Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

kıslar ben en son 17 eylilde adet oldum. 19 ekim salı tahlilde 73 çıktı 4gün sonra değer 370 oldu tekrak iki gün sonra 669 oldu sizde artış iyimi hamileliğe doğrumu gidiyor

bence değerlerin gayet iyi allah bağışlasın yavrunu sana :nazar:

canım ben burdakı okudugum arkadaslardan ögrendıgım kadarıyla 2 kat artıyorda iyi hamılellıgın normal seyrınde dıye canım

bence değerlerin gayet iyi allah bağışlasın yavrunu sana :nazar:
inşallah canım yarında yaptıracam sizce gerek varmı artık haamileyim diye içim rahat olbilirmi dotor dış gebelikten korkuyorda
canım ben burdakı okudugum arkadaslardan ögrendıgım kadarıyla 2 kat artıyorda iyi hamılellıgın normal seyrınde dıye canım

inş. öledir canım

canım ıçini ferah tut inşaallah yavrunu cümle hamile bayanlar gibi almayı allah nasip etsin canım

merhaba arkadaşlar .ben yeniyim.tüm yazışmalarınızı okudum..aranızda hiç belirti yaşamadan hamile oldugunu öğrenenler varmı .?

merhaba arkadaşlar ben yeniyim ve çocuk konusunda sabırsızlardanım galiba bu 2. ayım ama adet tarihimi bekleyemeden yaklaşık 6 gün önce kan testi yaptırdım ,sonuç 1,2 çıktı bu değerin yükselme ihtimali var mı? yardımcı olursanız sevinirim

merhaba arkadaşlar ben yeniyim ve çocuk konusunda sabırsızlardanım galiba bu 2. ayım ama adet tarihimi bekleyemeden yaklaşık 6 gün önce kan testi yaptırdım ,sonuç 1,2 çıktı bu değerin yükselme ihtimali var mı? yardımcı olursanız sevinirim

canım hoşgeldin aramıza adet gününün geçmesini bekle şu anda bişey söylemek için erken yanlız ben adetime iki gün varken idrarda yaptım çok silik çıkmıştı :nazar:

canım hoşgeldin aramıza adet gününün geçmesini bekle şu anda bişey söylemek için erken yanlız ben adetime iki gün varken idrarda yaptım çok silik çıkmıştı :nazar:

teşekkür ederim hoşbulduk evet sabırsızım çok :) adetime 5 gün var biraz daha sabredip idrarda bakıcam artık. o zaman sen hamilesinn :))) ne güzel tebrik ederim. sağlıkla kucağına alırsınn inşallah

teşekkür ederim hoşbulduk evet sabırsızım çok :) adetime 5 gün var biraz daha sabredip idrarda bakıcam artık. o zaman sen hamilesinn :))) ne güzel tebrik ederim. sağlıkla kucağına alırsınn inşallah

evet canım hamileyim yedinci ayıma girdim ALLAH sanada en kısa zamanda nasip etsin ve bi kızım olucak inşallah duam seninle mutlaka bana yaz canım merak ederim

selamlar ciciler...

aman da aman kader arkadaşım koçişinden ayrı kalmış ben gibi tesellimiz ogluşumuz demi canım ya nasılsın söle o misafirlere beni copk seven arkadaşlarım yolumu göz<lüyo arada onlara takılmam lazım günde bir kaç dakikanı istiyoruz artık gündüz giriyorsun bende calıştıgım için denk gelmiyoruz tatlım oglumun arkadaşı nasılmış bakalım sen nasılsın baya agırlaştın sanırımallah yardımcın olsun
benim izin tarihim belli oldu 25 aralık izne ayrılıyorum 8 hafta önce sekiz hafta sonra izinliyim şükür az kaldı ya sabır diyelim bu gün belimin agrısından duramıyorum normal mi acaba

bizde öyle uyuyamıyorum hiç fındıgım uyut muyor anneyi bende böyle ise bu kız senin oglunu yolar mı acaba habire tekme atıyor teyzesi

aaay kıymasın ogluşuma yolmasın oglumu ya benimkşide uykuda bile tekmikliyo beni ya kafası tam midemin altında öldürcek beni yaf bunlar dışında sıkıntın yoktur inş canım ya

merhaba arkadaşlar .ben yeniyim.tüm yazışmalarınızı okudum..aranızda hiç belirti yaşamadan hamile oldugunu öğrenenler varmı .?

bennnnnnnnnnnnn hcg yapmasam hala hamile oldugumu bilmeyecektim:)) şaka bir yana bebek 3 aylık oldu ne hiiiiiiç bir belirti yoktu sadece ellerimdeki ve memelerdeki m or damarlar dışında tatlım ama ben oglan doğurunca böle oluo herkeste degişebilir tatlım

gebe ilk kaldıgında ekilme olayından bahsediyıorlar ya o zamanlar bu hcg 1.00 gibi degrlerde cıkıo benim öyleydi 5 günlük hamileydim 1.00 oldu beş gün 1.00 kaldı canım bilgilerine

aaay kıymasın ogluşuma yolmasın oglumu ya benimkşide uykuda bile tekmikliyo beni ya kafası tam midemin altında öldürcek beni yaf bunlar dışında sıkıntın yoktur inş canım ya

yok canım çok şükür finale ilerliyoruz ilerledikçede stres korku artıyor hayatım ya ebuşda arada giriyor onuda özledik

X