Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

ben de bugün kan testi yaptırdım beta hcg değerim 1629 çıktı.Yarın doktora göstericem bakalım ne diyecek çok heyecanlıyım.

çok teşekkürler canım. Evet darısı tüm isteyenlerin başına...Ben de hamile olduğumu düşünüyorum belirtiler çok ama bir yandan da korkuyorum hayırlısı...

Amin canim insallah..peki ne gibi belirtilerin var?benim yemek yedikten sonra kasiklarima bi agirlik cokuyor sende de oyle oluyor mu?en cok bunu merak ediyorum.

Amin canim insallah..peki ne gibi belirtilerin var?benim yemek yedikten sonra kasiklarima bi agirlik cokuyor sende de oyle oluyor mu?en cok bunu merak ediyorum.

canım umarım sen de bir an önce hayırlı ve mutlu haberler alırsın.
Benim belirtilerim kasıklarımda şiddetli batmalar erken dönemden beri var.
Çok yorgunum.Göğüslerim çok şişti ve ağrıyor.

canım umarım sen de bir an önce hayırlı ve mutlu haberler alırsın.
Benim belirtilerim kasıklarımda şiddetli batmalar erken dönemden beri var.
Çok yorgunum.Göğüslerim çok şişti ve ağrıyor.

Insallah canim cok tesekkurler...valla benim gogus uclarim da acaip sizliyo..sen normal yolla mi hamile kaldin yoksa tedaviyle mi?

mihrimah
ben de bugün kan testi yaptırdım beta hcg değerim 1629 çıktı.Yarın doktora göstericem bakalım ne diyecek çok heyecanlıyım.

testi adet geciktikten sonra mı yoksa adet tarihin gelmeden mi yaptırdın değer yüksek büyük ihtimal hamileisn darısı başımıza :))

Son düzenleme:
normal canım umarım hamile kalmışımdır tabii daha ultrason da keseyi görmedim ya da dış gebelik falansa Allah korusun neyse yarın öğrencem inşallah

adet günüm 9 gün geçti canım. ah ben de bekledim adet günümden önce bir kaç defa idrar testi yaptım hep negatifti hayırlısı darısı sizin başınıza.

kızlar tahlilimde beta hcg sonucu : 607. benim bebeğim kaç haftalık? bugün gidicem dr a göstermeye, merak ettiim de şimdiden:icecream:

kızlar bilen varsa lütfen cevap yazın.adetime 14 gün kala bhcg 0.19.adete 10 gün kala 3.11.bu yükselme neden sizce???daha çok var adete demeyin 40 günde bir oluyorum:)))

kızlar bilen varsa lütfen cevap yazın.adetime 14 gün kala bhcg 0.19.adete 10 gün kala 3.11.bu yükselme neden sizce???daha çok var adete demeyin 40 günde bir oluyorum:)))

40 günde bir olsan da son 14 gün değişmez sadece yumurtlaman geç olduğu için 40 günde oluyorsundur. Bence artış olması iyi birşey bir döllenme söz konusu ve vücut gebelik hormonunu çoğaltmaya çalışıyor... ama belli de olmaz tabi adet günün geçmediği için beklemek gerek eyvahedigeldismile

nie bu kadar erken test yaptırdın ki?
hem eğer reglin 40 günde bir oluyorsa yumurtlamanda bi sorun vardır
bunun için tedavi görmedinmi?
bence test için çok erken bişi sölemek yanlış olur

Insallah canim cok tesekkurler...valla benim gogus uclarim da acaip sizliyo..sen normal yolla mi hamile kaldin yoksa tedaviyle mi?

nie bu kadar erken test yaptırdın ki?
hem eğer reglin 40 günde bir oluyorsa yumurtlamanda bi sorun vardır
bunun için tedavi görmedinmi?
bence test için çok erken bişi sölemek yanlış olur

yumurtlamada bi sorun yok canım.herzaman 40 gündür.geçen ay 4kez kanda batırmıştım hep 0 lı değerler çıkmıştı.3.11 olması kafamı karıştırdı.beklemek lazım sanırım.çatlıycam artık bende:))

slm kızlar bugun doktora gittim.gene kalp atışlarını alamadık. kese 2 cm dedi. kan akımı yeni başlamış dedi. tahmini 6 haftalık şu anda bişey söylemek mümkün değil dedi.ama kesenin içinde bebeği gördük.10 gün sonra gel dedi.benim sat 11 temmuz bekle bekle hala daha ufacık ya. off bi kalp atışını duysam.

merhaba arkadaşlar, misafirlerim vardı anca gelebildim.doktorla sabah konuştum hamileymişim ama daha çok küçük...küçücük bir kese var dedi.hayırlısı...

merhaba arkadaşlar, misafirlerim vardı anca gelebildim.doktorla sabah konuştum hamileymişim ama daha çok küçük...küçücük bir kese var dedi.hayırlısı...

gözün aydın arkadaşım, Allah inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..İsteyip de olmayanlara dua et canım...alkisalkisalkis

X