Saç Şekillendiriciler duş sonrası kabarma

semyxixl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2007
672
3
arkadaşlar ben banyo sonrasında kabaran saçlarımı düzleştirmeye yarayacak bir ürün arıyorum.Saçlarım ince telli ve düzdür.Bilen varsa yardımcı olabilirmi.

John Friedanin elektriklenmeyi önleyen bir ürünü var, kesinlikle çok iyi, tam ismi John Frieda Frizz Ease Extra Strength Serum

elidorun saç bakım onarımı dene bence kolayca sekil alıyo saçın kabarmasını fln önLüyoo

Benimde banyodan sonra saçlarım çok kabarır tiftik tiftik olurdu.Banyodan sonra saçlarım hafif nemliyken loreal durulanmayan bakım kremi kullanıyorum saç boylarına ve özellikle uçlarına sonra toplayıp yatıyorum hiç kabarmıyor.Ama ben sampuanını ve saç kreminide kullanıyorum.Ben çok memnun kaldım dene istersen.

avon durulanmayan saç kremi kullnıorum yeşil olan elektrklenmeyi önlüor bitmek üzere bnmki bunun bu serinin serumuda var yeşil oda saç uçlarına sürüldümü yumuşacık yapar ve bsler avon satan bi arkdşınızdna almanızı tvsye edrm:KK70:

ya benimde saçlarım çok kabarıyo napsam fayda etmiyo sinir oluyorum.. mutlaka jöle yada fönlü kullanmak zorunda kalıyorum. doğal durutamıyorum saçlarımı yaw:1no2:

Gliss in bir ürünü var asian straight markette gördüm yeni mor şişelerde onun durulanmayan kremini ya da şampuanını kullanırsanız hem düzgün ve düz durur hemde kabarmaz durulanmayan kremden dolayı

ya bırakın kabarsın arkadaşlar ne mutlu gür dökülmeyen saçlarınız var benimde 2 yıl önce aynı sizin gibi kabarııyor diye sinir oluyordum inanın son zamanlarda saçlarım aşırı döküldü azaldığına üzülüyorum derken her banyo sonrası kafamın kabarıklığı gitmesin diye dua ediyorum beterin beteri var yanii

Ben elidor kullandım ama sevemedm.. Sacı beslio ve sekil veriyo diye bademli balsam kullanıyorum saclarım yumusacık cok güzel oluyo. avondan aldım.. memnun kalıcagınıza eminim.
benm saclarım kalın telli ve cok kabarırdı smdik mutluyum :)

janım bende saclarımı sureklı duz kullanmak zorunda kalıodum.boyadan ve düzleştricidn dolayı cok yıprandı bırcok krem kullandım ama yıne olmadı gecenlerde bebe yagını denedım cok memnunun :lepi:hem dogal hem elektrıklenme yok hem saglıklı:teytey:öneriyorum

X