kararsız kaldım yardım edermisiniz lütfen..

E

elifgezer

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elifgezer
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:arkadaşlar ben yeni üyeyim. öncelikle hamile olanların bebeklerini Allah şimdiden hayırlı etsin.sağ salim kucaklarına almayı nasip etsin.hamile kalmak isteyenlerede Allah bir an önce evlat sahibi olmalarını nasip etsin..
ben uzun bir bekleyişin ardından çok şükür ki 19+5 günlük hamileyim.ve bir erkek çocuğu bekliyorumm..
eşim isim hakkını bana verdi ve ben hoşuma giden bi kaç isim buldum ama kararsız kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim..muhammet kesin koyucam ek olarak sizce hangisi güzel...

Emir
Erva
Enes
Kayra
Eymen
Taha

hepsinin anlamı çok güzel...:)

• Konu Sahibi elifgezer
allah sağlıkla kucagna almayı nasip etsin canımm..
bence muhammetin yanına emir yakışır ama benim oğlum olsaydı kayra düşünüyodum..

• Konu Sahibi elifgezer
canım bende oğlum olursa muhammed koyucam yanına da eymeni çok yakıştırıyorum...

• Konu Sahibi elifgezer
esimde bigun oglumuz olursa ismini muhammedali koymak istiyo bu saydiginiz isimlerin hepsi cok guzel muhammedesad da guzel dusunurseniz

• Konu Sahibi elifgezer
ben kayra ismini çok beğeniyorum..

• Konu Sahibi elifgezer
bende tahayi ve kayrayi begendim
ama hangisi dersen
taha derdim

• Konu Sahibi elifgezer
Bende taha derim, benim yiyenimin adı, kuran da geçen bir sure değil mi taha?

ben kayra ismini çok begeniyorum anlamıda çok güzel enesde güzel yegenimin ismi

Bence taha derim benim oğlumun ismi ben koydum adını ayrıca anlamıda çok güzel kuranın 20nci suresinin adıkaydirigubbakcemile3CADIARZU

ben oglusuma emır koydum cnm gercekten anlamı cok guzel kayra ve eymenıde cok sevıyorum anlamları cok guzel

X