Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

OTE="Hayat 20, post: 43760669, member: 641431"]Kızlar banada bi yorum yapın lutfen
Ben boyle bisey yaşamadım seni de ümitlendirmek istemem ama adet gününde baktırıp negatif gören ve bikaç gun sonra tekrar baktırıp pozitif gören ve sağlıkla bebeğini kucağına alan da okumuştum bu sitede, Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, herşey gönlünce olsun[/QUOTE]
ecemnazzzz çok sağol ilgine Teşekkürler inş dediğin gibi olur Dr. 14.günü bekle dedi bn p.tesi yaptırcam bakalım ne olacak inş artar içim içimi yedi artık güzel bi haber alırsam burdan yazarım

Kızlar daha öncede yazmıştım 19 kasım kasım kan değerim 284.51 çıkmıştı. Doktor 10 gün sonra hastanede ultrasonda baktırırsın demişti. Sat 17 ekimdi. Sizce çok geç değilmi, pazartesi günü gittiğimde kalp atışını duymam mümkün mü ?
Kızlar daha öncede yazmıştım 19 kasım kasım kan değerim 284.51 çıkmıştı. Doktor 10 gün sonra hastanede ultrasonda baktırırsın demişti. Sat 17 ekimdi. Sizce çok geç değilmi, pazartesi günü gittiğimde kalp atışını duymam mümkün mü ?

benim son adet tarihim 21 ekimdi canım. 20 kasımda beta hcg 2830du ve keseyi gördük. 4 aralıkta kalp atışı için çağırdı. senin adetin kaç günde oluyor? geç döllenme olabilir mi acaba?

Kızlar bana da bir yorum yaparmısınız
öncelikle merhaba
dün kan testi yaptırdım beta hcg 5,71
raporda referans değer <4 siklus
hamilelik 2-3 hafta 335 ... diye gidiyor..
siklusdan büyük bi değer çıktığı için gebelik var denir mi sizce
bazı yerlerde değer 5 üzerindeyse gebelik var, bazılarında 10 üzerindeyse gebelik var deniyor ve aklım karıştı :KK43:
Ben bu değerle kızıma hamile kalmıştım git gide yükseldi şimdi 6 yaşıda

Maşallah, ayrıca teşekkürler, sanırım
yaşayanlar pek dönmüyor, çocuk telaşesinden dolayı ama dönülse çok iyi olur, bize çok
önemli umut kaynağı olabilecek bir örnek oldu, tekrar teşekkürler :KK15::KK200::KK15::KK200::KK15::KK200::KK15::KK200::KK15::KK200::KK15::KK200::KK200:

ya ne diyosun :) birazdan tekrar kan vermeye gideceğim ama
hafif bir kanamam var ... aklım karıştı yoksa adet mi oldum, yoksa yoksa ... diye bi sürü soru var aklımda şimdi :KK43:

ya ne diyosun :) birazdan tekrar kan vermeye gideceğim ama
hafif bir kanamam var ... aklım karıştı yoksa adet mi oldum, yoksa yoksa ... diye bi sürü soru var aklımda şimdi :KK43:
Cnm adet kanamasi gibi mi kahverengi lekenme seklinde mi

Kizlar carsamba gunu once beta 21 idi.dr iki kat civari yukselmesi gerek demisti
Bugun ise 63 cikmis...
Dr un bugn amelyat gunu doalysyla yktu aksam 4de musait olcakms.o zamna kadr beklicem ama sizlere danismak istedim...
Sizce nasil durum???

Kizlar carsamba gunu once beta 21 idi.dr iki kat civari yukselmesi gerek demisti
Bugun ise 63 cikmis...
Dr un bugn amelyat gunu doalysyla yktu aksam 4de musait olcakms.o zamna kadr beklicem ama sizlere danismak istedim...
Sizce nasil durum???

Bence gayet iyi canım 3 katına çıkmış hadi hayirli olsun

Benim normal devam ediyo, 5+1de kese, 6. Haftada kalp atışını gördük, çoook düşük değerlerle başlayıp sağlıkla bebeklerini kucağına alan bi suru insan var ama sanırım nasip buişler, çok dua etmek lazım, herşey ggönlünce olsun

senin ilk öğrendiğinde değerler nasıldı kuzum_?

X