kızlar baya kilo aldım ya siz?

• Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
  • Başlangıç Tarihi
H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
yaaa annişler ben 26. haftamdayım ve 62 kg la başladığım hamileliğime şimdiyse 75 kg ulaştım napiyim dersiniz çokmu fazla aldım bundan sonrada almamak için napabilirim tatlıya çok aşeriyom:çok üzgünüm:böyle giderse benim halim duman tavsiyelerinizi bekliyorum......

yaaa annişler ben 26. haftamdayım ve 62 kg la başladığım hamileliğime şimdiyse 75 kg ulaştım napiyim dersiniz çokmu fazla aldım bundan sonrada almamak için napabilirim tatlıya çok aşeriyom:çok üzgünüm:böyle giderse benim halim duman tavsiyelerinizi bekliyorum......

canım boyun kaç boyda çok önemli çünkü kilo meselesinde...
ben en çok 25-28 arası aldım bir anda..yani 7-8 de çok hızlı aldım dikkat etmeme rağmen..bende 13 kilo aldım ama başkası olsa yerimde maksimum 8 alırdı inan bana..o kadar dikkat ettim ama bünye meselesiymiş bunu anladım..bir tarafımıda yırtsam alıyorum..malum bebek için bazı şeyleri kesemiyoruz..neyse doğum yapalım sonra veririz inşallah...

boşver be güzelim sen bir annesin ve her halinle eminimki çok güzelsin.bende ilk kötü olayımdan sonra bebeğim kilolu olsun diye deli gibi yiyorum.sağlıklı olsunda biz kilo alalım.

yani kilolarımızla barışık olalım öylemi diyonuz kızlar benim boyum 1.62 buarada...

benim kadar olamazssiiniizzzz.ben 45 ile basladim suan 7 inci aydayim ve 64 kiloyum:1shok::roflol:

goruntude cok almamisin diyolar .amaaaa ben biloyom kii yuruyen varil gibiyim.:eek:Allah sonumu hayir etsin.bende ilk 3 ay tuzlu ve eksi yedimcokacimcoook .kizim olcek kismet ise. umarim kilo almak kadar vermekde kolay olur.:teselli:
a.s.

bende 50 kilo başladım 34 haftamdayım ve 70 kilo oldum ama ne istiyosam yiyorum kısıtlamam yok hemde 20 kilo almış gibi gözükmüyorum avantajım bu.. hamilelikte aldığın ilaçlarında etkisi var kilonda ben çok kullandım.ama doktorum makarna ekmek pilav ve tatlıdan kesinlikle uzak dur diyor...hem fazla kilo almamak hemde bebeğe faydalı olmak için kalsiyum ve protein içeren yiyecekler ye diyor ama ne yapayım çikolata yemeden duramıyorum bağımlıyım sanki çikolataya....

kiloları takmayın arkadaşlar. hem ne kadar çok kilo alırsanız vermeniz o kadar hızlı oluyormuş. doktorlar böyle diyo..

bende çok fazla kilo aldım boğazıma dur diyemiyorum.yakında kapıdan geçemeyeceğim diye korkuyorum (şaka tabi).benim arkadaşlarımdan toplam 18 kg alan bile var hala veremediler kilolarını bende ondan korkuyorum.almak kolayda vermek zor

kiloları takmayın arkadaşlar. hem ne kadar çok kilo alırsanız vermeniz o kadar hızlı oluyormuş. doktorlar böyle diyo..

bunu katıldığımı söyleyemeyeceğim...çünkü çevremde ne kadar çok kilo alaln varsa bir kısmı üstüne yapıştı kaldı.aksine ne kadar az alan varsa 40 ı çıkmadan eski kilolarına döndüler hatta altına düştüler...zaten türk kadınlarının kilolu olması doğum ve emzirme döneminden kalma oluyor genelde...biz yinede çok dikkat edelim bencea.s

kızlar bende 34. haftamdayım boyum 1.62 --50 kilo ile başlamıştım hamileliğe şimdi 62 kilodayım son bir haftada kilo almadıysam eger 6 haftam var doğuma daha kaç kilo alırım kim bilir ama kafaya takmıyorum ne yapalım hayırlısı bebek doğunca veririz herhalde

bunu katıldığımı söyleyemeyeceğim...çünkü çevremde ne kadar çok kilo alaln varsa bir kısmı üstüne yapıştı kaldı.aksine ne kadar az alan varsa 40 ı çıkmadan eski kilolarına döndüler hatta altına düştüler...zaten türk kadınlarının kilolu olması doğum ve emzirme döneminden kalma oluyor genelde...biz yinede çok dikkat edelim bencea.s

e biraz da dikkat etmek lazım canım. hihoyyyt ben 36. haftaya girdim 9 kilo aldım. ama 74 kilo ile başladım ve hamilelikten önce spor yaptım. sanırım buna borçluyum. doğumdan sonra da devam edeceğim.

benim 16. hafta bitti 3 kilo aldım bakalım ne olcak 50 kilo ile başladım hamileliğe

aslında egzersiz yaparsak bukadar almayız die düşünüyorum ben gün geçtikcede hantallaşıyorum sanki yaaaaa biraz yürüyüş bile beni yoruyo....

ya arkadaşlar 10 .haftanın içindeyim daha kilo almadığım gibi kusmaktan 1 kilo verdim.kendim çok zayıfım zaten.daha verirsem diye korkuyorum.sizlerde bulantı oldu mu?4. aydan itibaren geçer alırsın diyorlar bakalım

ya arkadaşlar 10 .haftanın içindeyim daha kilo almadığım gibi kusmaktan 1 kilo verdim.kendim çok zayıfım zaten.daha verirsem diye korkuyorum.sizlerde bulantı oldu mu?4. aydan itibaren geçer alırsın diyorlar bakalım

bulantıların geçince hızla almaya başlıyorsun canım..takma kafana..en zor dönemdesin valla allah yardımcın olsun canım

ya bu kiloları bu kadar dert etmeyin bence önemli olan sağlık hem sizin için hem bebek için. ben başlarda çok istikrarlı gidiyordum ama 5.aydan sonra hızla kilo aldım şu anda daha doğma 3 hafta var ve 19 kilo almış durumdayım.çok şükür yolunda gitmeyen bişey yok o yüzden doğumdan sonra vereceğimi hayal ederek hiiiiç takmıyorum. sizlerde tavsiye ediyorum. bu arada başlangıç kilom 54 tü.

kendimizimi kandırıyoruz yoksa ya veremezsek bu kiloları tombalakmı kalcaz?

Ben 48 kilo ile hamile kaldım 19 haftalık hamileyim ve toplamda 5 kilo almışım nasıl canım sıkıldı anlatamam, üstelik benim ilk 3 ayım hep bulantıyla geçti.

kızlarrrr bende 21 haftalık hamileyim ve şuana kadar toplam 4 kilo aldım
aslına bakarsanız fazladan bir kilom var sadece çünkü hamilelikten önceki kiloma geri döndüm ilk 4 ay bende fecii bulantılar ve kusmalar yaşadığım için 3 kilo vermiştim fakat şuan kilo aldığım çok belli direk göbek ve kalçalar genişledi...
valla bildiğim kadarı ile son bir ayda çok kilo alınıyormuş arkadaşlar asıl o zaman ne olacak ne yapacağız ben onu düşünüyorum. hamilelik ilerledikçe hareketler ksııtlanıyor ve ister istemez oturduğumuz yerde kilo alıyoruz neys sağlık olsun veririz elbet bir şekilde....

Ben 48 kilo ile hamile kaldım 19 haftalık hamileyim ve toplamda 5 kilo almışım nasıl canım sıkıldı anlatamam, üstelik benim ilk 3 ayım hep bulantıyla geçti.

canım sen 48 le başlamışsın ama 48 zaten çok az değilmi..boyunu bilmiyorum ama zayıfsın eğer boyun ortalama bişeyse ve zayıflar daha çabuk alıyor...
kızlar ben son aydayım ve inanın tartıya çıkmıyorum moralim bozulmasın diye..bu aya kadar moral bozukluklarıyla yaşadım yediklerimden kestim..kendimi kontrol edemedim herşeyimden kestim.ne işe yaradı ben yine kilo aldım nasıl olduysa bebek almadı.bebeişim yaşıtlarından az küçük ama yetişmeye çalışıyor..minik bir bebek olacak..o yüzden tartılmıyorum dr dan dr a artık..morlim bozulup tekrar yediklerimden kısarım diye korkuyorum..zaten şekerli,hamurişi şeyler yamiyorum,kızartma yemiyorum..diğerlerinden alıyorum kiloyu nasıla lıyorsam....aman napalım kızlar yaa dert etmeyelim faydası olmuyor..karşınızda örnek ben..ettimde noldu yine aldım yine aldım bünye meselesi..bide genelde kilolu hamile kalanlar az kilo alıyorlar..ondan takmıyorum fazla..

X