Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

canım biraz hızlı artıyo gibi sanki. Belki ikiz falan olabilir onda da değer hızlı artarmış ama sen yine de doktora git. Hızlı artış yada çok yavaş artışın incelenmesi gerekiyor. Ben daha regl olmadan 17 aralıkta 15.05 çıkmıştı 31 aralıkta 1222 çıkmıştı yani o kadarda hızlı artmaması lazım ama.

cevabın için teşekkür ederim.
inşallah normal bir gebeliktir.
mol gebelikte artış hakkında bilgin var mı?

cevabın için teşekkür ederim.
inşallah normal bir gebeliktir.
mol gebelikte artış hakkında bilgin var mı?

internetten bakarsan görürsn canım mol gebelikte seni üzmek gibi olmasın inşallah senn bebeğin sağlıklıdır ama çok çok fazla artarmış

Teşekkür ederim cvp verdiğin için bide kasıklarımda ağrım var buda normal mi?

bende de kasık ağrısı var, normaldir diye umuyorum. bunu kestirmek mümkün değil çünkü. Allah korusun düşük öncesi de kasık ağrısı oluuur, hamilelikte de olur...

Duaya devam... şu kalbi bi duysam, dünyalar benim olucak !

kızlar belki hatırlarsınız 1,5 hafta önce düşük yaptım. Aslında 3 yıl öncede yapmıştım düşük. Üzülmeyin bir sorun çıkarsa, düşerse. İnanın en hayırlısı ne ise o oluyor. Canım mol gebelik, boş kese, dış gebelik vs. binlerce sorun yaşıyoruz ama üzülmeyin.

merhaba bayanlar,benim b hcg değerim 3150 çıktı.doktorum keseyi gördü ama gelişmemiş çok küçük dedi,6 haftalık olması gerekiyo dedi.1 hafta sonra tekrar tahlil yaptırcam,eğer artarsa gebelikten söz edebiliriz dedi.ama ben sevineyim mi üzüleyim mi bir türlü anlamadım.moralim bozuktu açıkçası ama sizlerin yazdıklarını okuyunca benim gibi insanlarda var deyip moral depoladım,yazılanlara göre belki geç döllenme olabilirmiş..pazartesiye kadar nasıl sabredicem bilemiyorum,kasıklarımda değişik kasılmalar hissediyorum,eğer olumsuz sonuç olursa kürtaj mı olmam gerekir,çok korkuyorum..tecrübesi olan arkadaşlar varsa destek olabilir mi bana?

merhaba bayanlar,benim b hcg değerim 3150 çıktı.doktorum keseyi gördü ama gelişmemiş çok küçük dedi,6 haftalık olması gerekiyo dedi.1 hafta sonra tekrar tahlil yaptırcam,eğer artarsa gebelikten söz edebiliriz dedi.ama ben sevineyim mi üzüleyim mi bir türlü anlamadım.moralim bozuktu açıkçası ama sizlerin yazdıklarını okuyunca benim gibi insanlarda var deyip moral depoladım,yazılanlara göre belki geç döllenme olabilirmiş..pazartesiye kadar nasıl sabredicem bilemiyorum,kasıklarımda değişik kasılmalar hissediyorum,eğer olumsuz sonuç olursa kürtaj mı olmam gerekir,çok korkuyorum..tecrübesi olan arkadaşlar varsa destek olabilir mi bana?

canım hayırlı olsun öncelikle gebeliğin büyük ihtimalle geç döllenme olabilir bebeğin burda o kadar çok arkadş varki 12 haftasından sonra ulturasonda tam haftasını gösteren gebelik yaşayan.. üzülme inşallah senn bebeğinde toparlarr hcg çok güzel çıkmış bence

ben de doktordan geldim... kese var, büyümüş de, ama içinde ne yolk kesesi denen kese var ne de embriyo... haftaya yine gel hala bişey yoksa boş gebeliktir dedi. 13 aralıkta tüp bebek yapmıştım, öyle hesaplarsam 5. haftadayım. artık şaşırdım napiim, zaten başından beri hep frenledim kendimi, seviniim mi üzüliim mi bilemiorum artık. doktor bugün görmeyi bekliodum yolk u ama haftaya bakana kdr bişey diyemem üzülme dedi.

1,5 yıldır tüp bebek deniyorum :KK43: tammm artık ailemize müjde verices demiştik ki, yine herşey suya düştü...

deseler ki çocuğun olucak ama 5 sene sonra, sabrederim, ama böyle bilinmezlik ve sürekli 1 hafta daha beklemeler beni artık tüketti.

isteyen herkese sağlıklı bebekler dilerim. ben artık umudumu kaybettim :KK43:

ben de doktordan geldim... kese var, büyümüş de, ama içinde ne yolk kesesi denen kese var ne de embriyo... haftaya yine gel hala bişey yoksa boş gebeliktir dedi. 13 aralıkta tüp bebek yapmıştım, öyle hesaplarsam 5. haftadayım. artık şaşırdım napiim, zaten başından beri hep frenledim kendimi, seviniim mi üzüliim mi bilemiorum artık. doktor bugün görmeyi bekliodum yolk u ama haftaya bakana kdr bişey diyemem üzülme dedi.

1,5 yıldır tüp bebek deniyorum :KK43: tammm artık ailemize müjde verices demiştik ki, yine herşey suya düştü...

deseler ki çocuğun olucak ama 5 sene sonra, sabrederim, ama böyle bilinmezlik ve sürekli 1 hafta daha beklemeler beni artık tüketti.

isteyen herkese sağlıklı bebekler dilerim. ben artık umudumu kaybettim :KK43:

umudu kaybetme ben o kadar çok tanıyorum ki 6 sene 7 sene hatta 12 sene sonra bebek sahibi olanları hayırlısıyla olur inşallah

adet tarihinden 3 gun sonra yaptırdım 64.81 nedir acaba ? laborant kız bırsey söyleyemeyiz ultrasonda baktırın dedı

umudu kaybetme ben o kadar çok tanıyorum ki 6 sene 7 sene hatta 12 sene sonra bebek sahibi olanları hayırlısıyla olur inşallah

evet allahtan umidini kesme benim arkadasima tüp bebekten baska caren yok dedı bugun dogum yaptı kızı oldu onu veren allah verir sen bol bol dua et bende 5 senelik evliyim daha yeni hamileyim bizde cok istedik ama olmadı simdi benimde 7 haftalik ama daha kalp atısını duyamadık allahım herkese hayırlısını versinn...aminn

adet tarihinden 3 gun sonra yaptırdım 64.81 nedir acaba ? laborant kız bırsey söyleyemeyiz ultrasonda baktırın dedı

Canım 2 gün sonra değer 2 katına çıkıyorsa gebelik olmuştur. HCG 1500 olmadan ultrasonda bişey gözükmez...:26:

Canım 2 gün sonra değer 2 katına çıkıyorsa gebelik olmuştur. HCG 1500 olmadan ultrasonda bişey gözükmez...:26:

cnm bende geçen akşam doktora gittim idrar testimde pozitif çıkmıştı doktor ultrasonda göremedi kan tahlili istedi beta hcg 10000 çıktı 2-3 haftalık hamileisn dedi ultrasonda neden göremedi acaba normalmi bu durum? 2 hafta sonra tekrar çağırdı o zaman yine bakacak inş. görür o zaman.

meraba tekrar,benim adetim iki gün geçti,adetim bir gün geçmişken değerim 56 çıktı.yarın birdaha yaptırırım.ama kadın moralimi çok bozdu doktora görün filan dedi.inş. herşey normaldir.

meraba tekrar,benim adetim iki gün geçti,adetim bir gün geçmişken değerim 56 çıktı.yarın birdaha yaptırırım.ama kadın moralimi çok bozdu doktora görün filan dedi.inş. herşey normaldir.

neden moralini bozuyor ki ne gerek var buna 56 bence yüksek bi rakam 2 gün sonra tekrara git 2 ye katlayarak devam ediyorsa herşey çok iyi olur sen için ferah tut

neden moralini bozuyor ki ne gerek var buna 56 bence yüksek bi rakam 2 gün sonra tekrara git 2 ye katlayarak devam ediyorsa herşey çok iyi olur sen için ferah tut

bu testi yaptırdığımda bir gün geçmişti adetim.yarın sabah tekrar yaptırayım testi.nr güzel sevinmiştim şimdi yarını bekliyeceğim.inş herşey yolunda gider.saol canım.

Merhaba bu ay adet 16-19ocak arasında olmam lazım. Ben 10 ocak ta kan tahlili yaptırdım değer 1'den küçükmüş. Ben çok mu erken baktırdım sizce ? Yoksa kesin hamile değilimdir mi bu değer ?:KK59:

Kızlar ben hamileliğimi öğrendiğimde 15,05 ile öğrenmiştim. Maalesef kaybettim bebişimi ama erken yakalamışız gebeliği. Değerin doğru olarak yükseliyorsa sıkıntı yok kızlar. Kendinizi üzmeyin, unutmayın ki bebişlerinizde sizinle üzülüyor:26:

Merhaba bu ay adet 16-19ocak arasında olmam lazım. Ben 10 ocak ta kan tahlili yaptırdım değer 1'den küçükmüş. Ben çok mu erken baktırdım sizce ? Yoksa kesin hamile değilimdir mi bu değer ?:KK59:

bence beklemelisin bazı insanlarda hormnlar yavaş ilerliyormuş biraz daha bekle hatta adet olana kadar bekle ama çok umutlanma benim gibi

X