Saç Kesim Şekilleri Perma Üstüne Perma Ne Kadar Zaman Sonra Yapılır??

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

chicek

bebişim ve ben
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
300
1
kızlar saçımı perma yaptırdım ama tutmadı..saçlarım çot düz olduğundan mı özensiz mi yaptılar bilmeme ama ben bidaha yaptırmak istiyorum..bilginiz var mı ne kadar süre geçmesi lazım aradan ki saç yıpranmasın??saçımda boya falan yok doğal renginin üstüne yaptırdım..şimdilik pek yıpranma yok gibi ama ikincide sanırım olur..ne kadar beklemem gerekecek..CADIARZU

Son düzenleme:
saçında perme varmı varsa nereye kadar uçlarındaysa perma yaptırabilirsin ayrıca saçında boya olmaması da güzel bişey daha rahat olur saçının permasının neden tutmadığına gelirsek kuaförünün özenl saç yapmamasını gösterir kuaförünü değiştir..!!!!! :)

saçında perme varmı varsa nereye kadar uçlarındaysa perma yaptırabilirsin ayrıca saçında boya olmaması da güzel bişey daha rahat olur saçının permasının neden tutmadığına gelirsek kuaförünün özenl saç yapmamasını gösterir kuaförünü değiştir..!!!!! :)

saçımı bir hafta önce yaptırdım çok yeni yani..ama tutmadı tekrar yaptırmak istiyorum..perma çok yeni olduğu için üstüste olması saçı yakar mı??:asigim:

X