Sayfa: 1162/1600 İlkİlk ... 111211521160116111621163116411721212 ... SonSon
Toplam 15994 adet sonuctan sayfa basi 11,611 ile 11,620 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

1. Konu Sahibi : ebruli22 #11611
    Giriş tarihi
    Dec 2012
    Alıntı HENNA34 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlaaar lütfen bana yardım edinnnnnnn adetime 5 gün var bugün kan testi yaptırdım beta hcg:29.7 çıktı doktor çıkmıştı gösteremedimmmm :(( ne demek bu
    gözün aydın bence hamilesin

2. Konu Sahibi : ebruli22 #11612
    arkadaşlar adetimden 5 gün geçti..kan tahlili yaptırdım beta-hcg 261,90 çıktı sizce iyi bi sonuçmu yükse düşükmü:((doktora göründüm bebeğin kesesini göremediii:(

3. Konu Sahibi : ebruli22 #11613
    Alıntı nnilepp kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar adetimden 5 gün geçti..kan tahlili yaptırdım beta-hcg 261,90 çıktı sizce iyi bi sonuçmu yükse düşükmü:((doktora göründüm bebeğin kesesini göremediii:(
    Canım hamilesin ama değerin biraz düşük gibi. Belki geç yumurtlama olmuş olabilir iki gün sonra tekrar bi tahlil yaptır istersen. Artışa göre sağlıklı gebelik olup olmadığı anlaşılır... Kese değerler 600 ün üzerindeyken görünebiliyor diye biliyorum. Şuan görememen normal

4. Konu Sahibi : ebruli22 #11614
    Alıntı NASERDO kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canım hamilesin ama değerin biraz düşük gibi. Belki geç yumurtlama olmuş olabilir iki gün sonra tekrar bi tahlil yaptır istersen. Artışa göre sağlıklı gebelik olup olmadığı anlaşılır... Kese değerler 600 ün üzerindeyken görünebiliyor diye biliyorum. Şuan görememen normal
    inşallah dediğin gibidir canım..evet tekrar yaptırıcam inşallah yükselir ya çok üzgünümmm:((

5. Konu Sahibi : ebruli22 #11615
    inşallah dediğin gibidir canım..evet tekrar yaptırıcam inşallah yükselir ya çok üzgünümmm:((
    En son bat tarihini öğrenebilir miyim? Üzülme o kadar da kötü değil 2 gün kadar geç yumurtlamışsan sonuç normal. İyi düşünelim iyi olsun:)

6. Konu Sahibi : ebruli22 #11616
    Alıntı NASERDO kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    En son bat tarihini öğrenebilir miyim? Üzülme o kadar da kötü değil 2 gün kadar geç yumurtlamışsan sonuç normal. İyi düşünelim iyi olsun:)
    sağol canım ya..ben en son 3 kasımda adet olmuştum..bu ayın üçünde adetim gelmedi..bende 7 aralıkta kan tahlili yaptırdım ord çıktı bu sonuç..

7. Konu Sahibi : ebruli22 #11617
    benim bat bügün arkadaslar beta hcg 113 hamileyimm :18 normal mi

8. Konu Sahibi : ebruli22 #11618
    Kızlar hatırlayan varsa bilirler benim geçen hafta salı kanımda 79.2 çıkmıştı.Bugün 1000 olmuş.Sat'a göre 4+5 günlük fakat hekim muayene sırasında keseyi göremedi.Henüz 4 haftalık civarı erken olabilir dedi.1000'den önce görünmez dedi.Haftaya idrara sıkışık tekrar gelmemi istedi.İnşaallah keseyi görebilirim.

9. Konu Sahibi : ebruli22 #11619
    normal cnm bizim bi tanıdıkta kese iki ay sonra görünmüştü hatta bazen geç görünebiliyor 5 gün geçtükten sonraysa en fazla üç haftalıktır bu da çok iyi bir değer :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2014

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

10. Konu Sahibi : ebruli22 #11620
    hamile değilim arkadaşlar tam doktora gittim sıra bana geldi lavaboya b, gittim hasta olmuşum kısmet zaten ben daha bnm için erken diye düşünüyordum vardır rabbimin bir bildiği ilk denemeydi olmadı bir kaç ay belkide bir yıl sonra deneriz artık :) henüz okuduğum için zor gelecek gibi bana bunu hamile olduğumu düşünürken bunlar aklıma geldi :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2014

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sayfa: 1162/1600 İlkİlk ... 111211521160116111621163116411721212 ... SonSon