Ankarada Akropol Hastanesine kontrole giden veya orada doğum yapanlar

memure06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
82
0
38
arkadaşlar bu hastanede kontrole giden veya burada doğum yapan varmı aranızda? hiç gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum 32 haftalığım. yeni keşfettim orayı. bundan sonraki kontrollere ve memnun kalırsam inşallah doğuma da oraya gitmeyi düşünüyorum. bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim..

merhaba ben akropole gittim ve çok memnun kaldım doktorun adıda sanırım bülent beydi yanlış hatırlıyorda olabilirim tabi ama sonuçta çok temiz ve çok alakalı bir yer yine tercihim orası olucaktır

canım bayan bir doktor var internet sitesinde sadece kadın doğum uzmanı olarak. bülent beyi bilmiyorum. orada doğum mu yaptın yoksa kontrole mi gittin?

Dr.Bülent Alp AYDIN hem Akpol Tıp Merkezi hem de Akropol Hastanesinde çalışıyor.
Bayan olan doktoru tanımıyorum ama Akropol Hastanesinde Bülent bey benim doğumumu yaptırdı.
Allah ondan razı olsun.Hastanenin telefonu 2079000..(Ankara)
Fiyatlar da çok makul,herşey dahil doğum 750 lira fark alıyorlar..
Bütün ömrüm ona dua edeceğim.Sitedeki herkesin mutlu bir şekilde yavrularını kucaklamalarını temenni ediyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
az önce bende aradım akropol hastanesini.sgk muayene ücreti 2tl doğum 750 ultrasondan ayrıyeten ücret alıyorlar doktor belirliyomuş

herşey dahil doğum, dr farkı, özel oda farkı hatta emin olmamakla birlikte oda süslemesi filan dahil demek, bende sormuştum bu hastaneye:)
tek endişem anestezi ekibi nasıl? bende buraya geçmeyi düşünüyorum ama sezeyan olmak zorundayım ilk doğumumdan dolayı ve epiduralli sezeryan istiyorum, bu durumda anestezi çok belirleyici hale geliyor acaba bu konuda deneyimi olan var mı?

Şu an Fatih Hast ne devam ediyorum ancak oranın doğum ekibi çok iyi ama takip aşaması çok boğucu gelmeye başladı yani sanki çok önemsemiyor gibi Fatih Hoca, birde ultrason cihazları çok kötü, Akropol de ki cihazlar nasıl? bebeği 12. haftada bile çok net göremiyorsunuz Fatih' de :KK43: bu nedenle dışarıda Eyüp Ekici'ye gittim.

deneyimi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.

bülent bey benim doktorum 8 yıllık kendisini başka forumlarda anlatmıştım süper süper süper başka kelimeye gerek yok zaten bundan 6 ay önce arkadaşım da prda sezeryan ve epidural olmuştu ki onu da ben yönlendirmiştim zamanında bülent beye kendisi çok memnundu sanki hastane değil bi otel odasındaymış gibi muamele görmüştü hemşiresi başında
inşallah 2. bebeğimi bende bu hastane de doğurmak istiyorum benim süper doktorum tarafından doğumumun gerçekleşmesini istiyorum şu anda bebeğim yok ama her an olabilir inşallah

kızlarrrr
ikili testı bu hastaned eyaptrıan varmı sırf bunun için ankr ya gelecegım yardım edın bana lütfen 6 temmuzda gelecegım turkan hnmdan randevu aldım ama biri ultrasonu bzouk oluyor arada yazmıs içime kurt düştü sonucta il dısından gelecegım sırf ikili test için nolur bana yardım edın bilhaas ikili yaptran arkadaslardan rica edıyorum saglık guvencem emekli sandıgı

hiç kımse bişey yazmadı ama bende bulent beyden randevu aldım inş. pişman olmam ikili test için aldım....sırf bunun için ankraya gidecegım.okadar yazdım ama kımse yardımcı olmadı genede sağolun ...off cok kararsız kaldım neden se bu dr içim ısındı randevu aldım :1shok:

arkadaşlar birde şunu sorucam size bülent beye muayene olurken ücret nekadar alıyolar ve mesela ultrasona sokunca yada tahlil yapılırken nekadar fark alıyolar ssk ya bilgisi olanlar lütfen

pıtırcık ben emeklı sandıgıyım çalışan 2 ytl alıyoruz dedı ikili teste 25 ytl dedı medıcana ile arasında daglar var ıns dr iyidir bakalım yaaa off cok stres oldum

evet medıcana bende gidicektım 35 muaneyen 70 ultrason + ikili test ayrı ddıler oda 140 sanırım 200u gecıyor sorun fıyat değilde bu fiayata degecekmı akropolde bundan kötu değildir sanırsam ıns iyi dr dur turkan hnmın ultrson bazen bozuk oluyor yazmışlat içime kurt düştü gidemedım off

evet medıcana bende gidicektım 35 muaneyen 70 ultrason + ikili test ayrı ddıler oda 140 sanırım 200u gecıyor sorun fıyat değilde bu fiayata degecekmı akropolde bundan kötu değildir sanırsam ıns iyi dr dur turkan hnmın ultrson bazen bozuk oluyor yazmışlat içime kurt düştü gidemedım off

akropol den memnun kaldınmı canım ya?bende 7 haftalık hamileyim ama henüz kontrole başlamadım.uygun güzel temiz ve donanımlı bir hastane arıyorum.

Ankarada Akropol Hastanesinde Dr.Bülent beye gidin,pişman olmazsınız.Böyle bir doktor olamaz diyorum..
Mutlaka tanışın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
akropole gittim ve çok memnun kaldım.çok ilgili ve alakalı bir hastane.diğer özellere görede ücretleri çok çok makul.ikinci randevum cumartesi günü ilkinde bülent beyden randevu alamamıştm yoğunluğundan dolayı başka bir bayan doktora gitmiştim.ondanda memnun kaldım konuşmaları ilgisi çok güzeldi.Ama bu sefer bülent beyden randevu aldım çünkü onunla ilgilide çok güzel yorumlar okudum ve merak ediyorum.Özel hastane düşünen herkese tavsiye ederim.

Benim de doktorum Bülent Alp AYDIN ve bende Akropol Hastanesinde doğum yaptım.Hiçbir eksiği olmamakla beraber tüm doktor ve personel çok ilgili.Çok ciddi korkularımın olduğu hamilelik dönemim onların sayesinde rahat,çok korktuğum doğumum ise Bülent bey sayesinde rüya gibi geçti.Herkese tavsiye edebileceğim bir hastane ve bakım sunuyorlar hamilelere.Mutlaka gidin derim.

X