Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kizlar 3 yildir bebek icin uğraşıyorum bi kac kez tedavi de denedim olmadi
Ve ilk kez bu ay 3 gün gecikti 3 yildir ilk kez ve hemen kan verdim 0.17 cikti
Ve hala olmadim
Stres demeyin ben yillardir ne stresler yasadim igne ilac derken hic gecikmedi
Varmi böyle bisey yasayano_O

Kizlar 3 yildir bebek icin uğraşıyorum bi kac kez tedavi de denedim olmadi
Ve ilk kez bu ay 3 gün gecikti 3 yildir ilk kez ve hemen kan verdim 0.17 cikti
Ve hala olmadim
Stres demeyin ben yillardir ne stresler yasadim igne ilac derken hic gecikmedi
Varmi böyle bisey yasayano_O

Acaba hormonsal baska durum olabilirmi arkadasim kan degerin cokcokdusuk cunkj olmazsa 2 fundaha tekrar test yapip kadin doguma gorunjn bence. Rabbim sizlerede nasipetsin insallah . Nekadar zor surec bende bilirim 2 sene benimde olmamisdi. Suan 2. Nasipolacak insallah

Acaba hormonsal baska durum olabilirmi arkadasim kan degerin cokcokdusuk cunkj olmazsa 2 fundaha tekrar test yapip kadin doguma gorunjn bence. Rabbim sizlerede nasipetsin insallah . Nekadar zor surec bende bilirim 2 sene benimde olmamisdi. Suan 2. Nasipolacak insallah
Evet cok dusuk :KK43:
Bilemiyorum ya belirsizlik de yoruyor
Bende 2. Bebegim icin cirpiniyorum bi tane evladim var cok şükür ama cok bekletti bu
Umarim kötü bisey yoktur

Peki ayın 5inde beta hcg baktırdım 1080 di,ayın 9 unda baktırdım 5000 olmuş. Sizce artış normal mi iyi mi ?

Evet cok dusuk :KK43:
Bilemiyorum ya belirsizlik de yoruyor
Bende 2. Bebegim icin cirpiniyorum bi tane evladim var cok şükür ama cok bekletti bu
Umarim kötü bisey yoktur

Insallah canim.olur nasipse. Evet zaman cabuk ilerliyor inan dusunmedigin anda oluyor. Ben ilkinde bekledim bunda supriz oldu oglum 18aylik. Rabbim kolaylik verir insallah

Az artmamış değil mi ya azcık da olsa içimi rahatlattın valla ben 8-9 bin bekliyordum bian az geldi
Olurmu canim benim . Rabbim nasipetmis sen kafani kotuseylere yorumlama. Okadar cikmak zorunda degilki neden ciksin. Ben hamile oldugumdan beri 1 kere verdim bidaha vermedim 1163 de keseyi gordu doktorum.

Olurmu canim benim . Rabbim nasipetmis sen kafani kotuseylere yorumlama. Okadar cikmak zorunda degilki neden ciksin. Ben hamile oldugumdan beri 1 kere verdim bidaha vermedim 1163 de keseyi gordu doktorum.
Kişiden kişiye değişiyor değil mi ? Ya aslında gebelik beklemediğim ayda gebe olunca her şey mükemmel olsun diye düşündüm,yanlışım bu noktada.Resmen moralimi düzelttin çok teşekkür ederim ☺️

Kişiden kişiye değişiyor değil mi ? Ya aslında gebelik beklemediğim ayda gebe olunca her şey mükemmel olsun diye düşündüm,yanlışım bu noktada.Resmen moralimi düzelttin çok teşekkür ederim ☺️
Ricaederim canim. Evet benimde supriz oldu hamişlik hayirlisiyla saglikla doguralim insalah musait oldugunda bi git gorun derimm ben

Merhaba ben dun kan tahlili yaptirdim sonucum 622 cikti son adet tarihim 5 eylul 4-5 haftalik sanirim normalmi sizce daha ultrasyonda baktirmadim. Sagolun arkadaslar

Peki ayın 5inde beta hcg baktırdım 1080 di,ayın 9 unda baktırdım 5000 olmuş. Sizce artış normal mi iyi mi ?
Değeriniz gayet iyi, her 48-72 saatte bir iki katına çıktığına göre biraz yüksek de çıkmış sağlıklı gebelik gibi duruyor. Doktorunuza gidin karından göremezse transvajinal ultrason ile keseyi görebilir. Hayırlı olsun.

Merhaba ben dun kan tahlili yaptirdim sonucum 622 cikti son adet tarihim 5 eylul 4-5 haftalik sanirim normalmi sizce daha ultrasyonda baktirmadim. Sagolun arkadaslar
İlk testten iki gün sonra tekrarlayın testi. Zaten değerler bu seviyede iken kese görülmez. Vajinal USG ile görülmesi için 2000 in üzerine olması lazım. Karından görmek için de 5000 üstü.

Değeriniz gayet iyi, her 48-72 saatte bir iki katına çıktığına göre biraz yüksek de çıkmış sağlıklı gebelik gibi duruyor. Doktorunuza gidin karından göremezse transvajinal ultrason ile keseyi görebilir. Hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim keseyi gördü çok şükür abdominalden. 10 gün sonra kalp atışına çağırdı kese 7mm imiş ♥️ Ve yaklaşık 4 haftalık dedi

Merhaba, Bende dün dr. gittim ve gebeliğimi öğrendim. Yalnız benim sat tarihim yok en son düşük yapmıştım ve düzene girmemişti. Şimdi 9011 değerim tahmini 4-5 haftalık dedi haftaya gel kalp atışlarını dinleyelim dedi. Net kaç haftalık nasıl belli bilginiz var mı?

Merhaba, Bende dün dr. gittim ve gebeliğimi öğrendim. Yalnız benim sat tarihim yok en son düşük yapmıştım ve düzene girmemişti. Şimdi 9011 değerim tahmini 4-5 haftalık dedi haftaya gel kalp atışlarını dinleyelim dedi. Net kaç haftalık nasıl belli bilginiz var mı?
Doktorunuz demiş zaten 4-5 haftalık diye. Kese görüldüğü zaman belli olur. BHcg değeri ile kaç haftalık olduğunu bilemeyiz biz.

Doktorunuz demiş zaten 4-5 haftalık diye. Kese görüldüğü zaman belli olur. BHcg değeri ile kaç haftalık olduğunu bilemeyiz biz.
Keseyi gördü ortasında siyah bir şeyde vardı (bebiş sanırım) onuda gördü haftaya çağırdı kalp atışı için. Bu arada kasıkta ara ara ağrı ve gögüs ağrısı harici farklı bir belirtim yok şimdilik umarım herşey yolunda gider.

Keseyi gördü ortasında siyah bir şeyde vardı (bebiş sanırım) onuda gördü haftaya çağırdı kalp atışı için. Bu arada kasıkta ara ara ağrı ve gögüs ağrısı harici farklı bir belirtim yok şimdilik umarım herşey yolunda gider.
Şu an bebeğin görünmesi imkansız :) Genelde kesenin içinde beyaz gibi görünür bebek, kaldı ki o da 7. haftada net olarak görünür daha önce göremezsiniz yani. Ama kalp atışını duymak için acele etmeyin gerekirse 3 hafta sonra gidin. Öncesinde olur da duymazsanız moraliniz bozulabilir. Öyle durumlarda da doktorlar hemen kürtaj diyor o da ayrı bi travma. USG kağıdınız var mı elinizde? Orda yazar kaç haftalık olduğu.

X