyacınız var mı ders verecek birine?

X