Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

canım bende pazartesıye gebelık testı yaptıracam benım adet kahverengı lekeler seklınde ve damla damla geldı bende büyük bir heyecan var canım hayırlısı olsun dıyorum canım hamilelik nasıl gidior canım

herkese günaydınnn......27 günde bir adet oluyorum bugun 30.gün hala bişe yok 27.gün kan verdim 1.20 çıktı acaba geç döllenme falan olabilir mi hala umutla bekliyorum ama çok gerginim....yorumlarınızı bekliyorum..

canım bende pazartesıye gebelık testı yaptıracam benım adet kahverengı lekeler seklınde ve damla damla geldı bende büyük bir heyecan var canım hayırlısı olsun dıyorum canım hamilelik nasıl gidior canım

inş güzel haberlerle gelirsin bende belim cok agrıo ölecem ben ya pazartesi bende dr gidecem ikinci düzey ultrason var cok özleidm bebişimi yaa özlüyo insan biliyormusun darısı başına inş rabbim hz muhammetin hürmetine

carmen bır daha kan testı yaptır degerın 5 ın uzerıne cıktıysa gec döllenme söz konusu olabılır,hayırlı haberlerını alalım ınsallah...

abrelcım,kalbcim,kutluaycım... gıoremıyorum sık sık... nst ye gırmıstım agrıların baslamıs demıstı doktorum ve artacak demıstı arttı da... opuyorum sızlerı gırerım yınee

carmen bır daha kan testı yaptır degerın 5 ın uzerıne cıktıysa gec döllenme söz konusu olabılır,hayırlı haberlerını alalım ınsallah...

abrelcım,kalbcim,kutluaycım... gıoremıyorum sık sık... nst ye gırmıstım agrıların baslamıs demıstı doktorum ve artacak demıstı arttı da... opuyorum sızlerı gırerım yınee

allah hayırlısıyla kurtarsın seni ebrucum inş öpüyorum allaha emanet ol

canım bende kımyadal gebelık gecırdım doktor benı kürtaj yaptı temız olsun dıye doktorla bır görüş ama doktorun iyi olsun yokda kımısı bastan savıyor canım bu ılerde sıkıntı yapabılır benı de bu yüzden kurtaz ettı degerım 42,60 ıdı 23 e düştü kürtaj ettı

aaa kürtajmı yaptı.İyide kimyasal gebelikte kürtaj olmuyor ki adetle birlikte onu atıyorsun.Bunu bende yaşadım.Bence senin doktorunda bir yanlış durum varmış gibi geldi :=) yinede herşeyin hayırlısı inşallah bir daha aynı şeyi yaşamazsın.Kürtaj eziyet resmen.bilmiyorumkismile

herkese günaydınnn......27 günde bir adet oluyorum bugun 30.gün hala bişe yok 27.gün kan verdim 1.20 çıktı acaba geç döllenme falan olabilir mi hala umutla bekliyorum ama çok gerginim....yorumlarınızı bekliyorum..[/QUOTE

benim kan tahlilim genelde 2ye çıkıyor ama normal bence hiç takma kafaya geç döllenme olurmu tabiki olabilir ama eğer adetin geciktiyse bekleme derim gecikmeden yaptıysan olabilir belkii diyorum oda nadiren bu durumlar ortaya çıkıyor çünkü...

arkadşlar çok merak ediyorum bilgisi olan varsa yanıtlarsa çok sevınırım ben 5 gun önce grip oldum diye işten izin aldım 2 gun izinli oldugum ilk gun akşam benden leke geldı ama adetım bıtelı 6 gun olmuştu kullandıgım antıbıyotuklerdendır diye şüpelenmedım sonra bu az , az devam etti sabah 5 un önce pazrtesı gunu hastaneye ultrasonla rahmıme baktı bişe yok dedi kısten süphelenmıştık sonra tahlıle gönderdi öğle vaktı tahlılım çıktı bayan hayırlı olsun hamılesın dedi çok sasırdık ama betahgc değerim 222.71 çıktı rahmınde görünmedi ama kanda görundu doktor ya çok küçük yada dış gebelık dedi gun asırı kan sonucum yanı batehgc değerım iki katını asarsa normal hamıleleık dedi doktor dun yanı carsamba gunu öğlen bthcg me bıdaha baktıklarında 525.40 larda çıktı yanı iki katını aşmıstı kan normal ilerliyo dedi doktor fakat daha rahımde göremedım diyoo bilgisi olan varmıııı lütfen yardımmmm yarın bidaha gidecem tahlılee

arkadşlar çok merak ediyorum bilgisi olan varsa yanıtlarsa çok sevınırım ben 5 gun önce grip oldum diye işten izin aldım 2 gun izinli oldugum ilk gun akşam benden leke geldı ama adetım bıtelı 6 gun olmuştu kullandıgım antıbıyotuklerdendır diye şüpelenmedım sonra bu az , az devam etti sabah 5 un önce pazrtesı gunu hastaneye ultrasonla rahmıme baktı bişe yok dedi kısten süphelenmıştık sonra tahlıle gönderdi öğle vaktı tahlılım çıktı bayan hayırlı olsun hamılesın dedi çok sasırdık ama betahgc değerim 222.71 çıktı rahmınde görünmedi ama kanda görundu doktor ya çok küçük yada dış gebelık dedi gun asırı kan sonucum yanı batehgc değerım iki katını asarsa normal hamıleleık dedi doktor dun yanı carsamba gunu öğlen bthcg me bıdaha baktıklarında 525.40 larda çıktı yanı iki katını aşmıstı kan normal ilerliyo dedi doktor fakat daha rahımde göremedım diyoo bilgisi olan varmıııı lütfen yardımmmm yarın bidaha gidecem tahlılee

canım kafam karıştı son sat senin nedir ama gebe olduugn kesinde 1000 gelince kese gözüküyor bebişin küçük daha yeni döl olmuş

pazartesi 222.71 di çarşamba 525.40 çıktı canım raın bidaha gidecem bebegın rahımda suan görünmemesi normalmı değerler normalmi ilerlemesi naormal mi çokk korkuyorum yaaaa ya allahım inşşş normal gebeyındır dıs gebe falan değilimdirrr alahım lütfennnnn...

pazartesi 222.71 di çarşamba 525.40 çıktı canım raın bidaha gidecem bebegın rahımda suan görünmemesi normalmı değerler normalmi ilerlemesi naormal mi çokk korkuyorum yaaaa ya allahım inşşş normal gebeyındır dıs gebe falan değilimdirrr alahım lütfennnnn...

canım son adetin ne zmaan gene yazmadınn

yorum yapabilmem için son adetin ne zmaan yaz canım ama hcg normal ve bu degerde daha kese görünmiyorki

biraz karaısk ayın 13 unde adet görmem gerekırken görmdım 41 unde görmedım 15 ınde leke geldı 16sınd leke 17 18 ve 19 unda baya kan geldı ben adetı gec oldum diye dusundum idrar testı yaptım çıkmadı adetım 20 sı yıkandım 24 unde akşam bir damla lavobada leke geldı sasırdım 25 ınde doktora gıttım hamılesın dedı yanı adetımden 5, 6 gun falan sonra tekrar leke geldı doktor sen 9 unda hmıle kalmısın dediii yanı adetıme çok tyakın hamıle kalmışın dedi ama dıs gebelıkte rıskı var çunku daha kekse görunmedı çookk korkuyorum yarın yıne tahlıle gıtcem suan guzel gidiyo 2 katı artıoyoo bakalımmm allaım lütfennn normak olsunn ....

16 gun beklemenin ardindan nihayet adet oldum bu gecen surede omrumden omur gitti.ben ilk hamileligimi adet gunu yapmistim ve anne oldugumu ogrenmistim.simdi de 16 gun gecikince kesin hamileyim sandim belki 10 tane test yaptim.yanlislikla ovulasyon testi almisim.bilginize arkadaslar ovulasyon testi hamile oldugunuzu gostermiyor malesef.cok buyuk bir hayal kirikligi yasadim ama allah buyuk sukurler olsun ki saglik problemim yok .sabretmek ve beklemek lazim..

biraz karaısk ayın 13 unde adet görmem gerekırken görmdım 41 unde görmedım 15 ınde leke geldı 16sınd leke 17 18 ve 19 unda baya kan geldı ben adetı gec oldum diye dusundum idrar testı yaptım çıkmadı adetım 20 sı yıkandım 24 unde akşam bir damla lavobada leke geldı sasırdım 25 ınde doktora gıttım hamılesın dedı yanı adetımden 5, 6 gun falan sonra tekrar leke geldı doktor sen 9 unda hmıle kalmısın dediii yanı adetıme çok tyakın hamıle kalmışın dedi ama dıs gebelıkte rıskı var çunku daha kekse görunmedı çookk korkuyorum yarın yıne tahlıle gıtcem suan guzel gidiyo 2 katı artıoyoo bakalımmm allaım lütfennn normak olsunn ....

canım digerlerinde böle normal katlamıo beta hcg sen hamilesin gec döllenmeden olan hamileler cokkk burada sıkma kendini hadi gözün aydın

16 gun beklemenin ardindan nihayet adet oldum bu gecen surede omrumden omur gitti.ben ilk hamileligimi adet gunu yapmistim ve anne oldugumu ogrenmistim.simdi de 16 gun gecikince kesin hamileyim sandim belki 10 tane test yaptim.yanlislikla ovulasyon testi almisim.bilginize arkadaslar ovulasyon testi hamile oldugunuzu gostermiyor malesef.cok buyuk bir hayal kirikligi yasadim ama allah buyuk sukurler olsun ki saglik problemim yok .sabretmek ve beklemek lazim..

canım benim üzülme bu adet gecikmes,de baya olmuş ihmal etme nedeni neden ögren bu gebe kalmanıda engeller adet bozuklugu inş olacak

gec adet olmamin bir nedeni yokmus iki defa doktora gittim hormonal olabilir ilac veriyim hemen gelsin dedi ben istemedim ertesi gun zatenoldum adetimi.ara kanamam olmustu ondandir ama kurtaj olali 3 ay oldu.nebiliyim zaten ilaca basliyacam tekrar yani dogum kontrol hapina erteledim.diger yandan da dusunuyorum bir ay korunmadim ama hamile degilim ama ovulasyon gunume hic denk gelmedi ondan da olabilir.hani hapkullanirsam daha cok gecikir diye korkuyorum.kafam cok karisik nasip kismet diyelim.

ayy aplamm nasıl heyecanlanıyorum ben seni düşünemiyorum artık hayırlı doğum nasib etcek inşalahh Rabbimm geldi gelecekk fındık haa ne güsell yaaaa habersiz bırakma bizi aplacımmopuyorumnanaktan

selam canım arkadaşlarım nasılsınız bakalım ebuşum ha geldi ha gelecek darısı bizim başımıza rabbim hayırlı dogumlr nasip etsin sıra bize geliyor desene

X