Çocuk Hastalıkları Oğlum alerjik bronşit olmuş

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
C

cahidem

Ziyaretçi
arkadaşlar 6 aylık oğlum var.bından birbuçuk ay önce öksürmeye,hırıltı ve burnu tıkandı.hemen doktoruna götürdüm.Alerjik bronşit dedi. ilaç verdi ve geçti.ama 15 gün önce gene sadece hrıltı başladı tekrar doktora gittik. gene alerjik dedi. şu anda ne yapmam gerek bilmiyorum valla. doktor 4 yaşına kadar devam eder dedi. o kadarda koruyorum valla ama havadan geçiyor dedi doktor şaşırdık valla ne yapmam lazım bilmiyorum.

iyi bir bronşit üzerine doktor tavsiye ederseniz sevinirim...:çok üzgünüm:

arkadaşlar 6 aylık oğlum var.bından birbuçuk ay önce öksürmeye,hırıltı ve burnu tıkandı.hemen doktoruna götürdüm.alerjik bronşit dedi. Ilaç verdi ve geçti.ama 15 gün önce gene sadece hrıltı başladı tekrar doktora gittik. Gene alerjik dedi. şu anda ne yapmam gerek bilmiyorum valla. Doktor 4 yaşına kadar devam eder dedi. O kadarda koruyorum valla ama havadan geçiyor dedi doktor şaşırdık valla ne yapmam lazım bilmiyorum.

Iyi bir bronşit üzerine doktor tavsiye ederseniz sevinirim...:çok üzgünüm:

benim kızımdada alerjik bronjit görüldü doktoru ventolin hava verdi ve geceleri uyurken nemlendirici makina kullandım ona alerji yapabilecek herşeyi değiştirdim 1 haftada düzeldi
benim doktorum balıklı rum hastanesi belgin güzel

tavsiyen için teşekkür ederim.bende ventolinin şurubunu kullandım. ama şu anda yeni bir doktora götürdük o da bronşit olmadığını bunun burun tıkanıklığı olduğunu söyledi ve antibotikleri kesti gerçekten de 2 gün sonra birşeyi kalmadı..şimdş sadece deniz suyu damlası kullanıyorum..

X