Hamilelik hormonum yüksek Imdatttt

barby_zennure

minik oglum geldi
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
804
2
43
arkadaslar cok kötü hissediyorum. Bilgisi olan varmi. Sali kan aldirdim. Carsambadan veri doktorum bana ulasmaya calisiyormus telefonla ulasamamis. Sesli mesaj birakms görmemisim. Bugün elime mektup geecti doktordan bizle irtibata gir hemen diye. Ariyorum muayenehane kapali. doktorun evini ariyorum cikmiyor. biraktiklari mesajda hormonumun biraz yüksek oldugunu demisler.
Cok korkuyorum. Caresiz kaldim. Aklima neler geliyor. kizlar bu konuda bilginiz varmi. Ne olabilir bu neden yüksek olabilir. cok kötü biseymi zaman gecirmek bide.
Yardimlarinizi bekliyorum yaaa

evet canim o ohtimalde var ama onun disinda hic hos olmayan seylerde olabiliyomus diye internette buldum. tam olarakda nedir bilemiyorum. cok korkuyorum. keske dedigin gibi olsa canim. doktor da beni apar topar cagirmis. birde ondan cok tereddüt ediyorum ben. simdide ulasamiyorum.

Hcg mol gebelikte çok fazla yükselebilir bir de, belki onu kontrol etmek için çağırıyordur. Ama yine de aklına kötü şeyler getirme, inşallah iyi haberler alırsın.

canım ne bekilyosunn hemen git doktorunaa acil çagırmışş saa mnası ulaşılmıyo kendisinee ayrıcaa internettee yazanlara çok bakmaa bi hastalık adı yazz nerdeysee ölücenn diyoo internett :) ona çok takılma bir ann önceee doktoruna gtt inaşalahh çogull gebeliktirr hayırlıı olsunnn

X