Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

benim beta hcg testim 1.20 çıktı ama şu ana kadar adetim hiç gecikmemişti yalnız adet belirtimde yok yani şu saat itibari ile adetim bir gün gecikmiş oldu iki gün sonra tekrar test yaptırmalımıyım yoksa adet olmazsam doktora mı gideyim deneyimli olanlar lütfen cevap yazsın

Eğer 1 hafta daha gecikirse tekrar beta hcg baktır canım...

yardııım lütfen beta hcg test sonucunu ilişkiye göremi değerlendirmem gerek yoksa son adet tarinine göremi son adet tarihiyse ümüdimi keseyim yok ilişkiye göreyse ümitlenmeye devam edeyim. çünkü arada bir hafta oynuyor testi yaptıdım 1.2 çıktı son adet tarihime göre dha 3 hafta 4 günlük yok ilişkiye göre ise 2 hafta 3 veya dört günlük olacak diğer mesajları okuyorum iki gün sonra yaptırıan test sonuçları 2 katına falan çıkmış oluyor bilgi sahibi olanlar yazsın acilll eşimle bebiş istiyoruz lütfenn acele yazın

slm kızlar ben dusuk yapmadan once testımde degerım 141 cıkmıstı cok dusuktu bu degr cıktıgında doktor 6 haftalık gebesın demıstı bır hafta sonra baktıgımda degerım 151 olmus bebek gozukmuyordu cok endıselenıyordum nıye yukselmıo dıye cunku 1000-2000 cıvarı cıkması gerekıodu ama yukselmıodu sonunda bebegım dustu sızce bu neden oluo acaba bende kan pıhtılasmasımı vardı kı bebegım dustu

arkadaşlar dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım kan testinde negatif çıktı 1.2 yani ama benim düzenlidir adetim bir gün erken olurum fakat hiç gecikmedi nedeni ne olbilir sizce bir daha ne zaman test yapmalıyım beklemelimiyim yoksa doktora mı gitmeliyim lütfen yardımcı olun

yardııım lütfen beta hcg test sonucunu ilişkiye göremi değerlendirmem gerek yoksa son adet tarinine göremi son adet tarihiyse ümüdimi keseyim yok ilişkiye göreyse ümitlenmeye devam edeyim. çünkü arada bir hafta oynuyor testi yaptıdım 1.2 çıktı son adet tarihime göre dha 3 hafta 4 günlük yok ilişkiye göre ise 2 hafta 3 veya dört günlük olacak diğer mesajları okuyorum iki gün sonra yaptırıan test sonuçları 2 katına falan çıkmış oluyor bilgi sahibi olanlar yazsın acilll eşimle bebiş istiyoruz lütfenn acele yazın

canım ben 5 haftalık hamileyken kan değerim 4871 civarındaydı...

arkadaşlar mesajlara bakıyorum hep 400-500 gibi sonuçlardan bahedilyor buna göre ben de93,38 çıktı ben hamilemiiym yoksa bu farklı bir hesaplama da ben mi bilmiyorum

benim kan testinde 1990 çıkmıştı doktor 5 haftalık dedi
heyecanla bekliyoruzzz bebegimizi.

Kızlar merhaba.
benim adetlerim cok duzenlidir hiç şaşmaz 5nde olmam gerekiyordu olmadım hala. Eşimde geçen hafta varikoselden ameliyat oldu. 3gundur kafamı kaldıramıyorum sürekli uyuyorum. dün eşimin ısrarı üzerine kan tahlili yaptırdık ama negatif çıktı gerçi ben biliyodum olmayacagını bile bile yaptırdım onu kırmayım diye. size soracağım şu,kan tahlilinde yanılma olabilir mi? erken mi yaptırdık acaba? gerçi biliyorum olmadığını ama nedense belki diyorum hep içimden.

slm kıslarrr benimde sorum olacak kan testi sonucum 5.50 çıktı ama olabilirde olmayabilirde dediler haftaya tekrar bakalım dediler sizce????

kıslar bana kimse cevap vermeyecekmi???? bi eczaneye sordum 5.50 sonucu ne demek diye hamile değilsiniz dedi :KK43: ben bu işten bişi anlamadım yaaaa

bencede olabilirde olmayabilirde. tekrar baktır çok düşük geldi bana çünkü. garantiye almış olursun. ama inşallah herşeye rağmen hamişsindir canım!rabbim yardımcın olsun

sağol canım yaaa kafam karmakarışık cuma regli olmam lazım beklemek de çok zor geliyor saatler geçmek bilmiyor ama emin olmak için beklemekten başka çaremde yok belli

nilyasa belki geç yumurtalmışsındır.2günde bir testi tekrarlarsan değerin 2ye katlaması gerek eger hamileysen.hayırlsı hakkında:teselli:

X