Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Cok tesekkür ederim sorularimi cevapladiginiz icin, Allah hepinizden razi olsun
cok sagolun arkadaslar. K:enbuyukkk:
bu Arada gecmis kadir geceniz hayirli ugurlu olsun

Selamlar herkese,

Ben dün 2 tane idrar testi yaptım, ikisi de pozitif çıktı, yarım saat içinde kan testimin sonucunu alacağım. Son regl tarihim 13 Ağustos, normal bir gebelikte değerimin kaç çıkması gerekiyor? 100'ün üstünde mi?

kızlar moralim çok bozuk:KK43: hamıle olduğumu adetıme 1 gun kala yanı 2 eylülde idrar testinde öğrendım. aynı gun kan testıı yaptırdım beta hcg 204 çıktı. 7 eylulde doktora gıttım tekrar beta hcg istedi sonuç 336:KK43: bana çok düşük geldi acaba geç mi döllendi diye düşünüyorum çok moralım bozuldu. ayrıca doktor ultrasonda baktı ama karından. orda da çok küçük bir kese gördü 3mm dedi kese bile diyemem henuz dedi hafta gel dedi bu bı hafta nasıl geçecek şimdi çok üzgünüm:KK43:((

slm kızlar iyi bayramlar.
bugun beta hcg 34351 çıktı benim. doktor 1 eylül de ultrasonla baktığında haftayı belirleyememişti.bugun gene gittim.nöbetçi doktor vardı.geçen hafta kesede bebeği gördük. bana bugun demez mi kese boş ne diyesun dedim gecen hafta vardı. hiç alttan baktı mı doktor dedi yok dedim. istersen ben bakim oradan daha belli olur dedi. bi sakıncası yok dedi. ok dedim. alttan baktı kesede bebek vardı ancak kalp atışı yok. ne kadarlık dedim. 6+1 dedi. bazen 7 haftaya kadar sarkıyo dedi. benim sat 11 temmuz geç döllenme. istersen sana yumurtlamanın olduğu günü söylim dedi. evet dedim. bana demezmi 12 ağustosta yumurtladın. ya dedim sen ne diyosun ben adetim 3 gün gecikmeydi 10 ağustos ta tahlil yaptırdım hamile çıktım. şimdi siz bu konuya ne diyorsunuz arkadaşlar. bebek 5 mm. lütfen cevaplayın.

slm kızlar iyi bayramlar.
bugun beta hcg 34351 çıktı benim. doktor 1 eylül de ultrasonla baktığında haftayı belirleyememişti.bugun gene gittim.nöbetçi doktor vardı.geçen hafta kesede bebeği gördük. bana bugun demez mi kese boş ne diyesun dedim gecen hafta vardı. hiç alttan baktı mı doktor dedi yok dedim. istersen ben bakim oradan daha belli olur dedi. bi sakıncası yok dedi. ok dedim. alttan baktı kesede bebek vardı ancak kalp atışı yok. ne kadarlık dedim. 6+1 dedi. bazen 7 haftaya kadar sarkıyo dedi. benim sat 11 temmuz geç döllenme. istersen sana yumurtlamanın olduğu günü söylim dedi. evet dedim. bana demezmi 12 ağustosta yumurtladın. ya dedim sen ne diyosun ben adetim 3 gün gecikmeydi 10 ağustos ta tahlil yaptırdım hamile çıktım. şimdi siz bu konuya ne diyorsunuz arkadaşlar. bebek 5 mm. lütfen cevaplayın.

canım bence boşuna stres yapma bana da doktor neeler saçmaladı aşağıda yazdım. bence bıraz daha bekle öyle gıt doktora ne kadar geç gıtsen o kadar iiyi bende randevumu ertelicem boşuna evham yapıyoruz bence herşey yolundadır.

canım bence boşuna stres yapma bana da doktor neeler saçmaladı aşağıda yazdım. bence bıraz daha bekle öyle gıt doktora ne kadar geç gıtsen o kadar iiyi bende randevumu ertelicem boşuna evham yapıyoruz bence herşey yolundadır.

inşallah canım Rabbim hepimize hayırlısı ile evladını sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. ancak ilk gebelikte oluyo sanırım böyle. bir daha 22 sinde gidicem bakalım günler nasıl geçicek.

Kızlar ılk kıme gıttıysenız bır sıkıntı olmadıgı surece o doktorda devam edın... özlemcım beta degerın gayet yuksek cıkmıs,bırde ne kadar sacma ılk doktor tamam görmus bebegı ama öburu yok dıyor sonra alttan bakıo goruor..vs demek kı pek tecrubelı bırı deıl son bakan... acele etmem gec olsunda güç olmasın,dedıgı gıbı bı sıkıntı varsa o bebek zaten tutunamaz sana Allah korusun... sen kendını ıyı hıssedıyorsan bekle kendı doktoruna gıt cnmmm

kızlar 1 haftadır göğsümde bi ağrı,sabah uyandığımda bulantı ,vücudumda normalden daha çok ateş vardı günüm daha gelmedi 17 eylülde,dayanamadım bugün kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı çok üzüldüm acaba testin yanlış çıkma olasılığı var mı?daha günüm gelmediği için?

normalde adete 4-5 gun kala kan testıyle ogrenebılıyorsun canım,gunun gecmeden ıdrarda zaten cıkmıyor.. gec döllenme de olmus olabılır canım gunun gecınce yaptır kan testını kesınlıkle

nazo geç dölleme olabilir. canını sıkma deriöm

kızlar bugun doktora gıttım çok şükür keseyı görebıldıl doktor.:nazar: dış gebelik değil gayet normal dedi ayrıca geç döllenme olmuş o yuzden de beta hcg düşük çıkmış. :emir_bebek:10gun sonra tekrar gıdıcem o zaman embrıyo görunurüz dedi inşallah.çok mutluyumopuyorumnanaktan

Kızlar bugün yumurtlamadan sonraki 14. Yada 15. Günüm kan testim 6 çıktı referans aralıgı 0-5 yazıyo testte dr cuma günü tekrarlayalım testi dei yeni gebelik olabilir dedi. Böyle çıkıp sonra yükselen oldumu acaba

kızlar bugun doktora gıttım çok şükür keseyı görebıldıl doktor.:nazar: dış gebelik değil gayet normal dedi ayrıca geç döllenme olmuş o yuzden de beta hcg düşük çıkmış. :emir_bebek:10gun sonra tekrar gıdıcem o zaman embrıyo görunurüz dedi inşallah.çok mutluyumopuyorumnanaktan

bak stres yaptığına değmedi bayanssulusmile. kalp atışını dinler rahatlarsın. ben de haftaya 23 eylülde gidicem hayırlısı ile bebeğimin minik kalbini duyucam :)

hadi hayırlı olsun. umarım hiç sorun yaşamazsın.

selam kızlar gecmiş bayramızı kutluyorum nice bayramlar diliyorum ya bi şey kafama takılıo yardımcı olun arkadaşlar benim bebiş neden oynamıyor buna baya taktım 16 haftalık olduk

selam kızlar gecmiş bayramızı kutluyorum nice bayramlar diliyorum ya bi şey kafama takılıo yardımcı olun arkadaşlar benim bebiş neden oynamıyor buna baya taktım 16 haftalık olduk

slm canım seninde bayramın kutlu olsunnn
benimde oynamıyorr tatlım yaa benim komşu herşeyi hissediyomuş benimle aynı hafta da o da

ay kızlar ne evhamlı anneler olmuşsunuz siz öylekaydirigubbakcemile3 herkesin belirtileri farklı olıur. bazıları 16. bazıları 18 19 ya da 20 haftada hissederler. gayet normal. hihoyyyt

ay kızlar ne evhamlı anneler olmuşsunuz siz öylekaydirigubbakcemile3 herkesin belirtileri farklı olıur. bazıları 16. bazıları 18 19 ya da 20 haftada hissederler. gayet normal. hihoyyyt

ya tatlım hiç sormaa ya en ufak bişeyi sorun yapıyorumm ama sanki ufak ufak hissediyorummm

X