Melisa Çayı ile stresten uykusuzluktan uzak durun

merhaba kızlar bende baya bir zamandır içiyorum ben panik atak tedavisi görüyorum artık ilaçları bırakma aşamasındayım inşallah bırakacamda ama bu çay çok iyi geliyor bana hemde zayıflamaya yardımcı :KK52:

slm bende panik atak ilaçlarını bırakıyorum ama hiç iyi gitmiyor böyle giderse tekrar başlıycam sen tamamen bıraktınmı :?

yok canım bırakmadım daha açıkçası tırsıyorum bırakmaya ama bırakıcam inşallah sendedemi panik atak var

ben de melisa cayindan cok memnunum, kokusu ve tadi cok guzel gercekten. tavsiye derim...

Sinirleri yatıştırıcı etkileri ile baş ağrısı, migren, baş dönmesi, kulak çınlaması, uykusuzluk, sara ve sinir krizlerinde faydalıdır. İnsanı ferahlatarak depresyon, melankoli, huzursuzluk ve iç sıkıntısını gidermeye yardımcı olur. Kan şekerini ve tansiyonu düşürür. Hıçkırığı keser. Soğuk algınlığı, boğaz ağrısı ve nefes darlığına karşı faydalıdır. Mide ve bağırsak gazlarını ve ağrılarını giderir. Beyin damarlarını açar ve hafızayı güçlendirir. Kalbi kuvvetlendirir. Aybaşı kanamalarını düzenler ve ağrılarını azaltır. Hazımsızlığa iyi gelir. Ciltteki kırışıklıkları azaltır.(netten buldugum bilgiler bunlar melisa ile ilgili. her derde deva gibi bir sey :)

ben de bugün hem kendimin hemde önergenlik yaşayan oğlumun sakinleşmesi için aldım.
bakalım kullanıp göreceğiz faydasını.
gelişme olursa yazarım.

Ben her şeye sinirlenen, önemli önemsiz her şeyi kafasına takan bu yüzden zaman zaman mide ağrılarıyla bulantılarıyla başbaşa kalan ve son zamanlarda uykum geldiği halde uyuyamayan bir insanım. Melisa çayını böyle bir nedenle kullanan varsa olumlu olumsuz etkilerini paylaşabilirlerse çok mutlu olurum.

Ben her şeye sinirlenen, önemli önemsiz her şeyi kafasına takan bu yüzden zaman zaman mide ağrılarıyla bulantılarıyla başbaşa kalan ve son zamanlarda uykum geldiği halde uyuyamayan bir insanım. Melisa çayını böyle bir nedenle kullanan varsa olumlu olumsuz etkilerini paylaşabilirlerse çok mutlu olurum.

Merhaba, bende uykum oldugu halde uyuyamadığım için içiyorum. Ama tadını da çok severim normalde de severim. Anında etki etmiyor ama içtikten sonra 1-2 gün rahat uyuyorum. Tavsiye ederim limonla güzel oluyor. Gerçi ben hazır poşet çayını aldım içinde rezene anason falan da var biraz ama zamanında sadece ot halini de alıp kaynatım tek başına bile harika hatta o hali daha güzel bence. Etkili bende

X