Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Mrb kizlar ve tecrubeli anneler :) benim adetim 1 hafta gecti. Adet olmam gereken ilk gun kan test yaptirdim. Sonuc pozitif cikti. Hcg 50 ve henuz cok kucuk dedi doktor. O heyacanla doktora kac gunluk oldugunu sormayi unuttum. Sizce kac gunluktu o zaman???

Merhabalar. Adetim 6 gün gecikti, cuma günü bhcg değeri 0,2 çıktı. Geç döllenme ihtimali var mıdır acaba? Şimdiye kadar adetim hiç sekmedi çünkü.

Merhabalar. Adetim 6 gün gecikti, cuma günü bhcg değeri 0,2 çıktı. Geç döllenme ihtimali var mıdır acaba? Şimdiye kadar adetim hiç sekmedi çünkü.
Mrb canim eger adetin 6 gun geciktiyse 0, 2 cok cok dusuk bi deger. Normal insanlarda bile 0-5 arasi normal diyo doktorlar. 6 gun gecikmeyle en az 100-300 arasi olmaliydi. Sanirim hamilr degilsin :KK43:

kızlar bana da bir şey söyleyin lütfen. bugün son adet tarihimden itibaren 36. gün. ve hala adet olmadım 2 gün önce idrar testi yaptım sonuç resimdeki gibi çıktı. dün sabah kan verdim hcg 1.2 çıktı. kafayı yicem sizce geç döllenme olmuş olabilir mi böyle bir şey yaşayanlar varsa nolur cevap yazsın. tekrar kan vermeye korkar oldum

Eklentiler

• IMG_20160115_143329.jpg
    IMG_20160115_143329.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 142
bide daha gidip yaptırıyım mı test yani belli bi sayıya gelene kadar yaptırmak gerekiyo mu dra sormayı unuttum da siz ne yaptınız

kızlna da bir şey söyleyin lütfen. bugün son adet tarihimden itibaren 36. gün. ve hala adet olmadım 2 gün önce idrar testi yaptım sonuç resimdeki gibi çıktı. dün sabah kan verdim hcg 1.2 çıktı. kafayı yicem sizce geç döllenme olmuş olabilir mi böyle bir şey yaşayanlar varsa nolur cevap yazsın. tekrar kan vermeye korkar oldum
Canim bu pozitif demek oluyo hayirli ugurlu olsun :) ben adete 3 gun kala yaptirdim.seninki gibi bile cikmadi benim cizgi. Sonra adet olucagim gun gidip kan testi yaptirdim doktor gozun aydin hamilesin dedi. Bak kendi testimi gondericem simdi. Ben nimkinin yaninda seninki baya belirgin yani hamilesin :)

Eklentiler

• 20160109_170832.jpg
    20160109_170832.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 128
Canim bu pozitif demek oluyo hayirli ugurlu olsun :) ben adete 3 gun kala yaptirdim.seninki gibi bile cikmadi benim cizgi. Sonra adet olucagim gun gidip kan testi yaptirdim doktor gozun aydin hamilesin dedi. Bak kendi testimi gondericem simdi. Ben nimkinin yaninda seninki baya belirgin yani hamilesin :)
Canım kan testin kaç çıkmıştı. Beni yaniltan 4gun gecikmesine rağmen 1.2 çıkması hcgnin

Canım kan testin kaç çıkmıştı. Beni yaniltan 4gun gecikmesine rağmen 1.2 çıkması hcgnin
Bukgitmedim.post: 44687156 .!.:
Aslinda evet kan degerin biraz dusuk cikmis. Hatta baya dusuk. Ben adetun ilk gunu kan testi yaptim 50 cikti. Bugun doktora gideli bi hafta oldu. Henuz muayene gitmedim.ne kadar artmis henuz bilmiyorum. Ama doktor cok yeni dedi. Daha 10 gunluk falandi bi hafta once

Canım senin kan testinde kaç çıkmıştı benim 4gun gecikmesine rağmen 1.2 çok düşük geldi

Aslinda evet kan degerin biraz dusuk cikmis. Hatta baya dusuk. Ben adetun ilk gunu kan testi yaptim 50 cikti. Bugun doktora gideli bi hafta oldu. Henuz muayene gitmedim.ne kadar artmis henuz bilmiyorum. Ama doktor cok yeni dedi. Daha 10 gunluk falandi bi hafta once
Ben geçen ay düşük yapmıştım ama onda kanamam olmuştu canım bunda hiç olmadı çok şükür

Kanda 1.2 çıktı diyo.. Evde yaptığı testte yanılma payı yüksek kan kesin sonuçtur.. Ve kan testine göre gebe değil...

Kanda 1.2 çıktı diyo.. Evde yaptığı testte yanılma payı yüksek kan kesin sonuçtur.. Ve kan testine göre gebe değil...
Evet iste tuhaf olan da o. Hcg si cok dusuk . Pozitif olma ihtimali yok. Bence onceki gebelikten kalan hormondan kaynakli olmustur o idrar testi. Yoksa kanda yuzde yuz cikar

Evet iste tuhaf olan da o. Hcg si cok dusuk . Pozitif olma ihtimali yok. Bence onceki gebelikten kalan hormondan kaynakli olmustur o idrar testi. Yoksa kanda yuzde yuz cikar
kafam allak bullak burada okudukları ümit oluyor. Bazıları on gün geçtiği halde HCG 1-2 arası çıkmış geç döllenme olmuş. İnşallah benim de öyledir. Canım geçen aydan kalması imkânsız sıfıra düşmüştü en son. Gönderdiğim testten iki önce yaptım onda 2.çizgi hiç belli değil di

X