Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Ablam da doktor o da hep umutsuz konuşur bu doktorların doğasında var demekki önemli olan 2 günde 2 katına çıkması bu şekilde tip yaptın mi peki
Benim artışları düzenli değildi Dr da o yüzden öyle söylüyor .ama.koskoca profosör onun önemli olmadığını önemli olan kesenin olması diyor.on gün bekle bebek yada kalp atışı yoksa kurtaj diyo

Benim artışları düzenli değildi Dr da o yüzden öyle söylüyor .ama.koskoca profosör onun önemli olmadığını önemli olan kesenin olması diyor.on gün bekle bebek yada kalp atışı yoksa kurtaj diyo
Benim önceki 2 gebelikte de iki günde yüze 20 falan ariyordu yani 2 katına hiç cikmamisti doktor kesti gördükten sonra hcg nin önemi yok demişti o profesör de bunu diyordur canim moralini bozma en az yüzde 66 artsa da yetiyormus 2 günde 1. hakkında hayırlısı olsun canim

Benim önceki 2 gebelikte de iki günde yüze 20 falan ariyordu yani 2 katına hiç cikmamisti doktor kesti gördükten sonra hcg nin önemi yok demişti o profesör de bunu diyordur canim moralini bozma en az yüzde 66 artsa da yetiyormus 2 günde 1. hakkında hayırlısı olsun canim
Bu arada benim o 2 gebelikte kürtajla sonuçlandı canını sıkmak istemem tabiki ama ben de pıhtılaşma varmış sonradan öğrendim iste

Kizlar çok kolay bisry değil 2kere yasadim simdi 3.ye hamileyim tam bugün 5 haftalik saat 4 de randevum var. Bu sefer igne kullaniyorum Rabbim tekrar yasatmasin. Eger boş gebelik yasarsaniz tekrarlamadn testlerinizi yaptirin
Ne yaptınız Dr dan geldiniz mi merak ettim. Bebeği gördünüz mü inşallah güzel haberleriniz vardir

Su mu bunu hic duymamistim. 1 hafta once 406 idi. Bugun doktor gerek duymadi onemli olan kese dedi.coraspin ve clexsan a devam
Evet canım benim başıma da geldi seninle hep aynı şeyleri yasamisiz kader arkadaşı gibi :) şu içtim 1 hafta sonra gittiğim de kese baya buyumustu bu arada sen de hiç coraspin kanama yaptı ki ben de yaptı 3 gun ara verdim sonrada günde yarım kullanıyorum

B vitanimi icin test mi yaptirdin? Ben bugün doktora vitamin testi yaptrmak istiyorum dedim kalp atisini duyunca dedi. O zaman gec olmaz mi acaba yaa aklim takildi
Canım pihtilasma olanlarda folbiol ve b vitamini kullanmak şart çünkü vücutta ikisinin eksikliği varsa pihtilasma artıyor oyüzden kullan sende ben daha hic doktora gitmedim sadece hcg olcturdum bi kaç kez yarın ilk defa gidicem çok korkuyorum :KK43:

Canım pihtilasma olanlarda folbiol ve b vitamini kullanmak şart çünkü vücutta ikisinin eksikliği varsa pihtilasma artıyor oyüzden kullan sende ben daha hic doktora gitmedim sadece hcg olcturdum bi kaç kez yarın ilk defa gidicem çok korkuyorum :KK43:
Doktora defalarca sordum gerek yok şuan dedi. Benim tam bi pihtilasmam yok baska bi doktora da gitmeyi dusunuyorum bakalim. Tevekkul allah

X