Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

arkadaşlar son adet tarihim 9 mayıs
30 günde bir adet görüyorum
9 haziranda idrar testi yaptım pozitif aynı gün kan testi yaptırdım sonuç 310
sizce değerler nasıl?
eger hamileysem kaç günlük veya haftalık oluyorum?
adet gününde bhcg si benim gibi olan var mı? daha da mühimi gebeliği devam eden varmı ?
lütfen yardım edin heycanla bekliyorum cevaplarınızı
hamılesın canım tebrık ederim. guzel degerlerın. bol bol ıstırdahat et ılk gunler. 2 -3 gun sonrada doktora gıt. kesenı görsunler.

sizce değerler nasıl?
adet gününde bhcg si benim gibi olan var mı? daha da mühimi gebeliği devam eden varmı ?

9 senelik evliyim bende acaba senin gibi hamile kalırmıyım mafoldumben allah analı babalı büyütsün

kızlar mrb yeni geldim eve artık işler bitti yarın açıyoruz çok şükür
kalb geçmiş olsun canım allah şifa versin.bebeğinin kalp atışlarını da duymuşsun çok sevindim inşallah bende 23 haziranda duycam beni neden o kadar geç çağırdı ki yaa gerçi benimki geç döölenme ondan heralde

yaktırdıktan sonramı hamile kaldın canım. çok teşekkür ederim canım inşallah amin.annem kardeşime hamile kalamamamış daha sonra yaktırmış kalmış inşallah öle olur benimkide canım:Saruboceq:

Hemen yaktirdiktan sonrakalmadim cnm.6-7ay sonra kaldım cnm.cennet papağanım vardı,kendine es secmesi için Kuşçu'da diğer yavru cennet papağanlarının yanına koymustuk.sabah bı gittik. 3 yavru benim cikomu öldürmüş.çok üzüldüm 2 gün ağladım,cikom gitti belki bebis gelir dedik esimle ve hamile oldugumu öğrendik.:)

acil yardımmmm!!! adetime 5-6 gün varken kan verim 2.3 çıktı (-) mi demeliyim kesin,yoksa yükselmeye mi başladı hep 0.1 çıkardı???yorumlarınız bekliyorum

acil yardımmmm!!! adetime 5-6 gün varken kan verim 2.3 çıktı (-) mi demeliyim kesin,yoksa yükselmeye mi başladı hep 0.1 çıkardı???yorumlarınız bekliyorum

inş hamişsindir bi kaç gün beklemekten başka çare yok cnm varsa değerler iki ye katlıyo hemen yükselir

sizce değerler nasıl?

canım sorun yapma benimki daha düşüktü ben adetimden iki gün snra yaptırdım 120 di degerin normal geç döllenme olmuştur iki gün snra tekrarla

kızlar mrb yeni geldim eve artık işler bitti yarın açıyoruz çok şükür
kalb geçmiş olsun canım allah şifa versin.bebeğinin kalp atışlarını da duymuşsun çok sevindim inşallah bende 23 haziranda duycam beni neden o kadar geç çağırdı ki yaa gerçi benimki geç döölenme ondan heralde

canım çok şükür hallettim çanakkalede bizi korkuttular ama önemli degilmiş ilaç tedavisiyle hallolurmuş sorun çözüldü bebişimde bende iyiyiz canım benimde yirmi gün snra randevumdu kendi doktorumda istanbulda tekrar muyne oldugum için duydum kalp seslerini çok heycanlıydı

mrb arkadaşlar ben tüp bebek yaptırdım bugün 10,günüm dayanamayp b hcg testi yaptırdım normal değeri 2 miş.benim 9,2 çıktı ama doktorlar kesin birşey söylemiyorlar ne yapacağmı bilmiyorum 2 gün sonra tekrar testi deneyin dediler ve şimdi güvenemiyorum umarım hayırlı sonuçlarla bende mutlu olurum Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

mrb arkadaşlar nasılsınız bugün açılış yaptık yorulduk ama değdi bööle olunca zaman çabuk geçiyo 10 gün kaldı kalp atışlarını duymaya çok heycanlıyım

arkadaslar 5 hafta 2 gunluk hamıleyım.
bu donemde ne kadar kılo almak normal.ben 64 kıloyla basladım boyum 1 70
aslında bır sorum daha var.
5 haftalık hamıle oldugum ıcın de 1-2 kılo almıs olabılır mıyım? cunku 60 kılydum oncesınde:KK43: doktora gıttıgımde 1 lıtreye yakın su ıcmıstım.
4 kılo normal mı?

mrb arkadaşlar ben tüp bebek yaptırdım bugün 10,günüm dayanamayp b hcg testi yaptırdım normal değeri 2 miş.benim 9,2 çıktı ama doktorlar kesin birşey söylemiyorlar ne yapacağmı bilmiyorum 2 gün sonra tekrar testi deneyin dediler ve şimdi güvenemiyorum umarım hayırlı sonuçlarla bende mutlu olurum Rabbim herkesin gönlüne göre versine dene .

amin canım iki gün snra tekrar dene inşallah iki kat artış olur güven ve dene

yine adet oldum. moralim çok bozuldu. oysa ki bu ay çok ümitlenmiştim, hiç birinde olmadığı kadar. artık hiç ümitlenmeyeceğim. dün test yaptırmıştım halbuki gene, akşam adet oldum. ama şunu anladım ki adet gecikmesinden sonra en az bir hafta beklemek gerekiyor. yoksa boşu boşuna ümitlenip, sonra da çok üzülüyorum.

Merhabalar,

Benimde son regli tarihim 12 mayısdı. Her 26. veya 27. günde bir adet olurdum. 29. günde kan testi 1,2 çıktı. 32. günde evde idrar testi negatif çıktı. Bugün 34. günüm halen regli olmadım. Şimdiye kadar hiç günüm geçmezdi.

Fikirlerinize ihtiyacım var_

Merhabalar,

Benimde son regli tarihim 12 mayısdı. Her 26. veya 27. günde bir adet olurdum. 29. günde kan testi 1,2 çıktı. 32. günde evde idrar testi negatif çıktı. Bugün 34. günüm halen regli olmadım. Şimdiye kadar hiç günüm geçmezdi.

Fikirlerinize ihtiyacım var_

bi kaç gün beklemekten başka çare yok cnm geç döllenme olduysa bi kaç güne değerlerin yükselir inş hamişsindir

X