Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

hoşgeldinn cnmm iyi gesmelerrrr benimm sonuçç yine1,20 çıktı biliyomusunnn:gitme:ne o lanmış nede yükselmiş:mymeka::mymeka: adetimde 7 gün geçmişti hakbukii ne heves yapmıştıkk ahhh ahhhh:nazar:

hoşbuldum tatlımm çok saol
canımm benimm yaa ama var bunda bişey dr bişi demedimi canım yaa idrar testi falan yaptın mı

bak tatlım bu üçüncü cocugum olcak alahın izniyle allah sanada versin burada bir arkadaş dmeişti dersin aynı sne gibi bi arkadaş vardı ameliyat oldu ve 6 yıl sonra oldu nedenine gelince erken zamanda fark edilmiş ve ameliyat olunmuş ve yaşın genc bunun avantajını tahmin edemezsin biliyormusun olacak buradaki abrel arkadaş demişti dersin tamam mı canım bak görürsün rahim senede 12 kere yeniliyo sadece 12 kere ne kadar azz demi her adeet oldugunda düşünsene bi ilaç içersin adetini bozar ve ancak 6 ayda düzelir bunlar zmaan işi ama en büyük allahın lütfü sana ki yaşın genç olacak görürsün zaten bu zman sürecinde ancak toparlanmıştır ablam dmeişti dersin bak

inşallahh ablacımm saoll yaa morel oldun banaaaolumunekankayizsmile

tatlım ikinci evliligim diger iki cocugumu cok gencken dogurdum ikinci eşim 2 kızı var illa cocuk dedi ve 7 ay ugraştık olmadı zmanda geçmişti yaşımda ilerledi dedim kesin olmayacak ama eşim innaılmaz istiyorduoglumuz olsun benimde üçüncü sezeryanım olcak allah herkese versin cok üzülüyordum benim evlatlarım var şükür ama eşim için cok istiyordu bve cok üzülüyordu oldu cok şükür ha bu arada diger iki cocugumda tedaviyle oldu genephone ovulasyon uyarıcı

Allah hayırlı etsin canım. sağlıklı bi şekilde kucağına alırın inşallah. zaman ayırdığın için teşekkürler..
(benim içinde dua edinn:Saruboceq:)

benimde 2 sene 21 gün olmadıı bebeğim klomen tedavisi gördümm 2 ayy sonra nisan 5 te rahim filmi çektirdim temmuz 2 de hamile olduğumu öğrendikk öğrenmeden önce artık tammam dedik olmuyor dedikkk bittii ya dedik umut falan kalmamıştıı aşılama için dört gözle adet bekliyodumm bende göbek ağrısı başladıı hatta uykudan uyunaıyordum düşmüş gibi ağrıyordu göbeğim eşime yalan söyledim gittim kan vermeyee ertesi güan almak zorunda kaldımm sonucu bizim için tam bi mucize oldu yane herşeyin bittiği andaa
ne bilim ya niye anlattın diceksiniz ama içimden geldi

melikecim anlat bacım hakkındır ben senı cok iyi anlıyorum canım benım bebişini hayırlısıyla kucagına alırsın inş.bizede dua et kuzum

doktor sadece hemen gel dedi ama ben 2 gün sonra gelebilirim dedimm çarşamba gidicem bakalımmm:hulya:

canım ya keşke gitseydin ultrasondan falan bakardıı dr
benim adetim 1 gün geçtiğinde gittim dr ultrasonra bakıp kesin hamilesin gibi gözüküyor demişti

tatlım ikinci evliligim diger iki cocugumu cok gencken dogurdum ikinci eşim 2 kızı var illa cocuk dedi ve 7 ay ugraştık olmadı zmanda geçmişti yaşımda ilerledi dedim kesin olmayacak ama eşim innaılmaz istiyorduoglumuz olsun benimde üçüncü sezeryanım olcak allah herkese versin cok üzülüyordum benim evlatlarım var şükür ama eşim için cok istiyordu bve cok üzülüyordu oldu cok şükür ha bu arada diger iki cocugumda tedaviyle oldu genephone ovulasyon uyarıcı

merhaba bayanlar cnm çok ilginç bir hikaye 7 aydan sonra ilkleri tedaviyle olmasına rağmen 3. normal olmuş yanlış anlamassan eğer birşey sormak istiyorum benimde 5. ayım ve beklemedeyiz aylardır hüsran bu ay hiç beklemiyorum yatkta hemen kalkıyorum sence bunun etkisi varmı sen daha bilinçlisin yani bekliyormuydun ohaoldumsmile:sinifsinif: tecrübelerini paylaşırmısın umarım yanlış anlaşılmamışımdır korkuyorum olmuyucak bebeğimiz diye ondan herkes nasıl başarmış bunu hep merak ediyorum :eek:klava:

Allah hayırlı etsin canım. sağlıklı bi şekilde kucağına alırın inşallah. zaman ayırdığın için teşekkürler..
(benim içinde dua edinn:Saruboceq:)

asla ne demek canım benim sana söz veriyorum her duamda olacaksın hamilellerin duası kabul olur hep dua edecem inan umudunu allahtan sakın kesme sana da vercek o güzel mutlulugu

benimde 2 sene 21 gün olmadıı bebeğim klomen tedavisi gördümm 2 ayy sonra nisan 5 te rahim filmi çektirdim temmuz 2 de hamile olduğumu öğrendikk öğrenmeden önce artık tammam dedik olmuyor dedikkk bittii ya dedik umut falan kalmamıştıı aşılama için dört gözle adet bekliyodumm bende göbek ağrısı başladıı hatta uykudan uyunaıyordum düşmüş gibi ağrıyordu göbeğim eşime yalan söyledim gittim kan vermeyee ertesi güan almak zorunda kaldımm sonucu bizim için tam bi mucize oldu yane herşeyin bittiği andaa

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin cnmm ne mutlu darısı olmayanların başınaa
niye anlattın dermiyizz cnm benimmmolumunekankayizsmileher duyduğumuz bize umut ışığı oluyooo demek göbikinii ağrıttı senin yaramazzzgamyoncuiremsua.s.

melikecim anlat bacım hakkındır ben senı cok iyi anlıyorum canım benım bebişini hayırlısıyla kucagına alırsın inş.bizede dua et kuzum

etmezmiyim bitanemm her zmaan dualarımdasınız etrafımdakilerede sizler için çok dua ettiriyorum kurban olduğumm sizede tattıracakk inşalahhh
yüce Rabbim öyle bi anda nasib ediyoki inşalahhh sizlerinde olacakk

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin cnmm ne mutlu darısı olmayanların başınaa
niye anlattın dermiyizz cnm benimmmolumunekankayizsmileher duyduğumuz bize umut ışığı oluyooo demek göbikinii ağrıttı senin yaramazzzgamyoncuiremsua.s.

aminn canımmm inşalahhh cee dicekk sizede sıpalar evet canımm
göbeğim düşmüş gibi ağrıdıııı

:çok üzgünüm:çok duygulandım cnm ne güzellllll inş. birgün benim ve tüm isteyenlerinde olur rabbim hayırlı etsin evladını inş. size bağışlasın opuyorumnanaktan

canım ya keşke gitseydin ultrasondan falan bakardıı dr
benim adetim 1 gün geçtiğinde gittim dr ultrasonra bakıp kesin hamilesin gibi gözüküyor demişti

yaaaaaaaaaaadelikafadulden ama değerin neydii o zamnnnnndelikafadulden keşke gitseydimm yaaa belkimm ultrosonda çıkadıı minişimm:CüvCüv:

merhaba bayanlar cnm çok ilginç bir hikaye 7 aydan sonra ilkleri tedaviyle olmasına rağmen 3. normal olmuş yanlış anlamassan eğer birşey sormak istiyorum benimde 5. ayım ve beklemedeyiz aylardır hüsran bu ay hiç beklemiyorum yatkta hemen kalkıyorum sence bunun etkisi varmı sen daha bilinçlisin yani bekliyormuydun ohaoldumsmile:sinifsinif: tecrübelerini paylaşırmısın umarım yanlış anlaşılmamışımdır korkuyorum olmuyucak bebeğimiz diye ondan herkes nasıl başarmış bunu hep merak ediyorum :eek:klava:

bak tatlım bu bebegimde ist capa tıp fak hocalara mı gitmedim bilemezsin konuşulanlar oadaklandıgım tek şey hepsinin ortak cümlesi hamilelikte her an her şey olur bir kere cocuk yapmaya karar verdigin anda 1 sene içinde cocuk olmaması kısırlık degil diyyoki hoca bu cocugumuz olmuyor diye gelenlerin yüzde 80 de hiç bir problem ok senede iki keree tam elverişli ovulasyon olur ya sana denk gelmez yada stres bak öle bir psikoloji önemliki adet oömayım hamile olayım gecsin adetim diyen hastalarda hamilelik olmaksızın adet gecikiyonuş psikolojik olarak onun için kesinlikle ilk önce relask olmanı öneriyorum ve söylemesi ayıp kusura bakmayın kş bu cok önemli altını ciziyorum ben calışan eşim ıuzakta calışan biri hep ya o geldiginde evde ben işten gelinc esrtresle felan hamile kaldıgım ay ilginçkiş 3 gün başbaşa işede gitmedim kaçtım kaldık ve adetimden 14 gün gemişti ham yumurtlama dönemimde gelmiş buda erkek oluyomuş bu arada erkek cocugu tek kuyruklu oldugu için kız x ondan cabuk yumurtaya varıo bak erkek oldu saj-kın kalkma sakın bunun önmei var altını ciziyorum tatlım

:çok üzgünüm:çok duygulandım cnm ne güzellllll inş. birgün benim ve tüm isteyenlerinde olur rabbim hayırlı etsin evladını inş. size bağışlasın opuyorumnanaktan
canım benimm aminn inşalahh
Rabbim nasib edecekk canım hiç beklemediğiniz bi andaa inşalahh sabır canım tevvekkülden başka yapacak bişey yok
yaaaaaaaaaaadelikafadulden ama değerin neydii o zamnnnnndelikafadulden keşke gitseydimm yaaa belkimm ultrosonda çıkadıı minişimm:CüvCüv:

canım değerim 826ydı ama canım bak 7 gün geçmiş çıkar ultrasonda bence rahim duvarı kalınlaşmıştır adet olacağın zxamanda kalınlaşır ama dr biliyo neden olduğunnu

kıslarr hazirandı galiba annemlerdeydimm gerizekalı dayım var benim kızı var dengesiz benim bbeğimin olmadığını biliyorduu bana dışarda bebek nispeti yaptı o kadar canımı yaktı ki anlatamam annem yanımdaydı annemi üzmemek için kendimi tuttumm ama öle canımk acıdıki ve hesaplayınca o günlerde döllenme olmuşş
o zaman bebeğim gelmiş bana akşam ezanı okunuyordu içim acıyarak ettim duamaıı ve o anda annem onlara ilendiii çok kızdım tabi ama çocuğu ölecekmişti Rabbim eisrgesin drlar sebebini bulamamışlar bu olay beni çok etkilemiştii

canım benimm aminn inşalahh
Rabbim nasib edecekk canım hiç beklemediğiniz bi andaa inşalahh sabır canım tevvekkülden başka yapacak bişey yok

canım değerim 826ydı ama canım bak 7 gün geçmiş çıkar ultrasonda bence rahim duvarı kalınlaşmıştır adet olacağın zxamanda kalınlaşır ama dr biliyo neden olduğunnu

çarşamba gidiyorumm o zamnsositososito

X