Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

bak bu 50 mg şeker yapmadan önce idrar tahlilim normal çıkmıştı sonrası bir daha idrar tahlli yaptılar ucmuş allah seni inandırsın ne olduysa bu yüklemeden sonra oldu br kadınd yükleme sonrası kanama gecirmiş acaba bu şeker ii degilm bebege eşm mahvetti ben yükleme yapma demişti bende aman dr istiyo yapalım demiştim rezil etti ben sen yaptın sen yüzünden destek vereceg,ne adam köstek oluyo ya

bak bu 50 mg şeker yapmadan önce idrar tahlilim normal çıkmıştı sonrası bir daha idrar tahlli yaptılar ucmuş allah seni inandırsın ne olduysa bu yüklemeden sonra oldu br kadınd yükleme sonrası kanama gecirmiş acaba bu şeker ii degilm bebege eşm mahvetti ben yükleme yapma demişti bende aman dr istiyo yapalım demiştim rezil etti ben sen yaptın sen yüzünden destek vereceg,ne adam köstek oluyo ya

canım merak etme düzelir özele mesaj attım sana ekle beni tamam mı hayatım mutlaka bak açık msn kabul ederim hemen

kızlar bişey daha sormak istiyorum kan değerim 200 ama idrar tetim negatif çıkıyo yine ters giden bişeyler var bu gebelikte değil mi

canım adam benı koydu gıttı gezmeye sana gezmek yasak dıye benım canımı yaktı kaynana allahda onun canını yaksın kızıyla başka bırsey demıyorum bebek artık düşünmüyorum zatende bu strestte olmaz olsada kızına kazayla bırsey söylesem kapı önüne konacam barı evladım cekmesın bu sıkıntıyı derdımde sıgaraya başladım hiç içmezdim annem gelınce benı sıkayet edecekler miş bende anneme dedım benım yanımda olmazsam yüzümü göremezsın dedım görümcem ıyıde neden bana yol göstermedı köstek oldu hastalıklı ılan ettı benı nerde benım bunun iyiliği

canım üzme kendını annen tabıkı yanında olacak seninn..harsey ıcın hakkında hayrlısı olsun takma seni yıpratmalarına izin verme degmezz..ne olursa olsun sonucta esını sevıyorsun esınde senii seviyor sen eşinin yanında dur ve devam et durmaya kulak asma hıc bırsey bak kocan da nasıl u donusu yapacak

canlarım abrel byn kutluay nasıl oldunuz kendı derdımden sızlerı soramadım bebısler nasıl dualarım sızınle
canım benim çok şükür sen nasılsın ne var ne yokk bizim pc bozulmyuştu iki gündrü yoktu sabah geldii
canım sıkkın pınarcım tokluk şeker 164 aclık 89 cıkmış senn kaç cıkmıştı offfffffff canım sıkıldı bebegn böbregine hatta kalbnn durmasına sebeb oluyomuş mantar cıktı ,drar enfeksiyonu cıktı ne yapacam ben yaa kahroldum nerden cıktı bu şimdi bana dua et canım yaa lütfen bebişime b şey olmasın bde oynamaıo lk kez 1 hafta geriden geliyo hep kocam yüzü nden durmadan kavga ediyorum of benimde dlim 2 metre adam olmam ben cok agresif takar oldum her şeyi şu cocugu bi dogursam cok öptüm inş. sen ben gibikötü haberler almassın yarın sen bari ii haberler ver tatlım öptüm ikinixi
aplacım Rabbim yardımcın olsun yaa
bynkutluay nerelerdesın canım
canım sen nasılsın ya aran nasıl eşinle bebeği ertelediğinizi söylemişsiniz cidden mi canım ya çok üzüldüm inşalah ummadığınız anda gelsin bebeğinn
yok tatlım yapmam benim kızımda zayıfmış başka bişey yok 1760 gram mış doktor zayıf dedi 15 gün snra çagırdı canım o zaman 34 haftalık olucam ben hamur işi yemedim ekmek ise günde iki dilim tatlı günde bi kez ama az makarna yok patates yok meyve tadımlık tı canım sıkıldı benimde kızım zayıfmış ya
canım üzülme yaa drların dediğine çok takmaa bak abrel aplnın dediğine kaç demiişler kaö doğurmuşş

insallah canım o u dönüşü yapmazsa ben canına okuyacam canımz kaldı

yapar yapar sen yeterkii eşine iyi geçinn güler yüzünü eksik etme..canı nasıl ıstıyorsa o anlamda serbest bırak belkı bolesı daha hayırlısıdır benım esımde ole sıkıyorum devamlı ama ben sıktıkca o naz yapıyor sankı safları degıstırk hahahah gıbı geldı sonra düşündüm vee akışına bıraktım belkıde bu akışına bırakmam daha hayırlısı olucak belıde tutacak sıkma canım ben sen eşini sıktıkca üzülürsün kendının üzülmesine ve eşinin üzülmesine fırsat verme relaxxxx

canım benim çok şükür sen nasılsın ne var ne yokk bizim pc bozulmyuştu iki gündrü yoktu sabah geldii

aplacım Rabbim yardımcın olsun yaa

canım sen nasılsın ya aran nasıl eşinle bebeği ertelediğinizi söylemişsiniz cidden mi canım ya çok üzüldüm inşalah ummadığınız anda gelsin bebeğinn

canım üzülme yaa drların dediğine çok takmaa bak abrel aplnın dediğine kaç demiişler kaö doğurmuşş

melikexcim sana özelden mesaj attım oku ve ekle canım hayriye ve haticede var sende gel biz tanıştık

kızlar merhaba adetim 1 gün geçti kan testim 200.86 çıktı bundan önceden 1 düşüğüm olduğu için çok korkuyorum bu değer normal mi düşük mü nolur bişey söyleyin

merak etme canım degerın ıyı 2 gun sonra 2 katı artması gerekıyor 2 gun sonra bhcg tekrarla canım artar merak etme tamam allah sag salım kucagına almanı nasıpetsın

selam kuzular... ben 10 gun önce dogum yaptım :) anca gırebıldım... abrelcım balım kılosunu takma kuzum son haftalara gırınce bebek bırden kılo alıyor anlayamıyorsun bıle cnm,saglıklı olsun yeter ki... senınde moralının ıyı olması cok onemlı bu konuda... bynkutluaycım,kalbcim sızlerıde cokk özledım...dıer arkadaslarıda opuyorummm cok...

selam kuzular... ben 10 gun önce dogum yaptım :) anca gırebıldım... abrelcım balım kılosunu takma kuzum son haftalara gırınce bebek bırden kılo alıyor anlayamıyorsun bıle cnm,saglıklı olsun yeter ki... senınde moralının ıyı olması cok onemlı bu konuda... bynkutluaycım,kalbcim sızlerıde cokk özledım...dıer arkadaslarıda opuyorummm cok...

canım hoşgeldin bizde çok merak ettik seni allah analı babalı büyütsün canım gözün aydın sıra bizde desene

adetim 4 gün gecikti bugun kan tahlili yaptırdım gebeymişim.beta HCG değerim 3931,74 çıktı. sat tarihim 5 kasım. doktor 3_4 haftalık dedi.stedeki yazılanlara göre benim HCG degerim yüksek geldi sizce normalmi???

yapar yapar sen yeterkii eşine iyi geçinn güler yüzünü eksik etme..canı nasıl ıstıyorsa o anlamda serbest bırak belkı bolesı daha hayırlısıdır benım esımde ole sıkıyorum devamlı ama ben sıktıkca o naz yapıyor sankı safları degıstırk hahahah gıbı geldı sonra düşündüm vee akışına bıraktım belkıde bu akışına bırakmam daha hayırlısı olucak belıde tutacak sıkma canım ben sen eşini sıktıkca üzülürsün kendının üzülmesine ve eşinin üzülmesine fırsat verme relaxxxx
canım valla saldım ınternette gezıyorum ne yaparsa yapsn canım sıkmayacam kendılerını fasulyeden nımet sanıyorlar cınsler canım allah bızede hamılelık nasip ettıgınde canına okuyacam o günler ııcn sabır dıyorum canım

canım allah analı babalı büyüksün darısı bızım basıımıza inşaallah

selam canlaım melikecim hayriyecim haticecim ebuşcum nasılsınız neler yapıyorsunuz dünden beri

X