Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

bak şimdi cnmilk beta hcg ye baktırdığım tarih 12 ekim ve ben ilk betadan 6 gün önce eşimle olmuştumyani 6 ekimde
ikinci betayı bugün yaptırdım ve bu betadan 6 gün önce(12ekimde) eşimle beraber olduk:kedi:

tatlım degişik bir durum seninki adetin gecmiş adete yakın beraber olmuşsunuz desem adete yakın hamile kalmak cok zor öncesi desek uzun süre gecio bu kadar düşük olması mümkün degil kafam karıştı adetin gecmiş hemde baya yaa

yaa iştee öle :nazar:benimde kafam çok karıştıı madem bişi yok neden yüksek bu değer benim en fazla 1 kere0,145 çıkmıştı ondan önce ya 0,100 yada 0,00 çıkardıı ama şimdiiiiii 7 gün geçtii ve haylaa 1,20 çıkmakta kararlı değer bari 0 lansa ümidimi keserdimm tamamennnbayanssulusmile

bak şimdi cnmilk beta hcg ye baktırdığım tarih 12 ekim ve ben ilk betadan 6 gün önce eşimle olmuştumyani 6 ekimde
ikinci betayı bugün yaptırdım ve bu betadan 6 gün önce(12ekimde) eşimle beraber olduk:kedi:

tatlım adete yakın ilişkide hamile kalmak zor cok az olan varmış tabi gec döllenme diyolar senin ovulasyondan baya gecmiş hadi gec döllenme desek bile 6 günde 1.20 günde kalıp cıkabilir inş var ve bize yazacaksın

yaa iştee öle :nazar:benimde kafam çok karıştıı madem bişi yok neden yüksek bu değer benim en fazla 1 kere0,145 çıkmıştı ondan önce ya 0,100 yada 0,00 çıkardıı ama şimdiiiiii 7 gün geçtii ve haylaa 1,20 çıkmakta kararlı değer bari 0 lansa ümidimi keserdimm tamamennnbayanssulusmile

bende onu diyorum benim asla 0.100 den yukarısını görmedim hiç inş tatlım hakikatten ilginç bi durum adetinden bu kadar gecmesi kafamı karıştırdı

canım rabbim büyüktür gebelik dr lar bile hayır olmaz dedigi anda olabiliyoır süprizlerle doludur inş rabbim büyük tek tessell,miz betanın 1.20 civarı olması hadi bakalım

senin yaptırdığın hatanenin beta değerleri nasıldı cnm bazı hastaneler 1,20>üzeri erken gebelik oluyomuş diye duydum daa
bide doktormu dedi sana beta gebelik ve ilaç harici hiç bişeyden yükselmez diyeeeCADIARZU

tatlım bak benim adetim son sat 26 mayıs eşim 9 da geldi ve ben 4 gün sonra yaptım 0.889 gibi bir deger cıktı ki ben tadavi görüyordum aslaa beta hcg 0.100 üstünde görmemiştim o kadar tuhaf geldiki bak düşüne biliyormusun eşimle oldum tam 54 gün sonrası 0.889 ve gebe degilsin deniyo ya tıp ta ama ben 5 günlük gebeymişim veeeee tam 6 cı gün dayanamadık beta hcg yaptık baktık 1.0 ve hayatımda ben 0.100 üstü görmedigimden şok oldummm adetimede var 12 gün cuma yaptım 1.0 kalmış düşmüyo cıkmıyor pazar yaptım ve şok oldum 21.47 beta hcg ve adetime 10 gün kala düşüne biliyormusun adet günüm geldiginde 11343.0 olmuştu

süper olmuş senin ki yaa:lepi:
yok ben tedavi görmüyorm.adetime 7 gün kala testim 0,1 geldi. çok kötü oldum. adetim geçene kadar test yapmıycam, çok umut bağlıyo insan

ben bide şey duydum 1,00 üzeri çıkması mutlaka gebelikten çıkarmış 0-1,00 arası çıkabilirmiş nadir olarak oda hormonlardan olurmuşşş

tatlım yaş kaç kilo kaç senin kec yıldır evlisin bunlarında önemli etkenleri var biliyorsun

ben bide şey duydum 1,00 üzeri çıkması mutlaka gebelikten çıkarmış 0-1,00 arası çıkabilirmiş nadir olarak oda hormonlardan olurmuşşş

evet öyle tıbben gebe demiyorlar ama 1.20 mutlaka gebelik var olması gerek şimdi ovulasyan uyarıcı alsan diyecem o yaptı ialç almadan böle olması düşündürü cü inş hadi bakalım olacak inş

senin yaptırdığın hatanenin beta değerleri nasıldı cnm bazı hastaneler 1,20>üzeri erken gebelik oluyomuş diye duydum daa
bide doktormu dedi sana beta gebelik ve ilaç harici hiç bişeyden yükselmez diyeeeCADIARZU

evet hastane hastane degişiyo makinelerde o zman seninkli 1.20 üstünde benimki 5.0 bak ne önerecem başka bi hastanede betanı yapsana süper haber bu bak

tatlım yaş kaç kilo kaç senin kec yıldır evlisin bunlarında önemli etkenleri var biliyorsun

cnm 57 kilo 1,67 boy 5 yıllık evliyim hiç korunmadım ayy yaşımı dicemm daha küçüksünn dicenn ondan diyesim yokk:KK1:neyse diiyim baree 21 yaşındayım ve erken evlilik yaptımmm ama 5 senedir deli gibi istiyoruzz evliliğimin 2. yılında tüplerimin tıkanık ve yapışık olduğunu öğrendik dünya başıma yıkıldı sonra ameliyat oldum zor geçti ama açıldığı söylendi ama hala tık yok bu ayda 3 çeşit ot deneidim lokman hekim tavsiyesiyle bilindik bir lokman hekim... öyle yanii durum buu:CüvCüv:

süper olmuş senin ki yaa:lepi:
yok ben tedavi görmüyorm.adetime 7 gün kala testim 0,1 geldi. çok kötü oldum. adetim geçene kadar test yapmıycam, çok umut bağlıyo insan

ah o acıyı bilirim ben ne acı cekrdim hiç yılmadım baksana 12 gün kala gene yapmışım allahtan ilk yaptıgımda 0.889 du erken görmüşüm beklesem 11 binleri görünce bayılırdım her halde:))şok etkisi yapardı düşünsene 1.0 bile rüyamda göremeden 11 binler şokkkk

evet hastane hastane degişiyo makinelerde o zman seninkli 1.20 üstünde benimki 5.0 bak ne önerecem başka bi hastanede betanı yapsana süper haber bu bak

yok kısss benimkide 5,0>üzeri başka bir arkadaştan duydum ben öle olsaaa kafayı yirdim zatiiikaydirigubbakcemile3

ah o acıyı bilirim ben ne acı cekrdim hiç yılmadım baksana 12 gün kala gene yapmışım allahtan ilk yaptıgımda 0.889 du erken görmüşüm beklesem 11 binleri görünce bayılırdım her halde:))şok etkisi yapardı düşünsene 1.0 bile rüyamda göremeden 11 binler şokkkk

delikafaduldendelikafaduldenbende işte 1,20 yi görünce beynimm döndü birden hemen adıma soyadıma baktım hani filmlerde karışırya tahliller ama baktım benimkii hemen doktorumu aradıı sankii hamileymişim gibiib hay allahımm yaaasenağlama

:)) senin bebek, alıştıra alıştıra söylemiş geleceğini desene :)
siz kaç ay denemiştiniz?

cnm 57 kilo 1,67 boy 5 yıllık evliyim hiç korunmadım ayy yaşımı dicemm daha küçüksünn dicenn ondan diyesim yokk:KK1:neyse diiyim baree 21 yaşındayım ve erken evlilik yaptımmm ama 5 senedir deli gibi istiyoruzz evliliğimin 2. yılında tüplerimin tıkanık ve yapışık olduğunu öğrendik dünya başıma yıkıldı sonra ameliyat oldum zor geçti ama açıldığı söylendi ama hala tık yok bu ayda 3 çeşit ot deneidim lokman hekim tavsiyesiyle bilindik bir lokman hekim... öyle yanii durum buu:CüvCüv:

bak tatlım bu üçüncü cocugum olcak alahın izniyle allah sanada versin burada bir arkadaş dmeişti dersin aynı sne gibi bi arkadaş vardı ameliyat oldu ve 6 yıl sonra oldu nedenine gelince erken zamanda fark edilmiş ve ameliyat olunmuş ve yaşın genc bunun avantajını tahmin edemezsin biliyormusun olacak buradaki abrel arkadaş demişti dersin tamam mı canım bak görürsün rahim senede 12 kere yeniliyo sadece 12 kere ne kadar azz demi her adeet oldugunda düşünsene bi ilaç içersin adetini bozar ve ancak 6 ayda düzelir bunlar zmaan işi ama en büyük allahın lütfü sana ki yaşın genç olacak görürsün zaten bu zman sürecinde ancak toparlanmıştır ablam dmeişti dersin bak

ben geldimmmmmmmmmmmm:KK3::KK3::KK3:
gezmeye gitcez bugünn gitmeden size bakım gitmedenn dedimm

hoşgeldinn cnmm iyi gesmelerrrr benimm sonuçç yine1,20 çıktı biliyomusunnn:gitme:ne o lanmış nede yükselmiş:mymeka::mymeka: adetimde 7 gün geçmişti hakbukii ne heves yapmıştıkk ahhh ahhhh:nazar:

:)) senin bebek, alıştıra alıştıra söylemiş geleceğini desene :)
siz kaç ay denemiştiniz?

tatlım ikinci evliligim diger iki cocugumu cok gencken dogurdum ikinci eşim 2 kızı var illa cocuk dedi ve 7 ay ugraştık olmadı zmanda geçmişti yaşımda ilerledi dedim kesin olmayacak ama eşim innaılmaz istiyorduoglumuz olsun benimde üçüncü sezeryanım olcak allah herkese versin cok üzülüyordum benim evlatlarım var şükür ama eşim için cok istiyordu bve cok üzülüyordu oldu cok şükür ha bu arada diger iki cocugumda tedaviyle oldu genephone ovulasyon uyarıcı

X