Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

anladım aplacımmmçok şükür walla çok sevindim adına aplacımm şükür
aplamm benim de 10 mart dediler sağlık ocağında dr bişi demedii aplamm walla kafam karıştıı şimdi bebeğin nerde olması gerekiyor

benimki 400 gr olmuş bide göbek deligin var ya hemen onun üstünde oraya cıkmş orada oynuyor yukarı cıkması lazım öncesi hemen vajina üstünde oynuyordu dr cıkması gerek demişti şükür cıktı senind ecıkar bana da 2 mart demişlerdi ama sezeryan oldugum için 9 ay ın üstüne 7 gün koyuyolar ya bana o 7 günü koymayacak sezeryan kesin oldugu için senin normal dogum bekleyeceksin sen

cıkacak senle aynıyız gerci bir kaç gün fark var seninde haftaya beya bu gün yarın cıkar inş merak etme yaz cıkınca bana tamam mı
inşallah aplacımm tamam aplacım haber veririmm
ewett öylee oldu ama allah onların yanına koymazz allah korusunn çocuğuna bişi felan olmasın ama er geççç yaptığı hata tokat gibi çarpılır yüzünee:mymeka:

evet canımm anlasınlar hatalarını inşalahh

benimki 400 gr olmuş bide göbek deligin var ya hemen onun üstünde oraya cıkmş orada oynuyor yukarı cıkması lazım öncesi hemen vajina üstünde oynuyordu dr cıkması gerek demişti şükür cıktı senind ecıkar bana da 2 mart demişlerdi ama sezeryan oldugum için 9 ay ın üstüne 7 gün koyuyolar ya bana o 7 günü koymayacak sezeryan kesin oldugu için senin normal dogum bekleyeceksin sen

maşalahh aplammmm quzuyaa
inşalahh çıksın aplamm yoksa telaş olurumm yaaa
aplam inşalahh sağlıllı sıhhatli alacazz

BU ARADA EŞİMİN GELMESİNE 1 SAAT VAR BEN ANCA HAZIRLANIRIM ÇOK ÖPTÜMM SİZİ aLLAHA EMANET OLUNN HAYIRLI GECELERR

kızlarr iyigecelerr cümletenn benn çıkıyorummmboshayallersmile
çaarşamba gelir gelmezz yazıcamm drumuu

bugün gösterdim sonuçları doktora progesteronun iyi dedi ama ultrasonda gözükmedi haftaya tekrar beta-hcg yapalım dedi değerlerin yükselmesi gerekiyomuş:Saruboceq: inş. yükselir...

ya ne zormuş hamile kalmak evlendiğimden beri her ay adetim gecikiyodu 20 gün 25 gün hamileyim zannediyodum negatif çıkıyodu bu ay pozitif çıktı onda da bebek gözükmüyo...

cnm yalnız şu vardı bende benim 10 aydır sonucum hiç 0,1 geçmedi ve birlikteliğin 3.günü test yapmış oldum...bide idrarda bekleyince silik değil 3.dk içinde silik çizgi çıkıyor....bende azda olsa umut var...

hatce emosh kızlar iyiyim ben ya
pazar günü biraz temizlik yaptım,
yapmaz olaydım karnıma kramp girdi belim tutuldu çok korktum
bebişe bişe olacak diye :KK43:
yarın kalp atışlarını dinlemeye gidicez inşallah duyarım .

bu arada son 1 haftadır bende beyaz akıntı olmaya başladı çok diğil ama,
afedersiniz sümüksü gibi yarın da doktora soracama ama
neden acaba sizde böle bişeler oldu mu hamilelğin ilk aylarında???

hatce emosh kızlar iyiyim ben ya
pazar günü biraz temizlik yaptım,
yapmaz olaydım karnıma kramp girdi belim tutuldu çok korktum
bebişe bişe olacak diye :KK43:
yarın kalp atışlarını dinlemeye gidicez inşallah duyarım .

bu arada son 1 haftadır bende beyaz akıntı olmaya başladı çok diğil ama,
afedersiniz sümüksü gibi yarın da doktora soracama ama
neden acaba sizde böle bişeler oldu mu hamilelğin ilk aylarında???

canım geçmiş olsunn neden dikat etmedinn yaa llah korusun bebğini cnm inşallahh duyarsın bebğiniin pıt pıtlarınıı dikkat et kendine hamilelikte olurmuşş öle akıntılar ama sen ssor yinedee doktoraa be hala adet olmadsım dün değerime baktırdım yine aynı 1,20 çıkmamış düşmemiş ne oluyo anlamadımm halada adet olmadım niyetide yok gelmeye zatennn:sinifsinif:

markadaşlar bende dün kan değerlerime baktırdım bugün alıcam sonucunu inşallah hayırlı cevap olur sanki adet olacakmışım gibi azda olsa ağrılarım var inşallah olmama dua edin normalde adet günümde bugün aslında:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

slm kızlar idrar testi yaptım pozitif çıktı kan testini bekliyorum 12buçukta alıcam hayırlısı inş.

X