Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Değer kaçtı canım hcg yan
Kizlar 4+6 gunlukken keseyi vajinal ultrasonda gorduk dr. Gozunaydin dış gebelik yok dedi. Sizce artik bi sıkıntı olmaz dime korkuyorum bisey olcak diye. Araligin ilk haftasinda gel dedi kalp atışı ni duyarmiyim ki
HCG kaçtı yani canım keseyi gördüğünde bende yarın gidecem 1000 küsür olmadı lazım dua et olur mu tek tüpü de kaybetmek istemiyorum

Kizlar 4+6 gunlukken keseyi vajinal ultrasonda gorduk dr. Gozunaydin dış gebelik yok dedi. Sizce artik bi sıkıntı olmaz dime korkuyorum bisey olcak diye. Araligin ilk haftasinda gel dedi kalp atışı ni duyarmiyim ki
Bide değerlerde sıkıntı falan mı vardı nasıldı değerler yoksa kanamami vardı dış gebelikten şüphelendi Dr

Canım 5.1 de h

Canım 5.1 de hcg kaçtı bana düşük dediler kanamadan dolayi kese yoktu beta 209 du tekrar dün gittim seviye dusmusmu diye 2 gün sonra yani 564 olmuş bebek duruyor dedi ama ben korkuyorum bu dış gebelik galiba kızlar dış gebelik yaşayanlarada soruyorum degerleriniz kaçtı bende bugün varsa 5.1 deyim 20 35 90 209 ve dün 564 çıktı kafam allak bullak ya
Canım bende 3 ay önce dış gebelik geçirdim benim değerlerim ilk 134 148 165 205 250 diye artmıştı hepsi de 2 gün arayla yapılmıştı ve benim bir ay boyunca sürekli kanamam olmuştu doktorlar kesin dış gebelik olduğunu anlamak için kürtaj oldum sonra iğne tedavisi ile düştü

Şöyle belirteyim adetime 1 gun kala hcg 281 cikmisti 2 gun gecince adetimi 695 cikti ve o gn dra gtmistim daha kucul bakmayalim dedii 4 gun snra gel dedii ve 4+6 gunluktumm vajinal ultrasonda gorduu gozunaydin saglikli dış gebelik degil dedi ama bnde cok pipiriyim korkuyorumm araligin ilk haftasi gel dedii. Gidecegim tarihte 7+3 gunlk olcak kalp atisini duyarmiyim kizlar

hd548698 .!.:
. Çok geçmiş olsun canım Rabbim bunu bize hayırlı görmüş çok
Şükür ki tüpün duruyo bu günlerde geçicek Allah büyüktür bizim meleklerimiz bizi öbür tarafta karşılıycak çok şanslıyız
Evet, hatta diğer tafarta herkes ortalama 30lu yaşlarda olacakmış, sadece ölmüş olan bebekler ve çocuklar çocuk olarak kalacakmışkalacakmış :KK61:

Şöyle belirteyim a 1 gun kala hcg 281 cikmisti 2 gun gecince adetimi 695 cikti ve o gn dra gtmistim daha kucul bakmayalim dedii 4 gun snra gel dedii ve 4+6 gunluktumm vajinal ultrasonda gorduu gozunaydin saglikli dış gebelik degil dedi ama bnde cok pipiriyim korkuyorumm araligin ilk haftasi gel dedii. Gidecegim tarihte 7+3 gunlk olcak kalp atisini duyarmiyim kizlar
Yuksek ihtimal duyarsın hatta direk karından duyarsın inşallah o tarhte, kese geç görülmüş olsa kalp atışı da geç duyulabilirdi bence ama krse görüldüğüne gore yuksek ihtimal duyarsın

Merhabalar Arkadaşlar... Adetime 4 gun kala b hcg 12 çıkmıştı, Değerim düşük çıktı diye uzulenler, endişe duyanlar varsa umut duyanlar olsun diye yazıyorum Bugün 6+1de kalp atışlarını gördük.. Allah tüm isteyenlere hayırla sağlıkla mutlulukla kolaylıkla bebek sahibi olmayı, kucağına almayı nasip etsin

Kızlarrrr size bir sorum olacak ben hamileliğimi perşembe günü öğrendim kan sonucu 181 çıktı cuma günü 430 artış iyimi birde ara ara Karnım da eden ağrısı gibi ağrı oluyo bunlar normalmi doktora yarın gidicem ama aklıma çok takildi:KK17:

TE="hycnlprnss, post: 43569903, member: 709887"]Kızlarrrr size bir sorum olacak ben hamileliğimi perşembe günü öğrendim kan sonucu 181 çıktı cuma günü 430 artış iyimi birde ara ara Karnım da eden ağrısı gibi ağrı oluyo bunlar normalmi doktora yarın gidicem ama aklıma çok takildi:KK17:[/QUOTE]
BencE gayet iyi bi deger maşallah, duzenli 2ye katlanıp katlanmaması onemli ve artış da gayet iyi gorunuyo, bi de bebek yerleşirken zaten adet agrısı gibi agrı yaparmış, benim de aynen adet sancısı gibi sancım ve dolgunluk hissi olmuştu, şimdi de belim ağrıyo bu da normalmiş, ağrın çoook artarsa nolur nolmaz dr una danısırsın

TE="hycnlprnss, post: 43569903, member: 709887"]Kızlarrrr size bir sorum olacak ben hamileliğimi perşembe günü öğrendim kan sonucu 181 çıktı cuma günü 430 artış iyimi birde ara ara Karnım da eden ağrısı gibi ağrı oluyo bunlar normalmi doktora yarın gidicem ama aklıma çok takildi:KK17:
BencE gayet iyi bi deger maşallah, duzenli 2ye katlanıp katlanmaması onemli ve artış da gayet iyi gorunuyo, bi de bebek yerleşirken zaten adet agrısı gibi agrı yaparmış, benim de aynen adet sancısı gibi sancım ve dolgunluk hissi olmuştu, şimdi de belim ağrıyo bu da normalmiş, ağrın çoook artarsa nolur nolmaz dr una danısırsın[/QUOTE]
Teşekkür ederim canım ya içim rahatladı yarın doktora gidicem acildeki doktor degerin 1500 2000 olmadan gebeligin in sağlıklı mi yoksa dış gebelik bilemem dedi bide üstüne ağrım olunca korktum açıkçası

Bende adetime 4 gün varken baktirdim 144 du bugün baktirdim 322 Dr çok da olumlu konuşmadi bence gayet iyi 2 günde 322 olmuş öyle değil mi

X